zit in de serre... zon schijnt dan op mijn rechterkant. Bureau verplaatsen is niet wijs lol.... Krijg ik mot met Madelief, die wil geen verhuizing en recht in zon kijken is ook niet lekker.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:21 schreef espri het volgende:
wacht nog steeds op het mysterie van de witte hand van Margriet...
Ja die paragnoste heeft het helemaal verkeerd gehad!quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:22 schreef knagsje het volgende:
Dat Jo wint staat al vast sinds week 1 hoor
hahaha mysterie opgelostquote:Op woensdag 4 mei 2011 10:23 schreef MargrietV het volgende:
[..]
zit in de serre... zon schijnt dan op mijn rechterkant. Bureau verplaatsen is niet wijs lol.... Krijg ik mot met Madelief, die wil geen verhuizing en recht in zon kijken is ook niet lekker.
eet vanavond een eitje met ham bij mijn asperges. Met een doosje van 6 eieren doe ik een maand.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:24 schreef espri het volgende:
[..]
hahaha mysterie opgelost![]()
eten ze alweer eieren? ongezond lijkt mij maar zie ze ook maar zelden echt gezond eten
eiwit is wel goed voor de spiertjes maar zoveel als zij daar eten en dan zonder beweging is echt niet goed hoor.....quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:24 schreef espri het volgende:
[..]
hahaha mysterie opgelost![]()
eten ze alweer eieren? ongezond lijkt mij maar zie ze ook maar zelden echt gezond eten
een lekker bakkie is nooit weg!quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:29 schreef espri het volgende:
ga maar eens een lekker bakkie maken,
naar beneden lopen en kijken naar mn prachtige koffieapparaat is vast vele malen boeiender dan dit
Danilel Daniëlleladidadidaquote:Op woensdag 4 mei 2011 10:32 schreef Wazigwijfke het volgende:
Goedmorgen mede COSsers
Een paar vraagjes zo even tussendoor.
Heeft Danilel al antwoord van Laura en MamaJo?
Waarom huilden ze gisteravond/vannacht?
Heeft Mo nu al dr wildcard of iets anders waardoor ze mag blijven?
Vandaag 4 mei dus speciale uitzending. Waarschijnlijk tijdens sl gister opnames gemaakt voor de daily van vanavond. Iets met ballonnen oplaten waardoor de bewoners nogal aangeslagen waren.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:32 schreef Wazigwijfke het volgende:
Goedmorgen mede COSsers
Een paar vraagjes zo even tussendoor.
Heeft Danilel al antwoord van Laura en MamaJo?
Waarom huilden ze gisteravond/vannacht?
Heeft Mo nu al dr wildcard of iets anders waardoor ze mag blijven?
kloptquote:Op woensdag 4 mei 2011 10:41 schreef mcspicy het volgende:
Goedemorgen allen,
Hoorde ik het vanmorgen goed dat Jo zat te zingen:ik krijg vandaag bericht van thuis,ik krijg vandaag bericht van thuis.
Ja zoiets las ik ook. Zal ze dan ein-de-lijk dat t-shirt met Budha erop krijgen? Ze heeft ook al zoooooo lang niks gehoord...quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:41 schreef mcspicy het volgende:
Goedemorgen allen,
Hoorde ik het vanmorgen goed dat Jo zat te zingen:ik krijg vandaag bericht van thuis,ik krijg vandaag bericht van thuis.
je hebt werkpaarden en luxe paarden.quote:Op woensdag 4 mei 2011 10:43 schreef espri het volgende:
en wie rennen er weer hard weg als er schoon gemaakt moet worden? wat een vreselijke trutten zeg bah
AMENquote:Op woensdag 4 mei 2011 10:43 schreef Sorry... het volgende:
GMorgen zeikreigers !Hoe is het in het huis?? Mo nog steeds snerpend...Jo aandachtvragend, acterend irritant...Sharon stoícijns, soms gewoon geirriteerd...Flippie probeert grappig te zijn naar de dames...Karim is zichzelf, toch?...zoiets,...aan de senseo en hoop dat de dag me brengt wat ik ervan verwacht....niet veel dus !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |