QFTquote:Op woensdag 27 april 2011 16:51 schreef Paul-89 het volgende:
Ik hoop dat Barca met 0-2 wint vanavond dan zal Real volgende week wel moeten aanvallen en kunnen we dan misschien alsnog een leuke clasico zien.
quote:Op woensdag 27 april 2011 16:50 schreef Pritt het volgende:
[ afbeelding ]
Zullen ze elkaar weer tegenkomen in de finale?
Je mag best juichen als je met 10 man Barcelona op eigen veld vernederd.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:11 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
Hier past alleen een vliegende tackle met 2 gestrekte benen op kniehoogte.
Het is maar net wat je vernederen noemt.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:27 schreef Kekster het volgende:
[..]
Je mag best juichen als je met 10 man Barcelona op eigen veld vernederd.
Vernederdquote:Op woensdag 27 april 2011 17:27 schreef Kekster het volgende:
[..]
Je mag best juichen als je met 10 man Barcelona op eigen veld vernederd.
Thuis was Inter gewoon een stuk beter ja, uit zorgde Busquets er persoonlijk voor dat ze helemaal geen ruimte meer kregen. Al hielp het ook wel mee dat ze zo scheef schoten. Ik kon best genieten van het Inter van vorig jaar.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:29 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Het is maar net wat je vernederen noemt.
Wat een slechte fotosoep.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:12 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Kimi Raikkonen en Fernando Alonso hopen van wel
Inter was vorig seizoen gewoon indrukwekkend en groeide in het toernooi. Ik heb genóten van Milito, en gelachen om de Sneijder-hype. Maar in Camp Nou werd Barcelona niet vernederd, Inter trok gewoon aan het langste eind, simpel. Barcelona won nota bene met 1-0 thuis, dan ben je niet vernederd. Daarbij heb je altijd wat geluk nodig in dat soort fases, zo scoorde Inter in het Giuseppe Meazza een zuiver buitenspeldoelpunt en had het de scheids niet bepaald tegen waardoor Barcelona minder in hun spel kwam. In Barcelona werd er tevens een goal afgekeurd voor Barcelona na een discutabele handsbal waar je over kunt discussiëren. Klinkt allemaal een beetje "als" en "maar", echter bevestigd dat mijn punt over dat beetje geluk des te meer.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:32 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Thuis was Inter gewoon een stuk beter ja, uit zorgde Busquets er persoonlijk voor dat ze helemaal geen ruimte meer kregen. Al hielp het ook wel mee dat ze zo scheef schoten. Ik kon best genieten van het Inter van vorig jaar.Al zal dat voor een Barcelona fan wel ongeloofwaardig klinken
Ja daarom hem even neerschoppen.quote:Op woensdag 27 april 2011 17:27 schreef Kekster het volgende:
[..]
Je mag best juichen als je met 10 man Barcelona op eigen veld vernederd.
Een beetje geluk hoort erbij, daar had Barca in 2009 ook niet over te klagen tegen Chelseaquote:Op woensdag 27 april 2011 17:42 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Inter was vorig seizoen gewoon indrukwekkend en groeide in het toernooi. Ik heb genóten van Milito, en gelachen om de Sneijder-hype. Maar in Camp Nou werd Barcelona niet vernederd, Inter trok gewoon aan het langste eind, simpel. Barcelona won nota bene met 1-0 thuis, dan ben je niet vernederd. Daarbij heb je altijd wat geluk nodig in dat soort fases, zo scoorde Inter in het Giuseppe Meazza een zuiver buitenspeldoelpunt en had het de scheids niet bepaald tegen waardoor Barcelona minder in hun spel kwam. In Barcelona werd er tevens een goal afgekeurd voor Barcelona na een discutabele handsbal waar je over kunt discussiëren. Klinkt allemaal een beetje "als" en "maar", echter bevestigd dat mijn punt over dat beetje geluk des te meer.
Was dat toen met die goal van Iniesta? Wel mooi doelpunt was datquote:Op woensdag 27 april 2011 18:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Een beetje geluk hoort erbij, daar had Barca in 2009 ook niet over te klagen tegen Chelsea
Ja en was inderdaad een mooi doelpuntquote:Op woensdag 27 april 2011 18:08 schreef Lambighini het volgende:
[..]
Was dat toen met die goal van Iniesta? Wel mooi doelpunt was dat
Chelsea had vijf penalties moeten krijgen in die wedstrijd.quote:Op woensdag 27 april 2011 18:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja en was inderdaad een mooi doelpunt
Ja, kan me nog herinneren dat Chelsea verdedigend speelt maar echt een paar goede kansen kreeg en dat Iniesta uit het niets van afstand scoorde (buiten de 16)quote:Op woensdag 27 april 2011 18:09 schreef Morendo het volgende:
[..]
Chelsea had vijf penalties moeten krijgen in die wedstrijd.
Was niet uit het niets, je zag gewoon dat er toen een goal ging vallen.quote:Op woensdag 27 april 2011 18:35 schreef Lambighini het volgende:
[..]
Ja, kan me nog herinneren dat Chelsea verdedigend speelt maar echt een paar goede kansen kreeg en dat Iniesta uit het niets van afstand scoorde (buiten de 16)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |