Dat weet ik heel goed. Dus omdat wij iets anders vieren, mogen wij niet iets groters uitpakken? Stuur al het subsidiegeld maar naar die kutfestivals waar Guus Meeuwis grootse speeches mag geven in de trant van: “Vrijheid is niet voor iedereen een vanzelfsprekend gegeven. Ik denk dat het begint bij geloven in vrijheid. Als we blijven inzien hoe belangrijk het is, dan moet het lukken. Ik geloof dat het kan.”quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:31 schreef FredvZ het volgende:
TS vergeet voor het gemak even dat de Fransen iets totaal anders vieren?
Ja, maar dat mag dus wel eens worden herzien. Ik kan niet tegen dat geblaat van "VRIJHEID IS VOOR ONS ALLEMAAL".quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:33 schreef Kluupkluup het volgende:
Op 5 mei vieren we de vrijheid, niet eens zozeer de bevrijding an sich..
Vrijheid om bier te drinken?quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:33 schreef Kluupkluup het volgende:
Op 5 mei vieren we de vrijheid, niet eens zozeer de bevrijding an sich..
Je favoriete plaatje deze avond?quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:30 schreef handboek het volgende:
Jonguh, we hebben wel VRIJHEID!!!!
[ afbeelding ]
Geen probleem, eerst even rijk worden. Daarna de infrastructuur op de schop leggen hier in Nederland zodat we ook een Champs-Élysées hebben.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:53 schreef Crazy Harry het volgende:
We hebben niet eens zo een mooie weg voor een mooie parade. Dus al had je de tanks, kon je er nog niets mee...
Verder vooral eens met Kabolter. Als je het niets vind hoe het nu georganiseerd wordt, probeer het zelf dan beter, die vrijheid heb je.
Was het ook.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:16 schreef Shispeed het volgende:
denken dat de 2e wereldoorlog "de bloeddorstigste oorlog ooit" was
Nee, maar wel een van de gruwelijkste. Ik bedoel massagraven, vergassing, verhanging?quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:16 schreef Shispeed het volgende:
denken dat de 2e wereldoorlog "de bloeddorstigste oorlog ooit" was
Was het sowieso al niet.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:17 schreef ecktebaas het volgende:
Sowieso snap ik niet waarom ze dat nog vieren.
Nederlandse krijgsmacht is amper serieus te nemen zonder tanks.
Het is wachten tot de Belgen aankloppen.
30 miljoen en 60 miljoen. Zo rond die getallen in ieder geval.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:25 schreef Peter het volgende:
[..]
Hoeveel soldaten zijn er in de 1e en 2e wereldoorlog overleden?
Doe die 60 miljoen van je maar minimaal door de helft.quote:Op vrijdag 6 mei 2011 00:26 schreef Supersoep het volgende:
[..]
30 miljoen en 60 miljoen. Zo rond die getallen in ieder geval.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |