quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
[..]
Hoe snel denk jij dat ik schroef?
Hee, da's wel een goeie. En bij Ikea is dat geen inbus, meestal.quote:Op zaterdag 23 april 2011 10:57 schreef Black_Ninja het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
![]()
En dat dingetje noem je een inbus
Torque danquote:Op zaterdag 23 april 2011 10:58 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Hee, da's wel een goeie. En bij Ikea is dat geen inbus, meestal.
Wij zijn nooit te beroerd een minder bedeelde uit de brand te helpen, maar aan de andere kant moet je je afvragen of iemand die het niet breed heeft de luxe van een vaatwasser nodig heeftquote:Op zaterdag 23 april 2011 13:12 schreef Black_Ninja het volgende:
Als ik trouwens een betere prijs voor de vaatwasser vraag?Die vriendin van mij heeft het niet al te ruim (studente) vandaar...
Ze is gek op lekker koken (die kan een 5 sterren maaltijd voor 3 kwartjes neer zetten) maar dan staat de hele keuken vol met vaat dus daar zou het geweldig voor zijn en ze moet hem gewoon slim gebruiken dan kan ze hem best onderhoudenquote:Op zaterdag 23 april 2011 16:41 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Wij zijn nooit te beroerd een minder bedeelde uit de brand te helpen, maar aan de andere kant moet je je afvragen of iemand die het niet breed heeft de luxe van een vaatwasser nodig heeft
Doe maar een bod, de vraagprijs is slechts een indicatie. Overigens gaat deze pas als laatste weg, zodra de nieuwe er staat.
Zoveel goedheid is in een V&A topic nooit eerder gebeurd, heb ik het idee. Gratis kickje voor de TS'en.quote:Op zaterdag 23 april 2011 16:41 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Wij zijn nooit te beroerd een minder bedeelde uit de brand te helpen, maar aan de andere kant moet je je afvragen of iemand die het niet breed heeft de luxe van een vaatwasser nodig heeft
Doe maar een bod, de vraagprijs is slechts een indicatie. Overigens gaat deze pas als laatste weg, zodra de nieuwe er staat.
quote:Op zaterdag 23 april 2011 23:25 schreef Wiebelkont het volgende:
Iets zegt mij dat ik mezelf weer eens enorm te kort doe met mijn vraagprijzen
Was niet nodig. Er zitten geen zweudse schreufjes in de Billy'squote:Op zaterdag 23 april 2011 10:54 schreef Soempie het volgende:
[..]
Er hoort ook zo'n speciaal dingetje bij en die heb ik zojuist opgeduikeld.
Ik was in de veronderstelling dat die dingen in elk IKEA-meubel zitten. Bedankt voor het ophalen! Eindelijk wat ruimte om verhuisdozen kwijt te kunnen nu.quote:Op zondag 24 april 2011 13:26 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Was niet nodig. Er zitten geen zweudse schreufjes in de Billy's
Ze staan al. De witte althans. Planken moeten er nog in, maar ze staan op hun plek. Nu nog een plekje voor de zwarte vindenquote:Op zondag 24 april 2011 17:24 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik was in de veronderstelling dat die dingen in elk IKEA-meubel zitten. Bedankt voor het ophalen! Eindelijk wat ruimte om verhuisdozen kwijt te kunnen nu.
Het was een pakket, dus ja, dat is vrij eenvoudig te doen!quote:Op maandag 25 april 2011 13:01 schreef PierreTT het volgende:
Die hometrainer, is die enigszins uit elkaar te halen/op te vouwen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |