dapper van jequote:Op woensdag 4 mei 2011 20:59 schreef Diamonds28 het volgende:
Nou dat ik dit ga zeggen is me toch wat was altidj pro Jo
maar wat ben jij (JO) nu toch egoistisch en laat flip ook wat zeggen zeg
grote smoel op zetten pfff
Boh wat egoistisch van hemquote:Op woensdag 4 mei 2011 20:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee boos omdat hij de privé avond heeft afgewezen met Jo. Hij wilde liever met de rest van de bewoners de laatste avond doorbrengen. Foute boel dus
Dan vraag ik me af waarom er staat dat het een nieuwe tussenstand. Er is helemaal geen andere tussenstand geweestquote:Op woensdag 4 mei 2011 20:57 schreef MartineLongchamp het volgende:
[..]
Denk dat we de tussenstanden van het bellen/sms-en en de standen van de verschillende polls door elkaar halen. Die verschillen enorm van elkaar. Bij mijn weten was er geen eerdere tussenstand van het bellen dan in de daily.
quote:
En dan zijn er ook nog mensen die dan zeggen dat Jo gelijk heeft dat is gewoon het ergstequote:Op woensdag 4 mei 2011 21:01 schreef Chanel5 het volgende:
Flip kreeg de keus om een avond/nacht? met Jo alleen te zijn.
De Stem zei wel zeer nadrukkelijk dat dan de genomineerden geen leuke avond zouden hebben.
Dat realiseerde Flip zich en zei nog 200.000 zulke avonden met Jo te kunnen hebben maar maar 1 avond met deze genomineerden en daar is Jo kwaad over.
De brief heeft niemand gehoord nog, was een slquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:00 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Boh wat egoistisch van hem![]()
Maar wat was er met die brief dan? Heb alles gemist en niet zoveel zin alles terug te lezen.
Ja, uh... Sst he. Daar zeggen ze wel meerquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:00 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Dan vraag ik me af waarom er staat dat het een nieuwe tussenstand. Er is helemaal geen andere tussenstand geweest
ok bedanktquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:02 schreef Soury het volgende:
[..]
De brief heeft niemand gehoord nog, was een sl
Hetquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:03 schreef Mylene het volgende:
Met bewoners waarmee je oppervlakkig omgaat kies je boven voor iemand die bijzonder voor je is, aldus Joanna.
die is minder moeilijk dan JoJoquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:04 schreef Flow3r het volgende:
Flipje geilt gewoon op de siliconen van Mootje
Veel plezier ian... tis zo wie so bedtijdquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:02 schreef Reksie1981 het volgende:
Ik ga lekker Sushi eten en met mijn skates op de Iphone spelen !
leuke streams bezorgd in tegenstelling tot Flipquote:Op woensdag 4 mei 2011 21:06 schreef bull-sjitt het volgende:
wat voor bijzonders heeft JoJo eigenlijk gedaan voor wie dan ook ?
Ze kunnen toch ook regelen dat Karim op de dames gaat slapen of andersom Mo en Sher op de mannen?quote:Op woensdag 4 mei 2011 21:05 schreef Berenjenafok het volgende:
Onbegrijpelijk dat ze loopt te SCHREEUWEN dat ze een romantisch avondje had gewild met hem, 'omdat hij zo speciaal voor haar is'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |