Uiteraard.quote:Op zondag 1 mei 2011 00:22 schreef PanicQueen het volgende:
Dus indirect is het allemaal onze eigen schuld?
Ja voor een deel wel eigenlijkquote:Op zondag 1 mei 2011 00:22 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
Dus indirect is het allemaal onze eigen schuld?
Daar hoor ik zeker niet bij, heb toch te veel eisen voor de gemiddelde man/oerbewonerquote:Op zondag 1 mei 2011 00:29 schreef VanHelsing het volgende:
Ja voor een deel wel eigenlijkMaar het is niet te laat voor een ommekeer! Zorg dat je zelf niet bij die groep hoort en verspreid het woord!
![]()
Is de "ware" nu juist niet degene waarvoor je al die eisen laat vallen?quote:Op zondag 1 mei 2011 00:31 schreef PanicQueen het volgende:
Daar hoor ik zeker niet bij, heb toch te veel eisen voor de gemiddelde man/oerbewoner
De ware kan de ware niet zijn als hij niet voldoet aan minstens de helft van die eisenquote:Op zondag 1 mei 2011 00:33 schreef Techno het volgende:
Is de "ware" nu juist niet degene waarvoor je al die eisen laat vallen?
Daar kom je normaliter pas na verloop van tijd achter.quote:Op zondag 1 mei 2011 00:34 schreef PanicQueen het volgende:
De ware kan de ware niet zijn als hij niet voldoet aan minstens de helft van die eisen
Buig eisen om naar wensen, en je wordt geen suffe ouwe vrijsterquote:Op zondag 1 mei 2011 00:34 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
De ware kan de ware niet zijn als hij niet voldoet aan minstens de helft van die eisen
Liever een suffe ouwe vrijster dan een echtgenote van een man waarvan je constant hopeloos wenst dat hij beter zou zijnquote:Op zondag 1 mei 2011 00:37 schreef Godshand het volgende:
Buig eisen om naar wensen, en je wordt geen suffe ouwe vrijster
Precies.quote:Op zondag 1 mei 2011 00:34 schreef WammesWaggel het volgende:
Och waar is de tijd gebleven dat mannen keken naar het uiterlijk en vrouwen alleen een lieve, grappige en attente man zochten?
Vrouwen richten zich nu (ook) in de eerste instantie nog maar op het uiterlijk dus richten mannen zich daar nu ook op met het bezoeken van de gym, smeerseltjes en hippe kapsels en vergeten dus nog weleens zich te gedragen als een gentleman.
Tijden veranderen, dat mag je je mede-vrouwen kwalijk nemen.
Ik gedraag me overigens alleen als een gentleman, als een dame ook niet als een lompe boerin gedraagt... Daar schort het ook nog weleens aan..quote:Op zondag 1 mei 2011 00:40 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
Liever een suffe ouwe vrijster dan een echtgenote van een man waarvan je constant hopeloos wenst dat hij beter zou zijn
Oh, daar ben ik me zeker van bewust. Maar oordeel pas over mijn aantrekkelijkheid wanneer je me ook daadwerkelijk hebt gezienquote:Op zondag 1 mei 2011 00:48 schreef keesjeislief het volgende:
Er zijn er voldoende, maar niet elke vrouw kan zich een gentleman veroorloven TS, misschien ben jij gewoon niet aantrekkelijk genoeg om daarvoor in aanmerking te komen? Het is natuurlijk niet erg realistisch om te verwachten dat wanneer jij zelf niet bijzonder aantrekkelijk bent je wel zomaar een man te pakken kunt krijgen die 'top of the bill' is (d.w.z. aantrekkelijk, mannelijk maar ook hoffelijk). Dan kun je beter je eisen wat bijstellen.
Gezien je UI bedoel je dat ze Horde of Alliance is?quote:Op zondag 1 mei 2011 00:59 schreef Physics het volgende:
Het ligt aan jezelf. Ik pas me nl. ook altijd aan aan het niveau van de dame.
Maar je ziet het toch ook vrouwen willen meer rechten, maar ze evolutioneren niet. Oude gebruiken blijven, nieuwe gewoontes worden verworven met oude gebruiken. Het oudste beroep ter wereld bestaat nog steeds en is groter dan ooit!quote:Op zondag 1 mei 2011 00:57 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
Oh, daar ben ik me zeker van bewust. Maar oordeel pas over mijn aantrekkelijkheid wanneer je me ook daadwerkelijk hebt gezien
Geld verdienen misschienquote:Op zondag 1 mei 2011 01:02 schreef picardmike het volgende:
[..]
Want ik vraag me echt af en toe serieus af wat al die vrouwen in godsnaam in al die pornofilms doen maar niemand kan daar een antwoord op geven.
Open een nieuw topic?quote:Op zondag 1 mei 2011 01:02 schreef picardmike het volgende:
Want ik vraag me echt af en toe serieus af wat al die vrouwen in godsnaam in al die pornofilms doen maar niemand kan daar een antwoord op geven.
Is dan ook meer iets voor SEX dan R&P.quote:Op zondag 1 mei 2011 01:02 schreef picardmike het volgende:
Want ik vraag me echt af en toe serieus af wat al die vrouwen in godsnaam in al die pornofilms doen maar niemand kan daar een antwoord op geven.
Zijn al zoveel topics over geweest, maar er is geen rechte lijn in te trekken. Feit blijft dat deze industrie zich blijft uitbreiden en volgens mij elke vrouw daar tegenwoordig vatbaar voor is.quote:
Aantrekkelijkheid gaat (uiteraard) niet alleen over uiterlijk en (uiteraard) oordeelde ik niet, ik stelde een vraag. Grosso modo kom je in contact met die mensen die geinteresseerd in je zijn. Een open deur, maar het gevolg is dat als daar geen 'gentlemen' tussen zitten je blijkbaar niet aantrekkelijk bent voor die mannen. Heel veel ingewikkelder dan dit is het niet hoor.quote:Op zondag 1 mei 2011 00:57 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
Oh, daar ben ik me zeker van bewust. Maar oordeel pas over mijn aantrekkelijkheid wanneer je me ook daadwerkelijk hebt gezien
Ah, een vrouw die eisen stelt en eraan vast zweert te houden! Hoe date je? Voer je de druk ook voldoende op; dwing je de man om aan jouw eisen te voldoen? Subtiel maar helder?quote:Op zondag 1 mei 2011 00:31 schreef PanicQueen het volgende:
[..]
Daar hoor ik zeker niet bij, heb toch te veel eisen voor de gemiddelde man/oerbewoner
quote:Op zondag 1 mei 2011 00:34 schreef WammesWaggel het volgende:
Och waar is de tijd gebleven dat mannen keken naar het uiterlijk en vrouwen alleen een lieve, grappige en attente man zochten?
Vrouwen richten zich nu (ook) in de eerste instantie nog maar op het uiterlijk dus richten mannen zich daar nu ook op met het bezoeken van de gym, smeerseltjes en hippe kapsels en vergeten dus nog weleens zich te gedragen als een gentleman.
Die zijn inderdaad in de minderheid. Angsthazen, bang om voor homo uitgemaakt te worden of om gebruikt te worden door de dame in kwestie. Alleen heren met een grote piemel, een fatsoenlijke opvoeding en flink wat zelfvertrouwen zijn nog in staat zich hoffelijk te gedragen.quote:Op zaterdag 30 april 2011 23:41 schreef PanicQueen het volgende:
Ligt het aan mij of is de 'gentleman' aan het uitsterven? En dan heb ik het niet over de overdreven types die hun jas over plassen water leggen voor een vrouw (want ik weet dat die sowieso niet meer te vinden zijn), maar over de mannen die deuren voor je openhouden, hun sjaal geven wanneer het koud is of bloemen meenemen naar afspraakjes... Tegenwoordig schijnen ze te denken dat het genoeg is om tegen je aan te schuren of vunzige opmerkingen te maken.
![]()
Dus als de echte gentleman nog bestaat, weet iemand dan hoe we die moeten vinden?
Ja oke, als vrouwen zo gaan reageren snap ik wel dat niemand zich meer gentlemanlike gaat gedragen..quote:Op zondag 1 mei 2011 14:02 schreef Shispeed het volgende:
Ik probeer altijd wel meisjes/dames voor te laten, de deur voor ze open te houden etc. maar dat schijnt ze nooit op te vallen![]()
en dan vervolgens vallen ze op jongens die over "bitches" of "lekkere wijven" praten en zich belachelijk gedragen![]()
Sommigen waggelen anders met liefde hoorquote:Op zondag 1 mei 2011 13:55 schreef MeraViglioSa het volgende:
Graag gedaan hoor, stelletje ondankbare boeren
Alsof jullie het leuk vonden om zo slaafs achter de wijven aan te waggelen?
Such a shame..quote:Op zondag 1 mei 2011 14:36 schreef GizartFRL het volgende:
Zelf word ik altijd vreemd aangekeken als ik een vrouw met een winkelwagentje even voorlaat bij een kruising in de winkel.
Maar dan op een manier of dat ze het niet verwachten.
Krijg er altijd een glimlach of bedankje voor terug.
TS nog nooit tegengekomen waarschijnlijk.
Moraal van dit topic, ze zijn er wel, maar je moet ze maar net tegenkomen.quote:
Vrouwen willen niet hetzelfde zijn, ze willen inderdaad gelijke rechten. Dat lijkt me logisch. Ik denk dat je geen enkele vrouw hoort zeggen dat ze 'precies hetzelfde is' als een man. Mannen willen veroveraars zijn, stoer, mannelijk. Vrouwen willen kwetsbaar zijn, fragiel, vrouwelijk. Sim-pel.quote:Op zondag 1 mei 2011 13:12 schreef Dizorn het volgende:
Emancipatie.
Vrouwen willen 'hetzelfde' zijn als mannen: Zelf werken, evenveel verdienen, zelfde rechten, etc. Maar aan de andere kant wel verwachtten dat je behandeld wordt alsof je nog een prinses bent. Kies dan eens wat je écht wil!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |