mag ik alleen niet , mn ex heet namelijk zoquote:
ik vind Marijn leuk maar mijn meneer nietquote:Op woensdag 11 mei 2011 20:26 schreef Ssserpente het volgende:
Als Lente een jongetje was geweest had ze ws Jelle geheten.
Of Romijn, Merijn of Roman.
Ik vind Joost zo'n gedienstige naam. Net als Hugo, al heeft die wel drie keer ook de shortlist gehaald. Ian, Levi, Liam, Linus, Magnus zijn allemaal gevetood door de mijnheer. *pruil*quote:Op woensdag 11 mei 2011 20:10 schreef Ssserpente het volgende:
Joost is juist leuk! Had ik graag gewild voor een jongetje. Twijfelde alleen een beetje omdat Nils z'n broertje ook zo heet.
Boudewijn vind ik in de Roderik-categorie vallen en nogal snobistisch en pretentieus klinken.
Ik ken er wel eentje stoer kereltje van net 1 jaarquote:Op woensdag 11 mei 2011 20:33 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind Jonas een beetje een sukkeltje. Niet dat ik een Jonas ken.
Joost is toch de butler van OBB?quote:Op woensdag 11 mei 2011 20:36 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik vind Joost zo'n gedienstige naam. Net als Hugo, al heeft die wel drie keer ook de shortlist gehaald. Ian, Levi, Liam, Linus, Magnus zijn allemaal gevetood door de mijnheer. *pruil*
Jilles? Hmm, en dan ook echt uitgesproken zo?quote:Op donderdag 12 mei 2011 09:21 schreef MeNicole2 het volgende:
Ik vind Jonas ook zo leuk maar lief vind het teveel op judas lijken.
Ik vind Jillesen Julias steeds mooi. Maar lief niet zo
Jaël noemen ze op het CB ook altijd Djaël, maar dan had ik het wel zo geschreven tochquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:28 schreef Brighteyes het volgende:
Gisteren bij het CB roept de arts 'Jasmine' binnen, op zijn engels, waarop de ouders een beetje zuur zeiden 'het is Jas-mi-ne, op z'n Nederlands'.
Dat was vast niet de eerste keer dat dat verkeerd ging.
Noem je kind dan gewoon Jasmijn.![]()
Kende ik niet in die vorm... Ik zou het ook altijd verwarren met Gilles, denk ik. Maar sowieso spreek ik zulke namen niet snel op z'n nederlands uit. Bij mij zou het dan iets van Zjiel wordenquote:
Haha dat kan ik er niet uithalen hoor. Maar als je de andere namen erbij denkt: Mikael, Leander en Jilles.quote:Op donderdag 12 mei 2011 09:35 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Kende ik niet in die vorm... Ik zou het ook altijd verwarren met Gilles, denk ik. Maar sowieso spreek ik zulke namen niet snel op z'n nederlands uit. Bij mij zou het dan iets van Zjiel worden
Jules spreken we hier ook uit als Sjuulquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:37 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Haha dat kan ik er niet uithalen hoor. Maar als je de andere namen erbij denkt: Mikael, Leander en Jilles.
Dat zou bij mij eerder Juuls worden. Das dat boers van hierquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:40 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Jules spreken we hier ook uit als SjuulFranse inslag he
Roman vind ik leukquote:Op woensdag 11 mei 2011 20:26 schreef Ssserpente het volgende:
Als Lente een jongetje was geweest had ze ws Jelle geheten.
Of Romijn, Merijn of Roman.
Ik zou bij Mikael en Leander gaan voor iets als Kamiel, Gabriel, Joachim, Samuel, Rafael, Jurriaan, Gideon, Daniel, Christian of Benjaminquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:37 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Haha dat kan ik er niet uithalen hoor. Maar als je de andere namen erbij denkt: Mikael, Leander en Jilles.
jij heet eigenlijk ook janesquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:40 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Jules spreken we hier ook uit als SjuulFranse inslag he
Ja weet je wat zo "lastig" is hier. Mijn lief komt uit een plaats waar veel gelovigen wonen en die hebben daar heel veel bijbelse namen. En nu wil ie alles wat daar op lijkt absoluut niet.quote:Op donderdag 12 mei 2011 09:48 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik zou bij Mikael en Leander gaan voor iets als Kamiel, Gabriel, Joachim, Samuel, Rafael, Jurriaan, Gideon, Daniel, Christian of Benjamin
Mijn nick is inderdaad gebaseerd op Janequote:Op donderdag 12 mei 2011 09:51 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
jij heet eigenlijk ook janes![]()
ik vind t ook wel leuk om voor zeer fout te gaan
Clark of Niles
ik heb er net een nogal aparte schrijfwijze van gezienquote:Op donderdag 12 mei 2011 09:28 schreef Brighteyes het volgende:
Gisteren bij het CB roept de arts 'Jasmine' binnen, op zijn engels, waarop de ouders een beetje zuur zeiden 'het is Jas-mi-ne, op z'n Nederlands'.
Dat was vast niet de eerste keer dat dat verkeerd ging.
Noem je kind dan gewoon Jasmijn.![]()
jaaaaa! doen!quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:01 schreef WupWup het volgende:
Laat u verrassen!
Deze babynamen kunnen goed bij Emma passen.
Emma
ik gok dat ze er een soort calculator op los laten, wat je vroeger ook wel eens had dat je kon uitrekenen aan de hand van je namen of je bij je lief past ofzoquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:15 schreef debuurvrouw het volgende:
mijn namen passen ook bij elkaar. maar volgens wiens standaard dan? zit er een Jury aan de andere kant van de lijn te oordelen ofzo? ik snap dat passen neit zo goed. ze zijn het merendeel los van de broers en/of zussen toch?
Devran is een jongens naam.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:17 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik gok dat ze er een soort calculator op los laten, wat je vroeger ook wel eens had dat je kon uitrekenen aan de hand van je namen of je bij je lief past ofzo![]()
zal wel op overeenkomstige letters gaan.
Devran, ik heb een klasgenootje gehad dat zo heet, leuk meisje
Enig toch?quote:
Aan de andere kant zit een mirror site van FOK! en daar zit een groep KLB'ers dat soort dingen te beoordelen...quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:15 schreef debuurvrouw het volgende:
mijn namen passen ook bij elkaar. maar volgens wiens standaard dan? zit er een Jury aan de andere kant van de lijn te oordelen ofzo? ik snap dat passen neit zo goed. ze zijn het merendeel los van de broers en/of zussen toch?
hahahahaquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:23 schreef snoopy het volgende:
Ik ken een jongetje dat F osse heet.
En er woont hier in de buurt een Lev en zijn moeder roept hem vaak: Levje!
quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Aan de andere kant zit een mirror site van FOK! en daar zit een groep KLB'ers dat soort dingen te beoordelen...
Ik heb ook een perfect match gevonden, maar ik weet eigenlijk helemaal niet of je een jongetje of meisje verwacht (of heb je dat ook niet verteld?). De perfect match vind ik overigens heeeeel mooiquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:25 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Oeh BJ, heb ik zomaar een paar gokjes ineens
hij komt niet in het lijstje met namen als je zoekt op namen die zij bij Evie suggereren hoorquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:25 schreef huuphuup het volgende:
[..]
hahahahaLevje
zo wordt mn buurjongetje vaak geroepen met Vaantje...mogen jullie raden hoe ie heet
![]()
Oeh BJ, heb ik zomaar een paar gokjes ineens
oh zo heb ik niet eens gezochtquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:29 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
hij komt niet in het lijstje met namen als je zoekt op namen die zij bij Evie suggereren hoor
Divanoquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:30 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Huup ik ben niet zo wakker geloof ik. Hoe heet je buurjongetje nou?
Naja, dan is Vaantje minder ergquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:31 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Divano
of met een y. Dat zou zomaar ook kunnen. Ja vast met een y. Ze zijn wel y-types.
Is dat de jongensnaam voor Diva?quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:31 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Divano
of met een y. Dat zou zomaar ook kunnen. Ja vast met een y. Ze zijn wel y-types.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |