stoere gitaar die laatste!quote:Op dinsdag 26 april 2011 20:23 schreef Bosbeetle het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ook een duit in het zakje doet : liz buckingham van electric wizard, en lori van acid king, nog toffe muziek ook
quote:
Bier...quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:59 schreef Cynic het volgende:
Eerst ging het over gitaren, toen over vrouwen met gitaren, toen vrouwen met een basgitaar en wat hierna?
Basmeisjesquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:46 schreef Gehenna het volgende:
misschien een beetje offtopic, maar:
[ afbeelding ]
[ [url=https://asset2.venuszine.com/article_image/image/4147/popup/14_Tal_Wilkenfeld_courtesy_of_www.elsobrinodeldiablo.com-.jpg?1204646151]afbeelding[/url] ]
Alles eindigt altijd met bier.quote:
Basgitaren zonder vrouwenquote:Op dinsdag 26 april 2011 21:59 schreef Cynic het volgende:
Eerst ging het over gitaren, toen over vrouwen met gitaren, toen vrouwen met een basgitaar en wat hierna?
Geen idee meer eigenlijkquote:Op dinsdag 26 april 2011 18:45 schreef Maisnon het volgende:
Dribbeeeel ik had een vraagje hééé
Die MGMT cover van je, met al die loopjes, heb je die gewoon simpel telkens één stukje opgenomen, in Audacity ofzo geknikkerd, en toen de volgende er overheen gespeeld terwijl je naar het vorige stukje luisterde?
Wilde ook zoiets doen, maar weet niet echt hoe ik het moet aanpakken zonder fatsoenlijke loop device.
Ableton 8 heeft ook een mooie functie daarvoor maar mijn laptop is traaaaaaaag en dus trekt ie dat niet.
Dat dus, alleen kwam ik er thuis met 1 van 350, die naar mijn idee nog steeds boven veel gitaren uitsteekt waar je het dubbele voor betaaldquote:Op woensdag 27 april 2011 00:35 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
Pak een dure gitaar die je goed vindt klinken en spelen, em probeer daarna een gitaar te vinden voor een fractie van de prijs met de zelfde kwaliteiten
althans, zo deed ik dat vorige week, en ben nu tevreden thuis gekomen met een yahama van slechts 199 euro na vergelijking met martin gitaren van dik 700 euro...!
Dat heb ik met dat Crafter Stratje.quote:Op woensdag 27 april 2011 01:04 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat dus, alleen kwam ik er thuis met 1 van 350, die naar mijn idee nog steeds boven veel gitaren uitsteekt waar je het dubbele voor betaald
Ik zou persoonlijk voor de PRS gaan omdat die wat veelzijdiger is, die Alnico's in die Epi zijn te schreeuwerig voor bijv. Funk.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:57 schreef Braddie het volgende:
Volgende week naar Doetinchem, nou zit ik te twijfelen tussen de Epiphone Slash Signature en de PRS Santana Signature.... welke is kwalitatief beter vinden julie? uiteraard ga ik er op spelen, en op beide gitaren niet alleen Guns N Roses en Santana muziek maar verschillende stijlen, denk hierbij aan Funk/Rock/Pop/Ballad en ik ga de gitaar gebruiken voor harmoniečn samen met de Brian may signature die ik al heb..
Ik vind de klank van Santana te gek, echt een hele mooie toon, maar het sustain van de Alnico pro II humbuckers in combinatie met die Epiphone is weer beter!.
moeilijk!
En waren die gitaren ook al netjes helemaal afgesteld ?quote:Op woensdag 27 april 2011 01:10 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dat heb ik met dat Crafter Stratje.
Ding is nu afgesteld en herfret en ik vind hem beter spelen dan een MIM Strat en als ik heel eerlijk moet zijn ook beter dan de MIJ Strat die we hadden staan een tijd terug..
Ok dus je zegt sowieso de PRS?quote:Op woensdag 27 april 2011 01:12 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
Ik zou persoonlijk voor de PRS gaan omdat die wat veelzijdiger is, die Alnico's in die Epi zijn te schreeuwerig voor bijv. Funk.
Damn wat irriteer ik me toch altijd aan jouw posts!quote:Op woensdag 27 april 2011 01:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ok dus je zegt sowieso de PRS?
Nja aan de andere kant, ik heb een Brian May Signature 2 stratjes(1 van Crafter de ST-200 en een van Squier de Bullit) dusja.....
Die Brian May is perfect voor harmoniečn en die stratjes voor funk en oude rock offcourse..
Waar is die PRS perfect voor? op Santana na?
Die MIJ gitaar die bij Kick stond(die fender) was perfect afgesteld... die MIM strat ook (Was ook al 7 jaar oud)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |