Kwartiertje fietsen van m'n huis, maar nog best dicht bij m'n school om precies te zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2011 12:55 schreef Ezell het volgende:
[..]
Wow, heftig. Is dat bij jou in de buurt?
Ik heb eigenlijk spijt dat ik vandaag naar school ben gegaan. Een paar uur les en niks nuttigs gedaan.
Ik heb geen idee wat hypothesetoetsen zijn, maar ik heb wel wiskunde A. Dat is dan zeker iets wat je alleen op het vwo krijgt. Of ik ben het gewoon vergeten.quote:Op dinsdag 26 april 2011 20:37 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ach, had nog een mooi GRM-programmaatje, en het ging over hypothesetoetsen enzo.
vwo denk ik heb het ook niet gehad.quote:Op dinsdag 26 april 2011 20:40 schreef Ezell het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat hypothesetoetsen zijn, maar ik heb wel wiskunde A. Dat is dan zeker iets wat je alleen op het vwo krijgt. Of ik ben het gewoon vergeten.
Oké! Ik herinner me echt niet meer wat ik met wiskunde allemaal heb gehad. Ik moet alles nog een keer herhalen, anders snap ik het niet. Opletten in de klas is niet mijn sterkste punt..quote:Op dinsdag 26 april 2011 20:42 schreef Joosterd het volgende:
[..]
vwo denk ik heb het ook niet gehad.
Wat is dat voor UIquote:Op dinsdag 26 april 2011 20:46 schreef Ezell het volgende:
[..]
Oké! Ik herinner me echt niet meer wat ik met wiskunde allemaal heb gehad. Ik moet alles nog een keer herhalen, anders snap ik het niet. Opletten in de klas is niet mijn sterkste punt..
Ken je alle 70 eindtermen al?quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:20 schreef Ezell het volgende:
Ik ga zometeen beginnen met het samenvatten van mijn filosofieboek. Wat een rotklus. Het boek is gewoon een leesboek.
Nee, ik kan ze allemaal nog niet. Dat wordt hard leren..quote:
Ja, ik bedoel filosofie boek.quote:
Oh was het fout?quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:54 schreef Ezell het volgende:
[..]
Nee, ik kan ze allemaal nog niet. Dat wordt hard leren..Heb jij ook filosofie?
[..]
Ja, ik bedoel filosofie boek.
Probeer ook wat te wikipedia-en over de onderwerpen! Zo heb ik op de uni bijvoorbeeld veel geleerd voor mijn tentamens filosofiequote:Op dinsdag 26 april 2011 21:20 schreef Ezell het volgende:
Ik ga zometeen beginnen met het samenvatten van mijn filosofie boek. Wat een rotklus. Het boek is gewoon een leesboek.
Gelukkig heb ik het niet, wel een aantal klasgenoten.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:54 schreef Ezell het volgende:
[..]
Nee, ik kan ze allemaal nog niet. Dat wordt hard leren..Heb jij ook filosofie?
[..]
Ja, ik bedoel filosofie boek.
Het vak filosofie.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:55 schreef Proletariaat het volgende:
[..]
Oh was het fout?
Wat is dat voor boek dan? Welk vak
Bedankt voor de tip! Misschien dat ik het voor de hoofdteksten van de filosofen kan gebruiken. Sommige zijn echt verschrikkelijk om te lezen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:55 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Probeer ook wat te wikipedia-en over de onderwerpen! Zo heb ik op de uni bijvoorbeeld veel geleerd voor mijn tentamens filosofie
O, haha. Toch wel!quote:Op dinsdag 26 april 2011 21:57 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik het niet, wel een aantal klasgenoten.
Tis gewoon filosofieboek hoor, aan elkaar dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |