Er zitten hier ook een paar 15-jarigen he. Je zou je verbazen over de leeftijden hier, was een tijd terug een topic overquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:38 schreef rc_1990 het volgende:
[..]![]()
Nou ben dan misschien een van de jongere hier maar sommige reacties vind ik vele male kinderachtiger dan de dingen die ik zeg.
voor het betere knip en plakwerk voor de daily....quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:40 schreef iBenny het volgende:
Waarom praat Jo vandaag zo lief tegen iedereen?
Ja ik weet dat ik niet de jongste ben hoorquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:40 schreef rico80 het volgende:
[..]
Er zitten hier ook een paar 15-jarigen he. Je zou je verbazen over de leeftijden hier, was een tijd terug een topic over
ik ben 14quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:41 schreef rc_1990 het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ik niet de jongste ben hoorMaar ik bedoel ook dat het merendeel wel ouder zal zijn of niet?
Juist eensquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:34 schreef Ginosa het volgende:
En toch kan ik veel dingen van Sharon wel met de mantel der liefde bedekken (omdat ze nog zo jong is) en ik heb me aan alle bewoners (aan de één meer dan aan de ander) wel eens geërgerd. Maar aan Mo heb ik gaandeweg echt een hartgrondige hekel gekregen. Vanwege haar in- en ingemene karakter.
Ik ben 30 +Mijn teller gaat niet verder dan 30quote:
Ze krijgt bericht van thuis.quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:40 schreef iBenny het volgende:
Waarom praat Jo vandaag zo lief tegen iedereen?
quote:Op woensdag 4 mei 2011 13:40 schreef knagsje het volgende:
[..]
voor het betere knip en plakwerk voor de daily....
Tuurlijk ik heb vaak niet eens door als iemand post welke leeftijd hij of zij zal hebbenquote:Op woensdag 4 mei 2011 13:43 schreef Ginosa het volgende:
Jong spul allemaal hier. Maar zolang je wat te melden hebt, prima toch?!
same herequote:Op woensdag 4 mei 2011 13:43 schreef Annelies-G het volgende:
[..]
Ik ben 30 +Mijn teller gaat niet verder dan 30
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |