Zat gewoon naast hem, hij pakte wel steeds mijn hand enzo, maar verder niks. Ik mag wel gwn praten, maar hij vond t niet leuk om te zien.quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:17 schreef Byte_Me het volgende:
met een andere vriend zat? betekent dit iets anders dan de letterlijke betekenis? met = naast of op? of mag je gewoon niet met iemand zitten praten? in dat geval gaat het natuurlijk helemaal nergens over.
Hebben gisteravond/vannacht ook gesprek erover gehad, maar moet er dus binnenkort wss int echt mee praten, maar dn please ik teveel, omdat ik dan zo onder tafel geluld kan worden..quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:19 schreef dogtagz het volgende:
Als je hem niet leuk vindt, maak dat dan duidelijk aan hem. Dan kan je dat afkappen en kan je verder als vrienden, op deze manier werkt dat niet.
Als je hem wel leuk vindt, hij jou ook. Dan is dat ook opgelost.
Niet zo onduidelijk wezen tegen hem, hij krijgt dan een kut gevoel en weet niet wat hij moet doen.
Vooral als je dan met zijn vrienden gaat chillen en hem expliciet geen aandacht geeft.
omdat k bang was dat er wat zou gebeuren, en wil hem neit teleurstellen omdat ik niet weet wat ik voor hem voel. en zijn vrienden mogen mij niet echt.. ook bang voor hun reactie.quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:22 schreef Lienekien het volgende:
Waarom heb je die jongen dan zo weinig aandacht gegeven?
omdat hij wel een goede vriend van me is..quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:28 schreef formerjellybean het volgende:
Joh je hebt niet eens wat met hem waarom ga je druk maken om wat hij vind ??
Maar hij wil meer met jou. Volgens mij moet je eerst eens bedenken of jij ook meer met hem wil. Als het antwoord ja is, dan moet je daar wat mee doen. Als het antwoord nee is, heb je ook niets goed te maken.quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:29 schreef Poekie1993 het volgende:
[..]
omdat hij wel een goede vriend van me is..
t gaat mij er om dat eerst die vriendschap weer goed komt..quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:33 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Maar hij wil meer met jou. Volgens mij moet je eerst eens bedenken of jij ook meer met hem wil. Als het antwoord ja is, dan moet je daar wat mee doen. Als het antwoord nee is, heb je ook niets goed te maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |