Jep. De patiënten geven hun bloed af, dat wordt razendsnel geanalyseerd en een dag later hebben ze al hun briefje binnen met de nieuwe doseringen voor hun medicijnen.quote:Op maandag 9 mei 2011 20:31 schreef carboni het volgende:
[..]
Zijn briefjes mat daarop doseringen van antistollingsmedicijnen voor trombosepatienten. Hier zijn ze geel met aan beide zijden scheur randen.
netjes van jequote:Op dinsdag 10 mei 2011 22:57 schreef rub3n het volgende:
Ik heb laatst nog een keer op zaterdag om 18:45 een rouwkaart bezorgt (op 30 minuten rijden met auto). Ruim een uur weggeweest. Maar, was maar goed ook, want de begrafenis was op maandag!
Als ik er voor betaald krijg wil ik dat ook best doen. Als het 'bij de dienst hoort' dan zakken ze er maar in.quote:
quote:Op woensdag 11 mei 2011 12:50 schreef rub3n het volgende:
Als een bedrijf dat miljoenen verdient ¤ 9,21 zou missen, omdat een werknemer niet te beroerd is om iemand geen begrafenis te laten missen. Tja.
Wij schrijven nog gewoon tijden (de hele optivo is hier jammerlijk misluktquote:Op woensdag 11 mei 2011 12:50 schreef rub3n het volgende:
Ik heb het opgeschreven. Maar ik kan er naar fluiten denk ik. Maar ach, jammer dan. Als iemand een begrafenis zou missen, omdat ik te beroerd ben om ¤ 9,21 op te offeren. Tja.
geen slechte keuze, die Fiat's zijn ongeloofijk kut. Die VW caddy gasautos zijn gewoon te snel, waren erg slecht voor mijn bocoscore.quote:Op woensdag 11 mei 2011 19:58 schreef Think_Pad het volgende:
Vandaag had iemand MIJN Kangootje meeDaarom mocht ik even grabbelen in de bak met sleutels. Er zat nog 2x Fiat in (Doblo) en 1x VW. Ik dus die VW gekozen, blijkt het zo'n Caddy eco model te zijn, op aardgas. Shit man die rijden echt apart als je een dieseltje gewend bent. Ik reed weg en hij sloeg gelijk af omdat ik geen gas bij gaf
pvtnt was het!quote:Op woensdag 11 mei 2011 21:52 schreef Peterselieman het volgende:
je kunt nog pvtnt en PostNL gebruiken. Anders moet je even contact opnemen met de ABN AMRO.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |