Goed bezigquote:Volgeladen schip zinkt op Spaarne
HAARLEM - Een binnenvaartschip dat is volgeladen met zand is donderdagavond op het Spaarne in het centrum van Haarlem gestrand en ligt half gezonken overdwars op het Spaarne. Het schip maakte door nog onbekende oorzaak water. De brandweer is bezig het schip leeg te pompen, aldus een woordvoerder van de Veiligheidsregio Kennemerland.
De brandweer rukte rond 20.15 uur uit. De bemanning verliet het schip ongedeerd. De vaarweg is gestremd. Over de toedracht tast de brandweer nog in het duister.
1 ding is zeker. Vrije dagen opnemen hoeven ze in ieder geval niet.quote:Op donderdag 3 november 2011 14:26 schreef RacerDKB het volgende:
Dat ze niet met oplossingen komen maar alleen zeiken over problemen zou me niet verbazen, maar dat ze niet eens weten waarom ze er staan
Geniaal, wat een kopieergedrag weer. Zag ze gisteren staan ja, Parklaan.
Hoeraquote:Op woensdag 23 november 2011 21:51 schreef borisz het volgende:
Nog gefeliciteerd met de 766e verjaardag van Haarlem
Prijs kwaliteit of gewoon een goeie?quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:38 schreef TC_Artemis het volgende:
Veel kappers.. en nogsteeds geen goeie gevonden
Prijs/kwaliteitquote:Op dinsdag 13 december 2011 09:44 schreef Godtje het volgende:
[..]
Prijs kwaliteit of gewoon een goeie?
Want Peetoom is gewoon goed.
Dan krijg je studentenkorting.quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:46 schreef TC_Artemis het volgende:
[..]
Prijs/kwaliteitik ben maar een arme student..
Brrrr......klinkt angstaanjagendquote:Op woensdag 14 december 2011 11:24 schreef TJV het volgende:
Hing ook echt zo'n zeil met
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.
Ja, Marqt ligt vlak om de hoek bij de Botermarkt. Anders heb je nog de Natuurwinkel (inc biologische slager) op het Houtplein.quote:Op woensdag 21 december 2011 13:34 schreef das_phantom het volgende:
Iemand nog een leuke biologische winkel in Haarlem? As vrijdag ga ik sowieso naar de biologische markt op de Botermarkt, hopen dat dat wat is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |