Op een of andere manier wint de winnaar van de bookmakers nooit en zijn er altijd wel landen die héél anders scoren dan verwacht. Ik zie Frankrijk dit jaar ook niet winnen, misschien 7e worden.quote:Op donderdag 5 mei 2011 01:06 schreef APK het volgende:
[..]
Ja, als zij het zingen kan ik wel mee-hummen, maar Shine en Shalali konden buurman en ik acapella
[..]
Smaak, loting, buurlanden, presentatie, enthousiasme, etc.
Waar denk jij dat odds bij bookmakers op gebaseerd zijn?
Maar dan leef je toch op een andere planeet?quote:Op donderdag 5 mei 2011 01:08 schreef Greys het volgende:
Je snapt mijn punt niet
Ik zeg alleen maar dat wanneer iemand vindt dat we voor het eerst sinds jaren kans maken op de finale en jij doet dat af als 'waarom zou je liegen', ik dat onzin vind. Want ondanks de door jou geliefde bookmakers (die ooit voorspelden dat Glennis Grace heel hoog zou eindigen volgens mij?) en de loting en buurlanden, je kunt niet iemand ánders zijn persoonlijke mening als liegen afdoen, omdat kwestie van smaak. Toch?
Ik zeg niet dat odds van bookmakers heilig en alwetend zijn, ze geven in mijn opinie wel een betere indicatie dan iemands persoonlijke voorkeur.quote:Op donderdag 5 mei 2011 01:08 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Op een of andere manier wint de winnaar van de bookmakers nooit en zijn er altijd wel landen die héél anders scoren dan verwacht. Ik zie Frankrijk dit jaar ook niet winnen, misschien 7e worden.
En hou eens op met dat gezwaai overalquote:Op donderdag 5 mei 2011 01:10 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Welterusten en tot morgen Greys!(als je nu gaat slapen)
Maar dat is vrij simpel! Dmv kleurwijziging kun je al heel veel bereiken hoor. Denk juist eerder dat gebruik maken van de catwalk niet mogelijk is. Dan moeten ze helemaal opnieuw beginnen met camerastandpunten e.d. dat is voor cameramensen denk ik helemaal niet fijn. Ze hebben morgen ook een veel kortere repetitie tijd.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:11 schreef TheVulture het volgende:
Veel dingen zijn al genoemd:
Backings aan de zijkant of wat wijder uit elkaar verspreid achter het podium. Bij de finale van het liedje moeten ze naar voren komen om met wat enthousiasme richting zaal te OhOhOhen
Er moet iets gedaan worden met die catwalk... of er tijdens het liedje naar toe lopen... of beginnen en dan de rest van de band er later bij...
belichting zal wel niet meer aangepast kunnen worden... gemiste kans
Vast. Maar dan is het nog steeds geen 'liegen' waar jij het over hadquote:Op donderdag 5 mei 2011 01:24 schreef APK het volgende:
[..]
Maar dan leef je toch op een andere planeet?
Eensquote:Op donderdag 5 mei 2011 07:32 schreef Fred_B het volgende:
Het hoeft helemaal niet zo moeilijk te zijn om met wat kleine aanpassingen het een beter geheel te maken:
-Backings naar de zijkant, zover mogelijk buiten beeld.
-3J's op dezelfde plek, maar de 2 mannen op de achtergrond wat meer synchroon laten bewegen.
-Zanger moet meer de camera inkijken en contact maken met de kijker thuis. Het optreden is niet bedoeld voor de zaal, daar mag men massaal de krant pakken, maar voor de televoter die kijkt en overtuigd moet worden.
-Doe iets met het licht en de achtergrond waardoor het optreden beter blijft hangen. Het is immers een illusie te denken dat de kijker het Nederlandse lied na 16 volgende optredens, waaronder inzendingen als Zweden en Wit-Rusland, nog precies in het hoofd heeft.
Als ik dit zo neerzet, omschrijf ik eigenlijk gewoon het optreden van Denemarken
Mooi. Stuur een tweet dat ze achtergrondje moeten aanpassen..dat moet echt!quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Vast. Maar dan is het nog steeds geen 'liegen' waar jij het over had
[..]
Eens
Zolang het bij de TROS blijft heb ik er weinig vertrouwen in. Maar laat ze het morgen maar bewijzen... kom maar op.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:49 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoop dat we volgend jaar wel weer een keer een inzending krijgen waarbij ze zelf over dit soort dingen nadenken ipv dat we continue moeten constateren dat het beter kan
Wat wil je met dat behang doen dan?quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:44 schreef grazz het volgende:
Komt wel goed GreysMaar ik krijg de neiging om nu naar een bouwmarkt te gaan, behang te kopen en al mn spaargeld op te maken om de 3JS te redden.
Ik hang die stroken zelf wel op, dan heb je tenminste het achtergrondje wat opgevuld. En dan zet ik er een windmachine op voor wat beweging zodat het minder statisch lijktquote:
Bij de Toppers en Sieneke was er weinig te veranderen qua stagingquote:Op donderdag 5 mei 2011 14:49 schreef TheVulture het volgende:
Ik hoop dat we volgend jaar wel weer een keer een inzending krijgen waarbij ze zelf over dit soort dingen nadenken ipv dat we continue moeten constateren dat het beter kan
Zou wel orgineel zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2011 14:58 schreef Greys het volgende:
Jou er achter plakken
Er een mooi achtergrondje van maken natuurlijk
Maar bij hun vond ik de staging al vrij goed. Toppers hadden een mooi blauwe achtergrond en in het refrein kwam er wat bij dat op de beat bewoog dacht ik.De backings waren top en er was iets teveel vuur haha.quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Bij de Toppers en Sieneke was er weinig te veranderen qua staging
Hoewel de lichtjespakken het niet erg deden en het echte draaiorgel niet mee mocht
Er is idd altijd wat.
Ik vond mijn suggestie om Joop of Albert iets te laten bedenken met een creatief team zo slecht niet voor volgend jaarquote:Op donderdag 5 mei 2011 15:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Bij de Toppers en Sieneke was er weinig te veranderen qua staging
Hoewel de lichtjespakken het niet erg deden en het echte draaiorgel niet mee mocht
Er is idd altijd wat.
Maar willen die geassocieerd worden met de TROS?quote:Op donderdag 5 mei 2011 15:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik vond mijn suggestie om Joop of Albert iets te laten bedenken met een creatief team zo slecht niet voor volgend jaar
Dan heb je dit soort geneuzel niet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |