Uit de OP:quote:
Dat gaan ze er aan doen. Of bedoel je wat anders?quote:Gisteren was er een zogeheten pro-formazitting, waarin besproken werd hoe het proces moet gaan verlopen. Een deel van de gearresteerde mannen ontkent de beschuldigingen.
De politie kwam de volwassenen op het spoor door een criminele jeugdgroep in de gaten te houden. Volgens het Openbaar Ministerie fungeerden twee jongens van 15 en 16 jaar als drugsrunners en dealers. De minderjarigen moeten in juni voor de rechter verschijnen. De inhoudelijke behandeling van de zaak tegen de volwassen verdachten is begin juli.
Hopelijk krijgen ze nog wel hun Wajong uitkering uitbetaald, de vaste lasten lopen immers gewoon door.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:41 schreef zeeeend het volgende:
Tien meerderjarige mannen, van Marokkaanse afkomst, worden verdacht van deelname aan een criminele organisatie en handel in soft- en harddrugs. Ze zijn veelal familie van elkaar.
..
Sinds december zitten zeven mannen vast, in leeftijd variërend van 20 tot 45 jaar.
quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:48 schreef Nuchterheid het volgende:
Zo lang ze het door hun eigen Marokkaanse minderjarigen laten doen vind ik het niet zo'n probleem.
Die kleine Marokkanen worden klaargestoomd voor een crimineel leven. Maar dat vind jij dus geen probleem.quote:Op vrijdag 29 april 2011 11:48 schreef Nuchterheid het volgende:
Zo lang ze het door hun eigen Marokkaanse minderjarigen laten doen vind ik het niet zo'n probleem.
Met wat ik wel eens tegen kom aan scheldkanonnades van kinderen blank marokkaan enz denk ik eerder dat ouders het probleem zijn.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:06 schreef waht het volgende:
[..]
Die kleine Marokkanen worden klaargestoomd voor een crimineel leven. Maar dat vind jij dus geen probleem.
Die gasten worden echt niet zomaar crimineel, op een gegeven moment zijn ze te oud en gaan ze gewoon naar school. En anders zijn er nog wel de ouders die er een stokje voor steken.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:06 schreef waht het volgende:
[..]
Die kleine Marokkanen worden klaargestoomd voor een crimineel leven. Maar dat vind jij dus geen probleem.
Dat doen ouders dus niet daarom zou ik niet alleen die kinderen aanpakken maar voornamelijk de ouders die dat soort tuig uitpoepen met een grote snelheid dan ratten en niet opvoeden.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:09 schreef GeertJan88 het volgende:
[..]
En anders zijn er nog wel de ouders die er een stokje voor steken.
Precies!quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:11 schreef Sapstengel het volgende:
15 en 16 jaar, wat erg. 90% van de pillenboeren etc die ik ken zijn ook allemaal gastjes van rond die leeftijd.
Als je een dealer bent zit je toch echt in de risicogroep. Dan ga je niet als een "sukkel" in de schoolbanken zitten maar ga je doekoe verdienen. En dan ben je opeens 25 en heb je geen flikker gedaan behalve in de bak gezeten.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:09 schreef GeertJan88 het volgende:
[..]
Die gasten worden echt niet zomaar crimineel, op een gegeven moment zijn ze te oud en gaan ze gewoon naar school. En anders zijn er nog wel de ouders die er een stokje voor steken.
Kind verkoopt drugs. Dat kind aanpakken en de ouders een fikse boete geven uitkering intrekken (die ze vaak hebben) en een paar jaar het gevang in lijkt me een goed plan.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:15 schreef paddy het volgende:
Nu zal de drugsbende in Utrecht dan door Marokkanen bezet worden, maar doe nu niet alsof alleen Marokkanen een drugsbende bezitten.
Ik weet niet of het de bedoeling is van de TS, maar denk dat we het beter kunnen hebben over jeugd inzetten voor handel in drugs. Hoe je dit toch kunt bestraffen. Die jeugd van de straat kunt houden door ze een soort van huisarrest te geven met een band ofzo. Kijken of de ouders nog iets kunnen doen.
Het gevang voor het kind is doorgaans contraproductief. Maar uitkering inhouden op ouders lijkt me zeker het proberen waard.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:19 schreef Megumi het volgende:
[..]
Kind verkoopt drugs. Dat kind aanpakken en de ouders een fikse boete geven uitkering intrekken (die ze vaak hebben) en een paar jaar het gevang in lijkt me een goed plan.
Ja, want zo zonder ouders zal het kind zich opeens vanzelf wél gedragen.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:19 schreef Megumi het volgende:
Kind verkoopt drugs. Dat kind aanpakken en de ouders een fikse boete geven uitkering intrekken (die ze vaak hebben) en een paar jaar het gevang in lijkt me een goed plan.
Een taakstraf als koerier of zo?quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:15 schreef paddy het volgende:
Nu zal de drugsbende in Utrecht dan door Marokkanen bezet worden, maar doe nu niet alsof alleen Marokkanen een drugsbende bezitten.
Ik weet niet of het de bedoeling is van de TS, maar denk dat we het beter kunnen hebben over jeugd inzetten voor handel in drugs. Hoe je dit toch kunt bestraffen.
Sowieso de thuissituatie onder de loep nemen.quote:Die jeugd van de straat kunt houden door ze een soort van huisarrest te geven met een band ofzo. Kijken of de ouders nog iets kunnen doen.
Ik kende een jongeling (blank en ook blond) die als loopjongen dienst deed. Ouders beiden zo'n 50 uur per week aan het werk (eigen bedrijf) Weinig zakgeld om te leren met geld om te gaan. Voor dat zakgeld moest hij ook op zijn 5 jaar jongere zusje passen tot ongeveer 19:00. En hij is echt geen zeldzaamheid. Zat op de Havo.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:19 schreef Megumi het volgende:
[..]
Kind verkoopt drugs. Dat kind aanpakken en de ouders een fikse boete geven uitkering intrekken (die ze vaak hebben) en een paar jaar het gevang in lijkt me een goed plan.
Kind heropvoeden. En ouders aanpakken dacht ik aan. En nee niet in een kamp of onder een leger regime die kinderen want daar krijg je alleen criminelen van die nog beter kunnen schieten dan wat ze van hun ouders geleerd hebben.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja, want zo zonder ouders zal het kind zich opeens vanzelf wél gedragen.
(-edit-: kan een modje nog even de tt veranderen in "drugsbende laat")
Altijd maar weer dat rondstrooien met "uitkering intrekken".quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:19 schreef Megumi het volgende:
[..]
Kind verkoopt drugs. Dat kind aanpakken en de ouders een fikse boete geven uitkering intrekken (die ze vaak hebben) en een paar jaar het gevang in lijkt me een goed plan.
Precies ouders die geen tijd hebben voor hun kind of willen besteden daaraan. Dus aanpakken die lui. Ongeacht ras inkomen of stand.quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:28 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik kende een jongeling (blank en ook blond) die als loopjongen dienst deed. Ouders beiden zo'n 50 uur per week aan het werk (eigen bedrijf) Weinig zakgeld om te leren met geld om te gaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |