Nope.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 12:54 schreef Daev het volgende:
Klopt, ik ben nu bezig met 2009-I en het enige waar je echt op moet letten is dat je goed leest.
Ik kwam bij een vraag trouwens iets over de fase van de productlevenscyclus tegen (verzadigingsfase, groeifase, e.d.), maar dat behoort volgens mij niet onze stof, toch?
Onder het lang vreemd vermogen wel te verstaan.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:33 schreef Daev het volgende:
Nooit geweten dat voorzieningen onder vreemd vermogen vallen
46/70 = 7,5quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:27 schreef Sokz het volgende:
Nét 2010-II gemaakt in 2 uurtjes (dus nog 1 uur over om door te kijken maar dat laat ik) en hij is inderdaad best pittig. Bovendien alleen maar over onderwerpen die mij dan weer niet liggen (i.t.t. 2010-I)
![]()
Nu even nakijken. =)
Denk aan pensioensvoorzieningen. Is in principe vermogensopbouw voor je werknemers = vreemd vermogenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:33 schreef Daev het volgende:
Nooit geweten dat voorzieningen onder vreemd vermogen vallen
Ik ook niet, vooral die ijsbereidingsmachine vond ik erg vaag.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:45 schreef Sokz het volgende:
[..]
46/70 = 7,5
Maar zeker niet eens met veel antwoorden van het antwoordenmodel
Mja kloptquote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:46 schreef Sokz het volgende:
[..]
Denk aan pensioensvoorzieningen. Is in principe vermogensopbouw voor je werknemers = vreemd vermogen
Ja daar heb ik max. 5 puntjes weten te behalen .. kwam er op 't eind ook achter dat je de loonkosten nog weer moest verdelen in 12% flensjesijs.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:47 schreef DukeJan het volgende:
[..]
Ik ook niet, vooral die ijsbereidingsmachine vond ik erg vaag.
Nouja, je hebt geleerd dat:quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:51 schreef Daev het volgende:
Dat van die belasting over stockdividend begreep ik ook al niet. En dat de grootte van het cashdividend om die reden minimaal gelijk moet zijn aan het te betalen bedrag aan dividendbelasting over het stockdividend. Helemaal niet
1,6 geloof ik .. qua frustratie / punten gehalte vond ik 't cijfer dan ook nog meevallen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:53 schreef Etsu het volgende:
Norm was dan ook 1,8
Ik ben nu bezig met alles herhalen uit m'n boek en doorlezen, dan examenopgaven maken.
Ik heb dit gedownload en dit zijn reuzeveel bestandjes... Niet echt handig. Maarja, ik kijk het door en zoek wel of er iets tussenzitquote:Op zondag 15 mei 2011 21:39 schreef WC_Schaap het volgende:
Doe nu VWO eindexamen, deed 2 jaar geleden HAVO eindexamen. Heb nog meerdere Notefolio bestandjes uit het topic destijds. Ik post ze hier, maar kijk dus even of alles nog van toepassing is op dit jaar! Ook is het natuurlijk van de HAVO dus sommige dingen zullen er niet in staan...
Maar desalniettemin zal het vast wel handig zijn voor sommigen!
http://www13.zippyshare.com/v/85021125/file.html
En nog wat bestandjes die ik zelf dit jaar heb gemaakt voor 6v dus. Er staat soms een Z voor de bestandsnaam zodat ze allemaal onderaan bij elkaar op mn GR stonden, deed de havo-aantekeningen er voor de zekerheid ook altijd in.![]()
http://www13.zippyshare.com/v/72226496/file.html
Er staat een bestandje BEGRIP in, maar heeft iemand hier ook een 'vwo-versie' van? Is erg handig icm met de Find functie
Same here. Daar ik echt geen zin meer in.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:50 schreef Sokz het volgende:
[..]
Ja daar heb ik max. 5 puntjes weten te behalen .. kwam er op 't eind ook achter dat je de loonkosten nog weer moest verdelen in 12% flensjesijs.Maar geen zin meer om te veranderen ..
Die vraag daarna is ook zo raar, met dat verschil in jaarlijkse kosten. Dan vergelijken ze het alleen maar met de jaarlijkse annuiteit, daar moet je ook maar net op komen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 14:37 schreef Sokz het volgende:
Had ik ook met die BTW ! .. werd ook geen woord meer over gerept
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |