De RB is gewoon nog steeds de snelste, maar neemt niet weg dat voor hen strategie ook belangrijk is (zie vorige race). Vraag me wel af wat de teams gaan doen in qual om banden te sparen. Denk dat we weinig runs gaan zien, de meeste gewoon 1 rondje per sessie..quote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:29 schreef Googolplexian het volgende:
Pfff ... en Vettel zonder KERS en met maar een uurtje tijd om de auto af te stellen.
Ik denk dat ik wel weet wie de pole pakt morgen. Het gaat nu om strategie dus, voor de rest van de teams.
Dan kijk je dus waarschijnlijk niet morgen.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 11:53 schreef Temlin het volgende:
Als Vettel maar niet weer op pole komtdan kijk ik niet morgen.
Damn, dacht dat t pas om 13.00 begonquote:
Ik heb nog even speciaal gekeken; waarom wisselt het nu ineens weer? Ga je straks om 14h voor de buis zitten en dan is het praktisch afgelopenquote:Op zaterdag 7 mei 2011 12:08 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Damn, dacht dat t pas om 13.00 begonThanx for the note.
je hebt een uur tijdverschil met Turkije, dat houden ze voor quali aan. de race is wel om 14:00 geloof ikquote:Op zaterdag 7 mei 2011 12:54 schreef Atreidez het volgende:
Lijkt me eenmalig, voor de andere europese races lijkt het allemaal op 14.00 te staan voor de qual, maar hier is t dus 13.00
Eerderquote:
Werkt niet op iPad.quote:Op zaterdag 7 mei 2011 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
http://www.vipbox.tv/watc(...)ix---qualifying.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |