Mo leest een boek, Karim idem en Flip zont.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:59 schreef Wazigwijfke het volgende:
Het wordt hoe langer hoe saaier, dat weet ik wel. Is Sharon als enige wakker? Ligt de rest nog/weer te pitten? Is er al ontbeten of doen ze daar niet meer aan? Te vermoeiend zeker
En Jo??quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:59 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Mo leest een boek, Karim idem en Flip zont.
Joanna ligt op bed, de Da Vinci Code, te proberen te begrijpen. De rest ligt in de Tuinmand te niksen. Sharon ruimt de keuken op.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:59 schreef Wazigwijfke het volgende:
Het wordt hoe langer hoe saaier, dat weet ik wel. Is Sharon als enige wakker? Ligt de rest nog/weer te pitten? Is er al ontbeten of doen ze daar niet meer aan? Te vermoeiend zeker
Heeft bij hoge uitzondering geen camera op zich gericht.quote:
Jo en Flip gaan meteen op mute.quote:Op woensdag 4 mei 2011 11:00 schreef ItsDidi het volgende:
Wat soet sharron? Ik wil niet naar haar kijken.. Geef dan liever jo en filp.
Dan gaat ze zo janken of zeuren om een kroelquote:Op woensdag 4 mei 2011 11:00 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Heeft bij hoge uitzondering geen camera op zich gericht.
Ze heeft in de gaten dat de camera op haar gericht staat. Een wonder dat ze niet gaat zingen erbij. Wanneer pleuren ze dat rad eens weg...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |