dat vind ik van dit ding ook wel eigenlijk.quote:Op woensdag 4 mei 2011 23:47 schreef Mishu het volgende:
Ik draag liever een bh omdat ik niet constant mannen die naar mijn tieten lopen te staren wil.
Zonder bh is voor aandachtsvragers.
Ik heb precies hetzelfde als jou en wat linpunt al zei het moet wel passen bij de rest van je lichaam. Bij mij is het niet nodig, maar ik snap dat sommige vrouwen die wat minder hebben wel voor zo'n bh kiezen. Het staat bij TS wel mooiquote:Op dinsdag 12 juli 2011 21:58 schreef Tamashii het volgende:
Hunkemoller is sowieso wel goed hoor! Alleen die bh hoef ik niet want dan heb ik cup E en dat lijkt me toch niet fijn.
Die duopaks zijn wel tof trouwens!
Eh, dat vind ik echt zooo dom. Sorry hoor, maar als iemand dat kan hebben, waarom niet. Het is pas een uitvinding van de laatste jaren, in de middeleeuwen droeg geen enkele vrouw een bh. Ja misschien een korset als je rijk was.quote:Op woensdag 4 mei 2011 23:47 schreef Mishu het volgende:
Ik draag liever een bh omdat ik niet constant mannen die naar mijn tieten lopen te staren wil.
Zonder bh is voor aandachtsvragers.
Lekker spannend ja. En achteraf blijkt die spanning behoorlijk onterecht en kijk je weer tegen 2 erwten op een plank. Nou die spanning was het dan wel waard hoorquote:Op maandag 11 juli 2011 22:15 schreef halo1 het volgende:
ik vind het dus een werelduitvinding.. twee cupmaten meer.. het maakt vrouwen spannend en mysterieus: als ze zo!n ding aan heeft vraag je je als man toch af of het allemaal wel "echt" is: opwindend.. ze gaan er een beetje ondeugend en zelfbewust(er) van kijken .. en dat juist maakt ze(de dames) (weer) mooi(er).Hadden wij als man maar zo!n verleidingsmiddel bij uitstek. Lijkt me niet geschikt voor alledaags gebruik .. maar wel als versier-/weerversier-/goedmaak/methode.....
quote:Op woensdag 13 juli 2011 14:54 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Deceptie, oncharmant. Cupmaat is voor mij bijzonder onbelangrijk in een aantrekkelijk voorkomen.
Ik heb liever goed gekleed en sportief. Nou heb ik hier voorheen alleen relaties gehad met lange slanke modepopjes, cus houd mijn mening niet aan als norm. Overigens doel ik met modepopjes op zoals de dame op de foto en niet zo'n snol in een goedkope zara/h&m blazer met een wit t-shirt en uggs.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder is dit wel waarquote:Op zondag 1 mei 2011 17:03 schreef eleusis het volgende:
[..]
Vind ik juist wel relaxed.
Bij den naakten vrouw zijn kleinere maten altijd mooier IMHO, maar met veel lagen kleren aan is groter weer leuk, want dan kun je van afstand toch nog wat zien.
Tsja, het geeft mij wat meer zelfvertrouwen, en aangezien ik al 5 en een half jaar een relatie heb zal dat niet zo'n issue zijn. Je moet wel heel gefocusd zijn wil je daar ineens over gaan vallen.quote:Op zondag 16 oktober 2011 02:48 schreef Waaghals het volgende:
tja als dat ding uitgaat, voel je je wel alsof je een kat in de zak hebt gekocht
Alleen lopen er nu geen mannen uit de Middeleeuwen (alhoewel..) rond die het gewend zijn dat de vrouwen overal geen BH dragen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:48 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Eh, dat vind ik echt zooo dom. Sorry hoor, maar als iemand dat kan hebben, waarom niet. Het is pas een uitvinding van de laatste jaren, in de middeleeuwen droeg geen enkele vrouw een bh. Ja misschien een korset als je rijk was.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |