Ik ben al aan het zoeken, maar op twitter komen alle persconferenties langs behalve die van Nederland lijkt welquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:59 schreef Lutte het volgende:
A-cappella versie?Is die ook ergens te vinden?
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:59 schreef Lutte het volgende:
A-cappella versie?Is die ook ergens te vinden?
quote:
Die derde J zit er weer voor spek en bonen bij en gaat maar weer halfslachtig meeklappen.quote:
performance is meer dan alleen zingen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:13 schreef grazz het volgende:
[..]mooi! Als ze dit nou eens zo performen dan gaan we weer naar de finale lol
Daar is het al te laat voor, daar hadden ze aan moeten denken voordat ze naar Düsseldorf kwamen....quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:30 schreef TheVulture het volgende:
Laat op zijn minst die backings op het eind naar voren stappen en de zaal opzwepen ofzo... zoals Edsilia ook deed in 1998
Zou niet verstandig zijn, want ze weten toch wel dat er door de stemmers/fans al heel erg naar de rehearsals gekeken wordt? Die bepalen op basis van die rehearsal al voor een deel hun stemmen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:35 schreef TheVulture het volgende:
Wat ook zo kan zijn is dat ze die repetitie helemaal niet zo belangrijk vinden als wij.. en laten we wel wezen... feitelijk komt het er pas volgende week donderdag op aan... maar het plaatje is me nu te statisch
Precies, zonde dat ze niet op FOK! hebben gekeken naar de kritiek over hun houtenklazerij...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Zou niet verstandig zijn, want ze weten toch wel dat er door de stemmers/fans al heel erg naar de rehearsals gekeken wordt? Die bepalen op basis van die rehearsal al voor een deel hun stemmen.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:40 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Precies, zonde dat ze niet op FOK! hebben gekeken naar de kritiek over hun houtenklazerij...
Met name Jan Dulles lijkt me daar nogal nonchalant in eigenlijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Zou niet verstandig zijn, want ze weten toch wel dat er door de stemmers/fans al heel erg naar de rehearsals gekeken wordt? Die bepalen op basis van die rehearsal al voor een deel hun stemmen.
Jan Dulles zit met tegenzin in Dusseldorf, hij is blij als het voorbij is gaven ze aan in een interviewquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:45 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Met name Jan Dulles lijkt me daar nogal nonchalant in eigenlijk
Nu trek je het een beetje uit zijn verbandquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Jan Dulles zit met tegenzin in Dusseldorf, hij is blij als het voorbij is gaven ze aan in een interview
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |