Vertel.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:00 schreef arucard het volgende:
[..]
Jij kijkt ook gelijk naar het einde, vooral de beginperiode toont sterke overeenkomsten.
Vooruit er zitten natuurlijk best wat goede tussen maar zeker de helft zijn herrieschoppers die we hier niet nodig hebben om lekker van een uitkering te gaan genietenquote:Op maandag 2 mei 2011 13:57 schreef HerbertThePervert het volgende:
[..]
Alleen maar extremistische terroristen? Jij hebt nog nooit een moslim ontmoet?
Je blonde leider heeft vandaag nog getweet dat hij doorgaat met zijn strijd tegen de Islam, kwezel.quote:
quote:Op maandag 2 mei 2011 14:20 schreef OeJ het volgende:
[..]
Je blonde leider heeft vandaag nog getweet dat hij doorgaat met zijn strijd tegen de Islam, kwezel.
Nee, dat zegt jou niks (zoals verwacht), die ene hercencel waar je over beschikt, gebruik je om je vuil op dit forum te spuwen.quote:
quote:Op maandag 2 mei 2011 14:20 schreef OeJ het volgende:
[..]
Je blonde leider heeft vandaag nog getweet dat hij doorgaat met zijn strijd tegen de Islam, kwezel.
Kijk eens in de spiegel sukkel. Ik reflecteer alleen jouw gedrag. En denk eens na hypocrietquote:Op maandag 2 mei 2011 14:27 schreef OeJ het volgende:
[..]
Nee, dat zegt jou niks (zoals verwacht), die ene hercencel waar je over beschikt, gebruik je om je vuil op dit forum te spuwen.
Probeer het eens te bedenken...je kan het! (eigenlijk niet, maar ik houd de moed erin!)quote:Op maandag 2 mei 2011 14:28 schreef gamezz het volgende:
[..]Dus?
En nu de overeenkomsten met Hitler?
Sterk argument jongen, chapeau.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:29 schreef OeJ het volgende:
[..]
Probeer het eens te bedenken...je kan het! (eigenlijk niet, maar ik houd de moed erin!)
Ja, je hebt gelijk. Ik schaam mij daar niet voor. Wilders kan op mijn minachting rekenen.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:29 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Kijk eens in de spiegel sukkel. Ik reflecteer alleen jouw gedrag. En denk eens na hypocriet
quote:De PVV bepleit openlijk discriminatie van een deel van de ingezetenen in Nederland op basis van de demonisering van een religie … Ook voert deze partij, haar aanvoerder en enige eigenaar voorop, tamelijk stelselmatig een hetze van verdachtmakingen tegen de rechterlijke macht, … Het voorstel om rechters niet voor het leven te benoemen, maar periodiek te beoordelen op grond van de vraag of ze wel zo streng straffen als het de volksonderbuik belieft, … waarmee de stoelpoten onder de trias politica worden weggezaagd.
Man, ik heb van jou alléén nog maar onzin gelezen! Wilders zegt zelf dat hij een hetze voert tegen de gehele Islam, en jij ontkent het gewoon snoeihard. Nou ja, we zijn ook wel uitgepraat.quote:
Insgelijks.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:34 schreef OeJ het volgende:
[..]
Man, ik heb van jou alléén nog maar onzin gelezen! Wilders zegt zelf dat hij een hetze voert tegen de gehele Islam, en jij ontkent het gewoon snoeihard. Nou ja, we zijn ook wel uitgepraat.
LE-ZEN! IS AL TIEN KEER GEZEGD. DAT ÉÉN BEVOLKINGSGROEP ALS ZONDEBOK WORDT AANGEWEZEN. JEZUS CHRISTUS TOCH.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:36 schreef gamezz het volgende:
[..]
Insgelijks.
Dat ontken ik zeker niet, Wilders is absoluut tegen de Islam.
Maar nu de argumenten waarom hij overeenkomstig zou zijn met Hitler. Daar ging het om, en daar heb ik nog niets van gezien.
quote:Op maandag 2 mei 2011 14:37 schreef OeJ het volgende:
[..]
LE-ZEN! IS AL TIEN KEER GEZEGD. DAT ÉÉN BEVOLKINGSGROEP ALS ZONDEBOK WORDT AANGEWEZEN. JEZUS CHRISTUS TOCH.
quote:Op maandag 2 mei 2011 13:56 schreef gamezz het volgende:
[..]
Geef eens wat duidelijke voorbeelden daarvan?
En verder: Haat Wilders bepaalde rassen en vind hij zijn eigen ras superieur? Is hij uit op wereldmacht? Wil hij mensen vergassen? Of opsluiten in concentratiekampen en vermoorden?
Walgelijke vergelijking met het oog op WO II. Lees de geschiedenis nog maar eens na.
Ik wacht.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:00 schreef arucard het volgende:
[..]
Jij kijkt ook gelijk naar het einde, vooral de beginperiode toont sterke overeenkomsten.
Kun je nagaan, je keek nog tegen de beheerste versie aan.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:39 schreef gamezz het volgende:
[..]
[..]
[..]
Ik wacht.
En OeJ, beheers jezelf eens man.
Je kunt alles met alles vergelijken. Er zijn genoeg argumenten voor een vergelijking tussen Hitler en de PVV/Wilders. Dat werd pas nog aangetoond door die column op Joop. Maar daar gaat deze kwestie dan ook helemaal niet over. De vraag is in hoeverre het nog gerechtvaardigd en relevant is om de oorlog en Hitler als ijkpunt te gebruiken voor een vergelijking. Daar kun je vraagtekens bij zetten. Dat het een beladen vergelijking is is wel duidelijk, maar dat ontslaat historici en anderen niet van het recht de vergelijking te maken.quote:Op maandag 2 mei 2011 14:36 schreef gamezz het volgende:
[..]
Insgelijks.
Dat ontken ik zeker niet, Wilders is absoluut tegen de Islam.
Maar nu de argumenten waarom hij overeenkomstig zou zijn met Hitler. Daar ging het om, en daar heb ik nog niets van gezien.
Als Wilders de kans krijgt om beleid te maken adhv zijn 'verfrissende' blik op de wereld wel, dacht ik zo.quote:Op maandag 2 mei 2011 15:07 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Je kunt alles met alles vergelijken. Er zijn genoeg argumenten voor een vergelijking tussen Hitler en de PVV/Wilders. Dat werd pas nog aangetoond door die column op Joop. Maar daar gaat deze kwestie dan ook helemaal niet over. De vraag is in hoeverre het nog gerechtvaardigd en relevant is om de oorlog en Hitler als ijkpunt te gebruiken voor een vergelijking. Daar kun je vraagtekens bij zetten. Dat het een beladen vergelijking is is wel duidelijk, maar dat ontslaat historici en anderen niet van het recht de vergelijking te maken.
Dan moet de vergelijking wel gegrond zijn. Link naar die column?quote:Op maandag 2 mei 2011 15:07 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Je kunt alles met alles vergelijken. Er zijn genoeg argumenten voor een vergelijking tussen Hitler en de PVV/Wilders. Dat werd pas nog aangetoond door die column op Joop. Maar daar gaat deze kwestie dan ook helemaal niet over. De vraag is in hoeverre het nog gerechtvaardigd en relevant is om de oorlog en Hitler als ijkpunt te gebruiken voor een vergelijking. Daar kun je vraagtekens bij zetten. Dat het een beladen vergelijking is is wel duidelijk, maar dat ontslaat historici en anderen niet van het recht de vergelijking te maken.
Ik vind de PVV meer te vergelijken met de NeoCon-beweging van Bush en consorten. Een beetje hetzelfde wereldbeeld.quote:Op maandag 2 mei 2011 15:02 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Wilders beweging is wel degelijk te vergelijken met de NSDAP in heel veel opzichten. De argumenten van 'Ja maar er worden (nog) geen Moslims, homo's, pedo's, roma's, mensen die niet blank zijn, gehandicapten etc naar het oosten getransporteerd' gaan niet op, want dat deed de Partei ook pas helemaal aan het einde, rond 1943.
In het begin ging het ook vrij 'netjes' en werden Joden slechts geweerd uit parken, of mochten ze bepaalde beroepen niet meer uitoefenen. De gelijkenissen tussen de Weimar-Republiek van 1930 en Nederland 2011 zijn schokkend.
Een zwakke staat, zwakke sociaal-democratische leider en een sterke Fuhrer die misbruik hiervan maakt. Geweldsverheerlijking, politieverheerlijking, schoppen tegen de bestaande rechterlijke macht en demoniseren van socialisten, mensen met een bepaalde religie en afkomst, anders-geaarden.
Inderdaad de PVV anno 2011 is niet te vergelijken met de NSDAP anno 1943. Maar de PVV anno 2011 is wel degelijk te vergelijken met de NSDAP anno 1931.
Oftewel super hufterigheidquote:Op maandag 2 mei 2011 14:25 schreef Nikmans het volgende:
PVV, schuldig aan het systematisch verlagen van de standaarden die in Nederland gelden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |