Ik vind hem niet zo bijzonder eigenlijk, ze hebben betere nummersquote:Op donderdag 28 april 2011 23:30 schreef rickyszz het volgende:
Nieuw, preview van Da tweekaz en het refrein klinkt (anders)maar ook lekker
![]()
Dat snap ik, want de climax is niet te horen in deze preview...quote:Op donderdag 28 april 2011 23:22 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Weet nog niet wat ik er van vind. De herkenbaarheid is er, maar de climax had in mijn ogen beter gekund.
Yep!quote:Op vrijdag 29 april 2011 13:01 schreef Mind.Illusion het volgende:
16m... was 't toen nog gelukt met kaarten voor Wish?
Doe mij maar het origineel, de tat en zat mix, de weapon X mix of de God's army mix.quote:Op vrijdag 29 april 2011 14:18 schreef eQuaL het volgende:
Godver ik heb zoveel zin in Q-Base met dit nummer
Heerlijk die opbouwende drums & strings![]()
Dat inderdaad. Vooral Weapon Xquote:Op vrijdag 29 april 2011 14:55 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Doe mij maar het origineel, de tat en zat mix, de weapon X mix of de God's army mix.
Stuk voor stuk beter dan die versie.
Tat en Zat kan ik me nog voorstellen, al is die al snel erg saai. Weapon X & God's Army zijn beiden geen hardstyle dus heeft hier weinig mee te makenquote:Op vrijdag 29 april 2011 14:55 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
Doe mij maar het origineel, de tat en zat mix, de weapon X mix of de God's army mix.
Stuk voor stuk beter dan die versie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
True, maar het ging mij meer om de verschillende remixen van het nr dan om het feit of het hardstyle was of niet.;)quote:Op vrijdag 29 april 2011 15:47 schreef eQuaL het volgende:
Weapon X & God's Army zijn beiden geen hardstyle dus heeft hier weinig mee te maken
Vind het veels te duur voor dat feest..quote:Op vrijdag 29 april 2011 17:41 schreef poiuytr het volgende:
Zonet ook maar even twee kaarten voor Mysterland gehaald
jaquote:Op vrijdag 29 april 2011 18:28 schreef Sethje het volgende:
morgen een Fok meeting op Beat the bridge?
quote:Op vrijdag 29 april 2011 18:28 schreef Sethje het volgende:
morgen een Fok meeting op Beat the bridge?
volledige track:quote:Op vrijdag 29 april 2011 12:59 schreef 16meter het volgende:
[..]
Dat snap ik, want de climax is niet te horen in deze preview...
Vet nummer, gaat keihard live.
Het kost idd wat, maar als je van meerdere muziekstijlen houd is het toch wel een toppertje. Heb dr weer zin in!quote:Op vrijdag 29 april 2011 18:09 schreef haakon het volgende:
[..]
Vind het veels te duur voor dat feest..
Ik ben er ook bij!quote:Op vrijdag 29 april 2011 18:28 schreef Sethje het volgende:
morgen een Fok meeting op Beat the bridge?
Grens ligt voor mij ook rond de 60 euro. Geen Mysteryland dus.quote:Op vrijdag 29 april 2011 18:09 schreef haakon het volgende:
[..]
Vind het veels te duur voor dat feest..
quote:Op zaterdag 30 april 2011 07:53 schreef Utca het volgende:
Net terug, nu paar uurtjes rust en straks naar Arnhem. Waar is de meet?
quote:
Klinkt het goed? Of hoor je het niet? Wij (Krullie en ik) zitten nog in de trein, duurt allemaal veel te lang zeg. We hopen er te zijn als Luna begint.quote:Op zaterdag 30 april 2011 15:29 schreef NLS04 het volgende:
zit je dan voor binnen op het werk je keihard te vervelen terwijl op nog 200 meter afstand van je huis in een heerlijk zonnetje beat the bridge op dit moment wordt gehouden..
Wij zaten daar ook op dat tijdstip, maar heb niemand zien fokkenquote:Op zaterdag 30 april 2011 17:43 schreef yosander het volgende:
Gaat d'r heerlijk aan toe @ beat the bridge!
Zit nu even buiten langs de kade.
Nee dat zijn wij niet geweest. Ik had een oranje Pipi Langkous pruik op trouwensquote:Op zaterdag 30 april 2011 23:40 schreef yosander het volgende:
Nu door naar Revelations!
@ deeltjesversneller: kregen jullie als groep zijnde 1 ticket aangeboden?
Das altijd op dit soort feesten man. Was de sfeer grimmig daardoor?quote:Op zaterdag 30 april 2011 23:57 schreef mstx het volgende:
Je kon overigens wel goed merken dat er nauwelijks controle op drugs was. Iedereen zat aan de pillen en het stonk naar wiet.![]()
Dan heb ik je niet gezien voor zover ik weet. Ik liep in een hardcore italia shirt rondquote:Op zaterdag 30 april 2011 23:43 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Nee dat zijn wij niet geweest. Ik had een oranje Pipi Langkous pruik op trouwens
Ja was echt top. Ik heb niet echt de focus gelegd op de muziek en de setjes. (Meer op bier en al die bekende die ik tegenkwam)quote:Op zondag 1 mei 2011 00:39 schreef T-Force het volgende:
Bertje, zeur toch eens niet zo! Een feest moet je zelf ook maken. Krullie en ik hebben een superfeestje gehad. Er is leuk gedraaid, door bijv. Scope DJ, Adaro, Ran-D & Pavo. Second Identity viel enorm tegen helaas... Nog wel even een speciale vermelding voor Headhunterz, waarvan ik in 2-3 jaar niet zo'n vette set gehoord heb!
Erg gezellig gehad met 16meter + vriendin en Boy_Snakeye + vriendin!Thanks gasten, was super!
Lees op Hardtraxx inderdaad wel mooie dingen over Headhunterz, dat hij een leuke set had!quote:Op zondag 1 mei 2011 00:39 schreef T-Force het volgende:
Bertje, zeur toch eens niet zo! Een feest moet je zelf ook maken. Krullie en ik hebben een superfeestje gehad. Er is leuk gedraaid, door bijv. Scope DJ, Adaro, Ran-D & Pavo. Second Identity viel enorm tegen helaas... Nog wel even een speciale vermelding voor Headhunterz, waarvan ik in 2-3 jaar niet zo'n vette set gehoord heb!
Erg gezellig gehad met 16meter + vriendin en Boy_Snakeye + vriendin!Thanks gasten, was super!
Amsterdamquote:Op zondag 1 mei 2011 12:06 schreef ElDani het volgende:
[..]
Lees op Hardtraxx inderdaad wel mooie dingen over Headhunterz, dat hij een leuke set had!
Zelf gisteren op het museumplein gestaan, over het algemeen heel erg gezellig. Hulde voor Guus Meeuwis en Armin van Buuren, met name de laatste waar ik een uur mijn ei kwijt kon.
Amsterdam is dichtbij voor mij. Als je gewoon niet 10 meter van het podium wil staan (daar hoef je alleen nog ingeblikt te worden voor mijn gevoel) en met vrienden en een hoop bier wil staan is het museumplein meer dan prima.quote:Op zondag 1 mei 2011 12:27 schreef Equites het volgende:
[..]
AmsterdamAls dance liefhebber moet je gewoon weigeren naar die klote stad te gaan met Koninginnedag. Wat een malloten daar.
Klinkt lekkerquote:2ndidentity Second Identity
Free download available: Second Identity - Talk iz The Early Tribute. More info: http://on.fb.me/kCSbT7
Laat maar komenquote:Op zondag 1 mei 2011 15:15 schreef RiKe het volgende:
Heren heren, there is a new mix in town (A)
Turn Up The Volume 7 (dit keer weer eens een hardere editie)
Jack Of Sound - A Ghost Story
The Pitcher - La Nuit Noire
Brennan Heart - Zaag Tool (Scantraxx Live)
Donkey Rollers - Strike Again 2004
High Voltage - Bombs Away
Mindcontroller - Mindcontroller 2003
Max Enforcer - Bring It Down
The Beholder and Max Enforcer - Got To Be There
Zany& Tatanka - Front 2 Back
Zatox vs. Alphaverb - High Believes
Noisecontrollers - Surge Of Power
Zatox & Activator - Oxygen
Zany - Purify Your Senses
B-Front & Slim Shore - Chemical
Desnar - 2H2H
Toneshifterz vs. Bioweapon - Dead Of The Night
Ran-D ft. Adaro - Under Attack
Zatox - Supertool
Pianobreakje komt van Winnequote:Op zondag 1 mei 2011 17:33 schreef Levitas het volgende:
Ik lees overal alleen maar positieve reacties over Headhunterz.. Goede zaak!
Vette edit vind ik het wel! Hele andere kicks, ander breakje.. Prima!
Acti & Zot - Un disco per l'estatequote:
Ideequote:Op zondag 1 mei 2011 17:59 schreef Baronpilsener het volgende:
Niet iets dat jullie van me gewend zijn, en ook niet gewend moeten raken
Klopt.... maar alles kut enter... Alles verliep prima tot we op ede-wageningen waren. Daar werd verteld stroomstoring en er rijd niks naar Arnhem. Vervolgens daar uur gestaan en uiteindelijk dure taxi gepakt. Uiteindelijk pas rond 5 uur op 't feest en om 20.45 alweer weg om de drukte beetje voor te zijn....quote:Op zondag 1 mei 2011 19:55 schreef Utca het volgende:
[..]
Vertel? Je was ook naar Beat The Bridge toch?
Anthem heet trouwens Unite volgens een twitterplaatje van Headhunterz.quote:Op zondag 1 mei 2011 17:37 schreef Hippe_Student het volgende:
geniale set bij Black.
En een mooie anthem ook!
Hier ook 1,5 uur moeten wachten op station (Arnhem Zuid)quote:Op zondag 1 mei 2011 19:58 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Klopt.... maar alles kut enter... Alles verliep prima tot we op ede-wageningen waren. Daar werd verteld stroomstoring en er rijd niks naar Arnhem. Vervolgens daar uur gestaan en uiteindelijk dure taxi gepakt. Uiteindelijk pas rond 5 uur op 't feest en om 20.45 alweer weg om de drukte beetje voor te zijn....![]()
Hatelijk zulke dagen...
Gevarieerd jaquote:Op zondag 1 mei 2011 22:02 schreef Beach het volgende:
Zo te horen heeft HHZ een lekker setje neergezet.
Lang niet iedereen helaas.quote:Op zaterdag 30 april 2011 23:57 schreef mstx het volgende:
Iedereen zat aan de pillen en het stonk naar wiet.![]()
Dan had je zeker net een trein later dan ik want toen ik net een half uur in Arnhem was hoorde ik dat er een stroomstoring was.quote:Op zondag 1 mei 2011 19:58 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Klopt.... maar alles kut enter... Alles verliep prima tot we op ede-wageningen waren. Daar werd verteld stroomstoring en er rijd niks naar Arnhem.
Wat vond je van het altijd gezellige Ede?quote:Vervolgens daar uur gestaan
Valt nog mee, ik was ook pas om 16:00 binnen.quote:Uiteindelijk pas rond 5 uur op 't feest
quote:en om 20.45 alweer weg om de drukte beetje voor te zijn....![]()
![]()
quote:
Ik kan overal wel antwoord op geven, maar de conclusie blijft... prak & prut. Laten we het daar dus dan ook maar op houdenquote:Op zondag 1 mei 2011 23:56 schreef mstx het volgende:
[..]
Dan had je zeker net een trein later dan ik want toen ik net een half uur in Arnhem was hoorde ik dat er een stroomstoring was.
[..]
Wat vond je van het altijd gezellige Ede?![]()
[..]
Valt nog mee, ik was ook pas om 16:00 binnen.
[..]
[..]
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |