Daar is de NS vast heel blij mee.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:09 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik denk dat ik maar bier ga verkopen op Koninginnedag.
Ik hoor er hooguit nog eens een op de zondagmiddag op Radio 5.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:19 schreef De_Kardinaal het volgende:
Dominee? Die zie je niet vaak in het wild.
Ik zie wel regelmatig priesters in het wild daarentegen.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:21 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik hoor er hooguit nog eens een op de zondagmiddag op Radio 5.
Die zie ik dus nog minder dan domineesquote:Op donderdag 28 april 2011 11:22 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik zie wel regelmatig priesters in het wild daarentegen.
Dan woon je te ver in het Noorden des lands.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Die zie ik dus nog minder dan dominees
Klopt. Toch was de laatste die ik in het wild zag in Wolvega, Friesland.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dan woon je te ver in het Noorden des lands.
In Friesland heb je ook wat katholieke bolwerken.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt. Toch was de laatste die ik in het wild zag in Wolvega, Friesland.
Op mijn school in Steenwijk zaten inderdaad een paar zeer katholieke Friezen.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:27 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
In Friesland heb je ook wat katholieke bolwerken.
Ik vind drooglegging ook niet zo'n goed idee maar de laatste jaren leek het op Koninginnedag in Amsterdam alleen nog maar te gaan om het zo snel mogelijk dronken worden en om aan het eind van de dag op weg naar huis zoveel mogelijk mensen lastig te vallen en zoveel mogelijk te vernielen.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:21 schreef Copycat het volgende:
Dat mag toch heul niet! Hier mag je niet eens meer een blikje bier bij je hebben. Ik ga naar een feestje op de Smalle Haven omdat het indorockfeestje bij LaFolie ook al is gedwarsboomd.
Bureaucratie.
Volgens mij is het vooral de combinatie met drugs als coke die voor dat sfeertje zorgt. Kan me nog herinneren dat ik na K'day een AT5-uitzending zag waar va die opgeschoten knulletjes in de camera een lijntje van hun sleutel snoven.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:34 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik vind drooglegging ook niet zo'n goed idee maar de laatste jaren leek het op Koninginnedag in Amsterdam alleen nog maar te gaan om het zo snel mogelijk dronken worden en om aan het eind van de dag op weg naar huis zoveel mogelijk mensen lastig te vallen en zoveel mogelijk te vernielen.
Ze hadden beter het feest van 538 op het Museumplein kunnen cancelen, dat had al heel wat gescheeld.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Volgens mij is het vooral de combinatie met drugs als coke die voor dat sfeertje zorgt. Kan me nog herinneren dat ik na K'day een AT5-uitzending zag waar va die opgeschoten knulletjes in de camera een lijntje van hun sleutel snoven.
En al die 'provincialen' die de stad overspoelen helpen ook niet echt mee. Vroeger vond ik het echt leuk, vooral koninginnenacht als de vrijmarkt van start ging in de Jordaan. De laatste jaren dat ik K'Day in Amsterdam vierde, was het een grote teringzooi zonder gezelligheid.
En nu echt mij eitjes kopen.
Inderdaad een bizar verhaal en het heeft politiestaat-achtige trekken. Ik las elders dat ze hem TBS wilden aansmeren.quote:Op donderdag 28 april 2011 09:07 schreef hondjes het volgende:
Vanavond om 17.59 uur op ned.1 een uitzending over erwin lensink.
Deze waxine gooier wordt al 7 maanden gegijzeld,en in Pieter Baan centrum gegooid.
GIisteren was zijn advocate bij Paul en Witteman, wat me verbaasde, eindelijk aandacht van de MSM voor deze zaak..Ben benieuwd of er eerlijke berichtgeving komt, meer te vinden over deze Erwin via google.
Dat kwam gisteravond bij P & W ook naar voren. Daar bleek ook dat de man dit had gedaan om aandacht te trekken. Hij wist dat hij opgepakt zou worden en dat de media zich erop zouden storten. Hij is er namelijk van overtuigd dat de Bea onrechtmatig op de troon zit en daar wil hij een onderzoek naar. En er zijn nog wat zaken die hij onder de aandacht wil brengen of die hij onderzocht wil hebben. Maar zoals Hondjes al zei: even Googlen , valt veel over hem te lezen.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:35 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Inderdaad een bizar verhaal en het heeft politiestaat-achtige trekken. Ik las elders dat ze hem TBS wilden aansmeren.
Volgens mij wordt je gestraft voor wat je doet en niet voor wat het eventueel had kunnen zijn.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:38 schreef Toverheks het volgende:
je gaat ook niet iets gooien naar de Koningin dan weet je dat je echt verkeerd bezig bent, en een waxinelichtje kon ook een bom wezen he.
Ik heb een enorme hekel aan die mensenmassa's, en al helemaal als de helft van die mensen ook nog eens zwaar onder invloed is van wat dan ook. Vind het maar niets.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:36 schreef Toverheks het volgende:
Ik ga vrijdagnacht naar Alkmaar naar de vrijmarkt en zaterdag gewoon de koningin op tv bekijken, al jaren is op plein 40-45 echt ruk veel markthandelaren en heel veel kutkinderwagens elk jaar hetzelfde, de stad ga ik absoluut niet in heb er nog nachtmerrie`s van toen ik gewerkt had en weer terug naar huis moest, zat ik vast met me fiets in een mensenmassa kwam er later achter dat via centraal je gewoon naar west kon fietsen, nee hoor ik zat ergens vast in de damstraat
In feite maken ze je keihard kapot.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:57 schreef Teun_ZHV het volgende:
Hetzelfde verhaal voor die amokmaker vorig jaar op de Dam. Schijnbaar krijgen ze vrije hand om iemand dan maar een enorm oor aan te naaien.
Hij wilde opgepakt worden en dat is hem gelukt. Eenmaal op het politieburo kwam hij met zijn eisen voor onderzoeken naar het koningshuis etc. Maar of dat een reden mag zijn iemand zolang vast te houden en zelfs proberen hem een TBS aan te smeren?quote:Op donderdag 28 april 2011 12:53 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Volgens mij wordt je gestraft voor wat je doet en niet voor wat het eventueel had kunnen zijn.
Zit die ook nog vast dan?quote:Op donderdag 28 april 2011 12:57 schreef Teun_ZHV het volgende:
Hetzelfde verhaal voor die amokmaker vorig jaar op de Dam. Schijnbaar krijgen ze vrije hand om iemand dan maar een enorm oor aan te naaien.
Dan denkt ie over allerlei far fetched conspiracies na, maar dat de gevolgen wel eens echt straf en langdurig kunnen zijn, dat komt niet bij hem op.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:51 schreef spuitje het volgende:
Dat kwam gisteravond bij P & W ook naar voren. Daar bleek ook dat de man dit had gedaan om aandacht te trekken. Hij wist dat hij opgepakt zou worden en dat de media zich erop zouden storten. Hij is er namelijk van overtuigd dat de Bea onrechtmatig op de troon zit en daar wil hij een onderzoek naar. En er zijn nog wat zaken die hij onder de aandacht wil brengen of die hij onderzocht wil hebben. Maar zoals Hondjes al zei: even Googlen , valt veel over hem te lezen.
Wat de man nooit had verwacht was dat hij nu nog altijd vast zou zitten.
Die is opgepakt voor diefstal en zit zeker nog op 4 mei vast.quote:
Jep, en vermoedelijk zijn juist de mensen die dat doen al redelijk op weg met stuk zijnquote:Op donderdag 28 april 2011 12:58 schreef Dementor het volgende:
[..]
In feite maken ze je keihard kapot.
In Schubbekutteveen nog wel hoorquote:Op donderdag 28 april 2011 11:04 schreef Disana het volgende:
Zijn er nog wel echte dominees? Van die statige die voorbij schrijden en waar opa zijn pet voor af nam?
Ik doe niets op koninginnedag trouwens.
Zo ook Tijgertje. Haar voorarrest is ook met vier weken verlengd vanwege twee winkeldiefstallen binnen één maand. Ik vind dat toch abnormaal, voor dat soort van niemendalletjes, zolang vast blijven zitten. Het doel is mij ook niet echt duidelijk. Sommigen hebben complete waslijsten met overtredingen op hun naam en blijven vrij rondlopen. Anderen die met tonnen belastingschuld gepakt worden kunnen gelijk afrekenen en ook weer door. Het onderscheid tussen het één en het ander vind ik onnavolgbaar.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:00 schreef Dementor het volgende:
[..]
Die is opgepakt voor diefstal en zit zeker nog op 4 mei vast.
Ik hoorde het van de week op de radio, ze konden hem nog wekenlang vasthouden.
En ook Barbie zit inmiddels vast. Haar vriendje heeft een wiet-plantage. Hoe lang zullen ze haar vast houden dan?quote:Op donderdag 28 april 2011 13:05 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Zo ook Tijgertje. Haar voorarrest is ook met vier weken verlengd vanwege twee winkeldiefstallen binnen één maand. Ik vind dat toch abnormaal, voor dat soort van niemendalletjes, zolang vast blijven zitten. Het doel is mij ook niet echt duidelijk. Sommigen hebben complete waslijsten met overtredingen op hun naam en blijven vrij rondlopen. Anderen die met tonnen belastingschuld gepakt worden kunnen gelijk afrekenen en ook weer door. Het onderscheid tussen het één en het ander vind ik onnavolgbaar.
quote:Varens gijzelen legertrucks
Soesterberg - Twaalf vrachtwagens van Defensie staan vast op Kamp Soesterberg omdat ze zijn ingesloten door beschermde plantjes.
Het merendeel van de blaasvarens zijn de afgelopen twee jaar verplaatst zodat 350 wagens konden worden 'bevrijd'. Maar er zijn nog circa tweeduizend plantjes over die de twaalf legervoertuigen in hun greep houden. Naar alle waarschijnlijkheid gaat die reddingsoperatie tot eind volgend jaar duren.
Defensie moest ook eens een populatie zeldzame zandhagedissen op het oefenterrein bij Amersfoort laten verplaatsen in verband met de Landmachtdagen.
Ze was aanwezig toen die wietplantage werd ontmanteld, iets ander verhaal dus.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:09 schreef spuitje het volgende:
En ook Barbie zit inmiddels vast. Haar vriendje heeft een wiet-plantage. Hoe lang zullen ze haar vast houden dan?
Soms snap je er helemaal niets van, die hele wetgeving niet.
Jep, niet gek op zich. Ze zijn gecast op achterbuurtvolk met een grote bek.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:12 schreef Disana het volgende:
[..]
En die zitten allemaal vast voor akkefietjes?
Onverstaanbare tokkies uit Den Haag die een programma maken..............quote:Op donderdag 28 april 2011 13:10 schreef Disana het volgende:
Barbie, Tijgertje...
wie zijn al die mensen
Het ene was een supermarkt en andere zaken betroffen weer kledingwinkels. Die ordi Nickelsonjassen kosten wel een klein kapitaaltje voor iemand uit de Schilderswijk.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:12 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat het met een winkeldiefstal wel wat uitmaakt of je een pot pindakaas van 1,50 probeert te gappen, of een paar oorbellen van 1.500...
Het was een supermarkt, volgens mij ook nog eens de goedkoopstequote:Op donderdag 28 april 2011 13:12 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat het met een winkeldiefstal wel wat uitmaakt of je een pot pindakaas van 1,50 probeert te gappen, of een paar oorbellen van 1.500...
Ik heb ze een keer gezien in de eerste serie. Dat was genoeg. Maar volgens Teun worden ze zwaar gestraft. Ik ga er wel over lezen.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:13 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Jep, niet gek op zich. Ze zijn gecast op achterbuurtvolk met een grote bek.
Ben inmiddels bij. Dacht dat Tijgertje een lief actievoerdertje was ofzoquote:Op donderdag 28 april 2011 13:13 schreef spuitje het volgende:
[..]
Onverstaanbare tokkies uit Den Haag die een programma maken..............
Op basis van oppervlakkige uiterlijke en gedrags-inschattingen verbaast het je al niet dat ze een iets vrijere moraal hebben mbt het overtreden van de wet, en in eerste instantie voel je je dan schuldig dat je zo'n conclusie trekt...quote:Op donderdag 28 april 2011 13:10 schreef Disana het volgende:
Barbie, Tijgertje...
wie zijn al die mensen
Hoe ze gestraft gaat worden is vooralsnog onbekend, het is immers een voorarrest!quote:Op donderdag 28 april 2011 13:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb ze een keer gezien in de eerste serie. Dat was genoeg. Maar volgens Teun worden ze zwaar gestraft. Ik ga er wel over lezen.
Dat is gewoon dom...quote:Op donderdag 28 april 2011 13:13 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Het was een supermarkt, volgens mij ook nog eens de goedkoopste
Ja dat blijkt wel. Eigenlijk had ik het ook van DGK Amanda verwacht, maar die liet het bij het schofferen van winkelpersoneel.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op basis van oppervlakkige uiterlijke en gedrags-inschattingen verbaast het je al niet dat ze een iets vrijere moraal hebben mbt het overtreden van de wet, en in eerste instantie voel je je dan schuldig dat je zo'n conclusie trekt...
Het enige goede aan dit nieuws is dus dat je eerste indrukken dus toch goed waren...
ze zitten in oh oh cherso, die barbie, heb je die wel eens horen pratenquote:
Als je voor een winkeldiefstal een verlenging van 30 dagen krijgt dan gok ik dat er meer aan de hand is dat alleen die ene (twee) keer dat ze betrapt zijn.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:17 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Hoe ze gestraft gaat worden is vooralsnog onbekend, het is immers een voorarrest!
Voor een voorarrest absurd lang. Er zijn tegenwoordig verkeerscontroles waarbij de belastingdienst ook aanwezig is. Ook daar worden mensen gepakt met tienduizenden euro's belastingschuld (ook diefstal), die kunnen aftikken en doorrijden. Ik kan het gewoon niet rijmen.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat blijkt wel. Eigenlijk had ik het ook van DGK Amanda verwacht, maar die liet het bij het schofferen van winkelpersoneel.
Teun, jij vindt het kennelijk lang.
Ik gok op willekeur en machtsmisbruik. Die meiden zijn, wat jezelf al aangaf, gewoon dom, maar geen echte criminelen.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je voor een winkeldiefstal een verlenging van 30 dagen krijgt dan gok ik dat er meer aan de hand is dat alleen die ene (twee) keer dat ze betrapt zijn.
Ja, en die opmerking toen ze in die winkel eea moest schoonmakenquote:Op donderdag 28 april 2011 13:20 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
ze zitten in oh oh cherso, die barbie, heb je die wel eens horen praten? Iets met vegetarisch en kroketten.
Nog voordat je voor het een berecht bent, eenzelfde fout begaan is vragen om een hogere strafmaat.quote:AMSTERDAM - Tijgertje moet nog dertig dagen langer achter de tralies verblijven.
Dat meldt RTL Boulevard. Dit is de tweede keer dat de Oh Oh Tirol-ster langer vastgehouden wordt. Eerder kreeg Tijgertje te horen dat ze nog twee weken in haar cel moest blijven.
Tatjana Liefhebber, de echte naam van Tijgertje, werd half april in de boeien geslagen nadat ze voor de tweede keer in korte tijd betrapt werd op winkeldiefstal.
De 23-jarige Haagse werd aangehouden toen ze met haar moeder iets stal uit een supermarkt in Delft. Eerder werd het stel opgepakt toen ze kleding meenamen uit een winkel in Naaldwijk zonder hiervoor te betalen.
De moeder van Tijgertje zit ook nog in de cel. Zij kreeg meteen te horen dat ze nog dertig dagen extra vastgehouden zou worden.
Ze is samen met haar moeder opgepakt, het lijkt me sterk dat ze deze carrièremove pas heeft gemaakt nadat ze in Oh, oh kwam, en haar moeder zat er sowieso al niet in.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:23 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik gok op willekeur en machtsmisbruik. Die meiden zijn, wat jezelf al aangaf, gewoon dom, maar geen echte criminelen.
Natuurlijk, dat is wel duidelijk, daar vragen ze inderdaad om. Alleen is dit een voorarrestquote:Op donderdag 28 april 2011 13:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nog voordat je voor het een berecht bent, eenzelfde fout begaan is vragen om een hogere strafmaat.
Dat verlengd wordt ivm verder onderzoek, lijkt me. Ik denk nl niet dat die winkeldiefstallen spontane ingevingen waren. Wellicht dat ze onderzoek doen naar het evt lidmaatschap van een criminele organisatie.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:29 schreef Teun_ZHV het volgende:
Natuurlijk, dat is wel duidelijk, daar vragen ze inderdaad om. Alleen is dit een voorarrest
Men schat de kans op herhaling kennelijk erg hoog.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:29 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Natuurlijk, dat is wel duidelijk, daar vragen ze inderdaad om. Alleen is dit een voorarrest
is ie inmiddels al vader eigenlijk?quote:Op donderdag 28 april 2011 13:31 schreef Teun_ZHV het volgende:
En dan hebben we natuurlijk nog Keith Bakker, ik vond hem destijds vaag en neigde naar schuldig. We wachten af
Ja, ook zo'n gevalletje "zat m'n gevoel toch goed"quote:Op donderdag 28 april 2011 13:31 schreef Teun_ZHV het volgende:
En dan hebben we natuurlijk nog Keith Bakker, ik vond hem destijds vaag en neigde naar schuldig. We wachten af
Dat heb je ook nog niet.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ook zo'n gevalletje "zat m'n gevoel toch goed"
Wat heb ik m'n hartgrondige afkeer van die kwal vaak moeten verdedigen
Neemt niet weg dat ik liever geen gelijk zou hebben gehad.
quote:Op donderdag 28 april 2011 13:36 schreef Leandra het volgende:
Ja, ook zo'n gevalletje "zat m'n gevoel toch goed"
Wat heb ik m'n hartgrondige afkeer van die kwal vaak moeten verdedigen
Neemt niet weg dat ik liever geen gelijk zou hebben gehad.
Als zijn advocaat al komt met opmerkingen als "al zappend kom je wel eens langs een pornokanaal" en de aanwezigheid van de meisjes in zijn huis niet ontkend wordt, dan weet ik iig al zeker dat ik wel gelijk had met m'n afkeer van hem.quote:
Dat kan, die kans op herhaling. Als losstaand feit zegt het mij ook niet zoveel. Maar de verhouding tussen het één en het ander vind ik onlogisch. Om nog maar niet te spreken over de miskleunen die ze de laatste tijd keer op keer maken. Ik laat het liever aan een onafhankelijke rechter over die verstand van zaken heeft (daar hoop ik dan maar op).quote:Op donderdag 28 april 2011 13:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Men schat de kans op herhaling kennelijk erg hoog.
Overigens boeit het me werkelijk 3 keer niks als ze iemand na herhaalde winkeldiefstal langer in voorarrest houden, zonder aanziens des persoons.
Bron: Telegraafquote:Verkeerde 'verstoorder' aangehouden
ALPHEN AAN DEN RIJN - De politie heeft woensdagmiddag tijdens de herdenking van de schietpartij in Alphen aan den Rijn een man voor niets opgepakt. De man werd ervan verdacht dat hij dreigde de herdenking op het Rijnplein te verstoren. Hij bleek na politieonderzoek echter niet degene te zijn die dat had gedaan. Dat heeft de politie gemeld.
De 51-jarige man uit Alphen aan den Rijn man werd aangehouden op basis van een doorgegeven signalement van een persoon die had geroepen dat hij de één minuut stilte wilde verstoren. Wie 'de dader' wel is, is niet meer bekend geworden.
„Uitgangspunt voor de politie was er zorg voor te dragen dat er vandaag in Alphen aan den Rijn een waardige herdenkingsbijeenkomst kon plaatsvinden”, aldus de politie.
[quote]quote:Dieven ontsnapt dankzij blunder politie
Staphorst - Door een fikse blunder van de politie zijn dieven er vorige week in geslaagd om voor duizenden euro's aan tuingereedschap te stelen.
Inbrekers hadden voor 25.000 à 30.000 euro aan zitmaaiers, kettingzagen, brandstof en andere spullen verstopt in het Staphorster Bos. De inbrekers hadden de spullen daar neergelegd om ze later op te halen, schrijft RTV Oost.
Agenten lieten de spullen op de plek liggen en postten een nacht lang om de dieven op heterdaad te betrappen. De volgende dag bleek echter dat het gestolen waar onder de neus van de agenten was weggehaald.
Een excuus is er nog niet geweest maar de politie wil de slachtoffers nu wel schadeloos stellen. "Dat zijn we niet verplicht, maar we vinden dat wel moeten doen", aldus politiewoordvoerder Henk Kremer van het korps IJsselland.
Wacht nu maar af, want jij zit nu ook niet goed met deze opmerking die ook niet echt neutraal is en nogal bagatelliserend overkomt met "de beste man" en "wat patiëntjes"quote:Op donderdag 28 april 2011 13:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
, je zit ook totaal niet goed. De beste man is door wat patientjes beschuldigd, that's it.
Wat patiëntjes die bij hem thuis zijn geweest... Om het nog maar even niet over het leeftijdsverschil te hebben, en nee, dat ze net 18 waren maakt niet echt uit, ze hadden met hun verslaafd zijn al aangegeven niet de verantwoorde keuzes te maken.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
, je zit ook totaal niet goed. De beste man is door wat patientjes beschuldigd, that's it.
Je zou hem niet doen?quote:Op donderdag 28 april 2011 14:13 schreef Deisyy het volgende:
Ik kan het niet helpen, maar zijn kop staat me niet aan
Ik heb toch het idee dat er meer aan de hand is dan twee winkeldiefstallen maar dat dit niet naar buiten is gebracht. Pure suggestie hoor, maar zou het niet zo kunnen zijn dat er inmiddels huiszoeking is gedaan en dat er veel meer goederen zijn gevonden die niet door moeder en dochter waren afgerekend?quote:Op donderdag 28 april 2011 13:23 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik gok op willekeur en machtsmisbruik. Die meiden zijn, wat jezelf al aangaf, gewoon dom, maar geen echte criminelen.
Vind die man een enge kop hebben.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:00 schreef Teun_ZHV het volgende:
Vraag mij trouwens af wat die misdaadverslaggever die het aankaartte, John van den Heuvel, voor die scoop gekregen heeft van RTL![]()
Mensen met een scheiding in het midden deugen sowieso niet![]()
Kijkt hij nu scheel of verbeeld ik mij dat?
[ afbeelding ]
Ik kan mij ook veel dingen nauwelijks voorstellen. Neem Alphen a/d Rijn. Twee weken na dato zijn er nog 100 rechercheurs bezig met onderzoek. Ik denk dan: "Wtf onderzoeken ze allemaal?". Dader is bekend, is dood, wat wil je allemaal weten en met welk doel? Is het echt zinvol om daar tonnen aan euro's aan te besteden?quote:Op donderdag 28 april 2011 14:40 schreef spuitje het volgende:
Ik kan me anders eigenlijk niet voorstellen waarom dat voorarrest nogmaals is verlengd.
Tja, men schijnt er een soort leerproces aan te verbinden. Hoe dit in de toekomst te vermijden is en dan mag het blijkbaar wat kosten. Terwijl ik denk dat dit soort dingen nooit helemaal te voorkomen is.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:50 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik kan mij ook veel dingen nauwelijks voorstellen. Neem Alphen a/d Rijn. Twee weken na dato zijn er nog 100 rechercheurs bezig met onderzoek. Ik denk dan: "Wtf onderzoeken ze allemaal?". Dader is bekend, is dood, wat wil je allemaal weten en met welk doel? Is het echt zinvol om daar tonnen aan euro's aan te besteden?
Was dat je werkgever?quote:Op donderdag 28 april 2011 14:55 schreef Ian_Nick het volgende:
Jezus, ik ben gewoon bedrogen door de HEMA...
Mijn liefde voor je, wat doe je!?
Men slaat door, net als Tristan dat deed. Veel meer valt er niet over te zeggen. Je kunt overal de duimschroeven gaan aandraaien, meer controle, meer van zus en meer van zo, maar het resultaat zal volgens mij zijn dat mensen zich alleen maar meer opgejaagd voelen en nog sneller tot deze daden gaan komen.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:56 schreef spuitje het volgende:
[..]
Tja, men schijnt er een soort leerproces aan te verbinden. Hoe dit in de toekomst te vermijden is en dan mag het blijkbaar wat kosten. Terwijl ik denk dat dit soort dingen nooit helemaal te voorkomen is.
En bovendien wil men natuurlijk graag weten waarom en hoe het zo mis heeft kunnen gaan terwijl veel mensen wisten dat deze Tristan mijlen uit de buurt van wapens had moeten blijven. Men wil denk ik naast Tristan nog graag wat "schuldigen" kunnen aanwijzen.
Over een tijdje zal er waarschijnlijk een lijvig rapport worden gepresenteerd en dat was dan dat.
Je kunt niets doen tegen mensen die niet bang zijn zelf ook dood te gaan.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:59 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Men slaat door, net als Tristan dat deed. Veel meer valt er niet over te zeggen. Je kunt overal de duimschroeven gaan aandraaien, meer controle, meer van zus en meer van zo, maar het resultaat zal volgens mij zijn dat mensen zich alleen maar meer opgejaagd voelen en nog sneller tot deze daden gaan komen.
Exact.quote:Op donderdag 28 april 2011 15:00 schreef Dementor het volgende:
[..]
Je kunt niets doen tegen mensen die niet bang zijn zelf ook dood te gaan.
Zoiets zou de HEMA nooit doenquote:Op donderdag 28 april 2011 14:55 schreef Ian_Nick het volgende:
Jezus, ik ben gewoon bedrogen door de HEMA...
Mijn liefde voor je, wat doe je!?
Doe mij er ook een!quote:Op donderdag 28 april 2011 15:04 schreef Teun_ZHV het volgende:
* Gaat staatslot kopen, want wie wil er nu geen ¤ 10.000,- per maand extra inkomen
kan wel zo wezen maar kom op wie gaat de Koningin nou iets toegooien, nee daar blijf je gewoon van af, maar moet ik medelijden hebben met zo iemand nee hoor 5 jaar eenzamen opsluiting dat schrikt ook weer andere af.quote:Op donderdag 28 april 2011 12:53 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Volgens mij wordt je gestraft voor wat je doet en niet voor wat het eventueel had kunnen zijn.
Op jouw leeftijd kun je beter voor de ¤ 2.500.000 in één keer gaanquote:Op donderdag 28 april 2011 15:04 schreef Teun_ZHV het volgende:
* Gaat staatslot kopen, want wie wil er nu geen ¤ 10.000,- per maand extra inkomen
Dan kun je zeker weten een mooi huis kopen. Maar ja, je levenlang 10.000,-- per maand is ook niet mis natuurlijk, wil ik best!quote:Op donderdag 28 april 2011 15:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op jouw leeftijd kun je beter voor de ¤ 2.500.000 in één keer gaan
Natuurlijk kan dat. Meer zekerheid kan een bank toch niet krijgen?quote:Op donderdag 28 april 2011 15:14 schreef Dementor het volgende:
10k euro per maand, zou je daar dan ook een hypotheek mee kunnen aanvragen?
Dat lijkt me nogal sterk namelijk.
Eigenlijk moet je dan een paar jaar sparen wil je een mooi huis kunnen kopen met dat geld.
Dat kun je op alle leeftijden beter hoor. Dat bedrag in één keer geeft meer rendement per maand dan 10 Kquote:Op donderdag 28 april 2011 15:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op jouw leeftijd kun je beter voor de ¤ 2.500.000 in één keer gaan
Zo is dat, voor eeuwig de kerkers in, mensen moeten vooral bang zijnquote:Op donderdag 28 april 2011 15:16 schreef Toverheks het volgende:
[..]
kan wel zo wezen maar kom op wie gaat de Koningin nou iets toegooien, nee daar blijf je gewoon van af, maar moet ik medelijden hebben met zo iemand nee hoor 5 jaar eenzamen opsluiting dat schrikt ook weer andere af.
Teun, misschien heb je gelijk. Maar ik denk dat slachtoffers en nabestaanden toch graag antwoorden willen. Al denk ik dat ze die misschien nooit zullen krijgen.quote:Op donderdag 28 april 2011 14:59 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Men slaat door, net als Tristan dat deed. Veel meer valt er niet over te zeggen. Je kunt overal de duimschroeven gaan aandraaien, meer controle, meer van zus en meer van zo, maar het resultaat zal volgens mij zijn dat mensen zich alleen maar meer opgejaagd voelen en nog sneller tot deze daden gaan komen.
Maar hoe zit het belastingtechnisch met zo'n prijs? Moet je daar ook 52% IB of vermogensbelasting of weet ik veel wat over betalen?quote:Op donderdag 28 april 2011 16:27 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat. Meer zekerheid kan een bank toch niet krijgen?
[..]
Dat kun je op alle leeftijden beter hoor. Dat bedrag in één keer geeft meer rendement per maand dan 10 K
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |