Tja dat zie je hier veel. Roepen dat het aantal koopwoningen is gestegen en hierdoor buurten verpauperen. Een minuut later is het toch de investering. Zucht.quote:Op maandag 25 april 2011 18:26 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Ik ook. Maar dat heeft natuurlijk niets met deze discussie te maken. Je reageert net als Zaadbal: Als je even niets meer te zeggen hebt gooi je er een volstrekt irrelevante oneliner in.
Zeg dan gewoon niks, nu zet je jezelf volkomen voor lul.
Het geeft echter wel feilloos een bepaald verschil tussen de 2 'kampen' aan...quote:Op maandag 25 april 2011 20:01 schreef snabbi het volgende:
Tja dat zie je hier veel. Roepen dat het aantal koopwoningen is gestegen en hierdoor buurten verpauperen. Een minuut later is het toch de investering. Zucht.
komende jaren zijn er 85.000 nieuwbouwwoningen per jaar nodig hoorde ik, waarom weet ik niet, maar als ze dan maar energieneutraal zijn, want dat is het wat de kosten druktquote:Op maandag 25 april 2011 20:01 schreef snabbi het volgende:
[..]
Tja dat zie je hier veel. Roepen dat het aantal koopwoningen is gestegen en hierdoor buurten verpauperen. Een minuut later is het toch de investering. Zucht.
Hoe bedoel je wat de kosten drukt? Je totale woonlasten zullen erdoor dalen ja. Maar de bouwkosten zullen omhoog gaan.quote:Op maandag 25 april 2011 20:20 schreef michaelmoore het volgende:
Komende jaren zijn er 85.000 nieuwbouwwoningen per jaar nodig hoorde ik, waarom weet ik niet, maar als ze dan maar energieneutraal zijn, want dat is het wat de kosten drukt
En het stimuleert de economie
Als je totale woonlasten omlaag gaan dan drukt het de kosten toch? Het is met andere woorden een rendabele investering. En gezien de energieprijzen in de toekomst alleen nog maar rendabeler waarschijnlijk.quote:Op maandag 25 april 2011 20:24 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Hoe bedoel je wat de kosten drukt? Je totale woonlasten zullen erdoor dalen ja. Maar de bouwkosten zullen omhoog gaan.
In Limburg (of Brabant) heerst helemaal geen Wilders-volksaard. De aard van deze mensen is dezelfde voordat Wilders überhaubt bekend werd. Hier zijn de mensen wel een stuk beleefder tov elkaar, komen gemakkelijker bij elkaar langs, er is meer eenheid en minder verlies van sociale cohesie.quote:Op maandag 25 april 2011 15:40 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
Lijkt me erg vermoeiend als je zo gedreven wordt door je gierigheid spaarzaamheid dat je hiervoor steeds de grens over moet. Nog afgezien van de Wilders-volksaard die daar heerst.
Ik bedoelde het meer als zijnde: drukt dat de bouwkosten en worden dan de woningen goedkoper qua aanschaf, of juist andersom en worden ze duurder, maar goedkoper in gebruik? Want volgens MM wordt de woningbouw ansich steeds goedkoper, en worden er zelfs teveel woningen gebouwd gezien de behoefte.quote:Op maandag 25 april 2011 20:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als je totale woonlasten omlaag gaan dan drukt het de kosten toch? Het is met andere woorden een rendabele investering. En gezien de energieprijzen in de toekomst alleen nog maar rendabeler waarschijnlijk.
De bouwkosten stijgen natuurlijk, alhoewel door nieuwe technieken woningen relatief goedkoper gebouwd kunnen worden. Maar ik heb zelfs al gelezen over het verstrekken van een hogere hypotheek aan een huis met een A-label, omdat de maandlasten van deze mensen zoveel lager liggen. Ook best logisch.quote:Op maandag 25 april 2011 20:47 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Ik bedoelde het meer als zijnde: drukt dat de bouwkosten en worden dan de woningen goedkoper qua aanschaf, of juist andersom en worden ze duurder, maar goedkoper in gebruik? Want volgens MM wordt de woningbouw ansich steeds goedkoper, en worden er zelfs teveel woningen gebouwd gezien de behoefte.
Mja, ten dele dan he. Ik zit al jaaaren ver boven het gemiddelde. (lager dan 6500kWh ben ik al 8 jaar niet geweest, maar 11.500kWh heeft in de tussentijd ook meegedaan.)quote:Op maandag 25 april 2011 20:58 schreef LXIV het volgende:
De bouwkosten stijgen natuurlijk, alhoewel door nieuwe technieken woningen relatief goedkoper gebouwd kunnen worden. Maar ik heb zelfs al gelezen over het verstrekken van een hogere hypotheek aan een huis met een A-label, omdat de maandlasten van deze mensen zoveel lager liggen. Ook best logisch.
nee is een kwestie van anders denken , dus zongericht bouwen met kleine ramen op het boorden en zonnecollectoren op het dak en veel beter isolatie van de buitenmuren en technisch beter dubbelglasquote:Op maandag 25 april 2011 20:24 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Hoe bedoel je wat de kosten drukt? Je totale woonlasten zullen erdoor dalen ja. Maar de bouwkosten zullen omhoog gaan.
Ja. Dus in plaats van vroeger de woningen zo optimaal mogelijk te plaatsen qua infrastructuur (wegen, leidingen, kabels, parkeerplaatsen) moet dat nu ten opzichte van de zon, ten koste van de infrastructuur. Goedkoper wordt het daar niet van. Althans, niet qua bouwen denk ik, wel qua maandlasten.quote:Op maandag 25 april 2011 21:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee is een kwestie van anders denken , dus zongericht bouwen met kleine ramen op het boorden en zonnecollectoren op het dak en veel beter isolatie van de buitenmuren en technisch beter dubbelglas
Doh, om zo die neger weer zo snel mogelijk uit de buurt te hebbenquote:Op maandag 25 april 2011 20:43 schreef LXIV het volgende:
Pas gaf ik het volgende voorbeeld. Hier aan de toog zitten wel mensen die zeggen:"Als ik zo'n zwartjoekel door mijn straat zie fietsen dan sla ik hem gelijk kapot". Maar in werkelijkheid zal een neger die met een lekke band in die straat staat eerder een fietspomp aangeboden krijgen dan in de Randstad, waar iedereen zo 'ontzettend blij is met de multicul-samenleving'
Ik heb er inmiddels 3 kampen van gemaakt:quote:Op maandag 25 april 2011 20:13 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Het geeft echter wel feilloos een bepaald verschil tussen de 2 'kampen' aan...
Nu klopt je zwart-wit wereldbeeld niet meerquote:Op maandag 25 april 2011 13:40 schreef droom_econoom8 het volgende:
[ afbeelding ]
...
Het topic heeft een flink aantal vaste posters, elk met hun eigen standpunten en veelal verdeeld in drie "kampen" te weten de huurders, de kopers en de uitstellers, die het kopen een paar jaar uitstellen in afwachting op betere tijden. En uiteraard zit er her en der een realist verstopt die het geheel met lede ogen aanziet. Gelukkig gaat dit alles gepaard met wederzijds respect en zinvolle discussies en argumentatie!
...
Volgens mij hoort Zeeland ook bij het zuiden. Zaten die Zeeuwen in de gouden eeuw trouwens niet enorm in de slavenhandelquote:Op maandag 25 april 2011 21:40 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
Doh, om zo die neger weer zo snel mogelijk uit de buurt te hebben![]()
Het zou kunnen dat het zo werkt in het zuiden, maar geeft imo eigenlijk alleen maar aan hoe angstig de mensen er zijn; zogenaamd aardig doen t.o.v. de allochtoon, maar in het stemhokje toch maar gauw PVV stemmen. (misschien wel juist om die sociale cohesie te behouden??)
quote:"Nederlanders moeten prijsdaling van huizen accepteren bij vermindering aftrek hypotheek"
De aftrek van de hypotheekrente moet worden beperkt en een daling van de huizenprijs moet daarbij voor lief worden genomen. Dat heeft Lex Hoogduin, directielid van de Nederlandsche Bank (DNB) en grote kanshebber om president Nout Wellink binnenkort op te volgen, gisteren gezegd tijdens een spreekbeurt in Wassenaar.
Lees verder...
Waar ik woon was het CDA nog steeds de grootste partij. En sowieso heeft een ruime meerderheid niet op de PVV gestemd. Dat wordt nogal eens vergeten wanneer men het over Brabant en Limburg heeft. Er is geloof ik maar één dorpje (in Brabant, ok), waar de PVV een meerderheid van stemmen had (Sint Willibrord).quote:Op maandag 25 april 2011 21:40 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
Doh, om zo die neger weer zo snel mogelijk uit de buurt te hebben![]()
Het zou kunnen dat het zo werkt in het zuiden, maar geeft imo eigenlijk alleen maar aan hoe angstig de mensen er zijn; zogenaamd aardig doen t.o.v. de allochtoon, maar in het stemhokje toch maar gauw PVV stemmen. (misschien wel juist om die sociale cohesie te behouden??)
De mentaliteit in Zeeland is wezenlijk anders dan die in Limburg en Brabant. Niet altijd persé beter trouwens. Vooral het verschil in religieuze traditie laat zich goed merken.quote:Op maandag 25 april 2011 21:45 schreef droom_econoom8 het volgende:
[..]
Volgens mij hoort Zeeland ook bij het zuiden.
Geen idee, ik woon er niet (meer). Al is het huis van de buren van mijn ouders net verkocht voor een beste prijs. Ze hebben er een paar maanden op moeten wachten, maar toen was een koper bereid praktisch de vraagprijs neer te leggen.quote:En hoe is het met de woningmarkt in Zeeland?
Zeeland heeft helemaal niks met Brabant of Limburg te maken qua mentaliteit en cultuur. Maar ook niet echt met de Randstad. Eerder de Veluwe bijvoorbeeld.quote:Op maandag 25 april 2011 22:20 schreef zeeuws jongetje het volgende:
[..]
De mentaliteit in Zeeland is wezenlijk anders dan die in Limburg en Brabant. Niet altijd persé beter trouwens. Vooral het verschil in religieuze traditie laat zich goed merken.
Nou gewoon anders indelen zo een planquote:Op maandag 25 april 2011 21:16 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Ja. Dus in plaats van vroeger de woningen zo optimaal mogelijk te plaatsen qua infrastructuur (wegen, leidingen, kabels, parkeerplaatsen) moet dat nu ten opzichte van de zon, ten koste van de infrastructuur. Goedkoper wordt het daar niet van. Althans, niet qua bouwen denk ik, wel qua maandlasten.
Dan moet je natuurlijk niet de OP die origineel van Whuzz is quoten he....quote:Op maandag 25 april 2011 21:44 schreef droom_econoom8 het volgende:
Ik heb er inmiddels 3 kampen van gemaakt:
Yep, gewoon net als vroegah met zo'n schuifspelletje even alles husselen... Alle leidingen, parkeerplaatsen, kavels e.d. schuiven dan kosteloos en spontaan mee.quote:Op maandag 25 april 2011 22:30 schreef michaelmoore het volgende:
Nou gewoon anders indelen zo een plan
lijkt me niet dat dit duurder hoef te zijn, maar dan zullen ze wel veel sneller verkocht worden
Volgens mij is het het goedkoopste (en handigste) om eerst een plan te maken. En niet alles aan te leggen om vervolgens te gaan schuiven. Dat loopt wel in de papieren ja!quote:Op maandag 25 april 2011 22:32 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Yep, gewoon net als vroegah met zo'n schuifspelletje even alles husselen... Alle leidingen, parkeerplaatsen, kavels e.d. schuiven dan kosteloos en spontaan mee.
het is niet de bedoeling dat men oude wijken gaat slopen en herbouwen, gewoon een nieuwe wijk goed indelenquote:Op maandag 25 april 2011 22:32 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Yep, gewoon net als vroegah met zo'n schuifspelletje even alles husselen... Alle leidingen, parkeerplaatsen, kavels e.d. schuiven dan kosteloos en spontaan mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |