- nee -quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:02 schreef Stokstaart het volgende:
Nu alleen die slet van een DV ook nog weg.
Die is al heel lang niet meer op de radio geweest. Die missen jullie vast nietquote:
ik droom er nog elke nacht overquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:03 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Die is al heel lang niet meer op de radio geweest. Die missen jullie vast niet
quote:
quote:
quote:
Wel.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:03 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Die is al heel lang niet meer op de radio geweest. Die missen jullie vast niet
Het duurt altijd ff voor je een ban hebt, en de FA's moeten het idd wel banwaardig vinden natuurlijk.quote:
DV heb een ban dankzij jouquote:
Verdommequote:Op dinsdag 26 april 2011 21:04 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Wel.
Gelukkig kreeg ik woensdag nog een kleine injectie.
Omdat je haar loopt op te stoken om stoer te doen en ze het gedrag heeft van een 12-jarige dus makkelijk beïnvloedbaar isquote:
Vanmiddag had ik op de plee nog iets leuks bedacht om op jouw schijthuisdeur te stiften. Alle goede ideeën beginnen daar ook echt hè.quote:
o oke. bedankt voor de nuttige informatiequote:Op dinsdag 26 april 2011 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Omdat je haar loopt op te stoken om stoer te doen en ze het gedrag heeft van een 12-jarige dus makkelijk beïnvloedbaar is
maar ze is 15. ze loopt 3 jaar achterquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Omdat je haar loopt op te stoken om stoer te doen en ze het gedrag heeft van een 12-jarige dus makkelijk beïnvloedbaar is
quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
maar ze is 15. ze loopt 3 jaar achter
quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Omdat je haar loopt op te stoken om stoer te doen en ze het gedrag heeft van een 12-jarige dus makkelijk beïnvloedbaar is
Die groene inkt is klote man.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:11 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Vanmiddag had ik op de plee nog iets leuks bedacht om op jouw schijthuisdeur te stiften. Alle goede ideeën beginnen daar ook echt hè.
Volgende keer het met Sikaflex op je deur zetten dan?quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:11 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Die groene inkt is klote man.
Alle groene teksten verdwijnen
In feite wel aangezien die kut er alleen op uit is dit topic gesloten te krijgen hebbenquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:12 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
dan is utopie toch nu onze held? Hij heeft zijn leven er zelfs voor moeten geven...
gisteren nog, ik heb gisteren zelfs gedraaidquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Een post van ElmoFan sinds jaren hier![]()
Of met zwart, rood of blauwquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:12 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Volgende keer het met Sikaflex op je deur zetten dan?
Jaquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:14 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
gisteren nog, ik heb gisteren zelfs gedraaid
quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:14 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
gisteren nog, ik heb gisteren zelfs gedraaid
Als ik met watervaste rode stift een Feyenoord-logo maak word ik zeker face-down van het balkon afgemieterd?quote:
Keiharde lesbi porn door je speakers straksquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:15 schreef EggsTC het volgende:
dit klinkt allemaal goed, misschien blijf ik wachten tot de surprise show van huppel en huuuu peerd.
kan niets beloven tho
Ik sla dat logo de deur uit met jouw hoofd danquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:15 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Als ik met watervaste rode stift een Feyenoord-logo maak word ik zeker face-down van het balkon afgemieterd?
nee, deze 3 weken wordt feyenoord gezegend door de winst op Psvquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:15 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Als ik met watervaste rode stift een Feyenoord-logo maak word ik zeker face-down van het balkon afgemieterd?
Koele pic. waar heb je die vandaan?quote:
Ik blijf je verbazen hequote:
Dan wil ik wel eerst mijn Bibrexhelm op.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:16 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik sla dat logo de deur uit met jouw hoofd dan![]()
Maar verder ben ik niet agressief hoor
Nope, daar heb ik helaas niks van.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:17 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik blijf je verbazen he![]()
En heb je sonata? Al gedraaid? Heb ik het gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |