wat vinden jullie hiervan ik vind goed initiatiefquote:AMSTERDAM - Marokkanen en homo’s: dat zijn meestal twee groepen die elkaar niet dulden. Daar gaat vrijdagavond verandering in komen, want een groep van zo’n twintig Marokkaanse en homoseksuele hongeren gaat dan samen stappen.
Het doel achter het stapuitje is een kijkje in elkaars wereld te nemen. Bovendien willen ze het signaal afgeven voor een tolerante samenleving.
Samen door één deur
De stapavond is een initiatief van vier organisaties, waaronder Stichting OndersteBoven en het Amsterdamse jongerencentrum Argan. "Wij zijn verschillend en misschien begrijpen we elkaar niet altijd, maar scheer niet iedereen over een kam. We kunnen wel degelijk samen door één deur," vertelt een woordvoer van een van de organisaties.
Het gezelschap begint de avond in een homobar en gaat later naar een club waar veel Marokkaanse jongeren uitgaan.
Dit.quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:30 schreef Cinch het volgende:
Er staat niet dat het om Marokkaanse homo's gaat.
quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:56 schreef Weltschmerz het volgende:
Leuk, komen die Marokkanen ook een keer een tent binnen.
quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:30 schreef Cinch het volgende:
Er staat niet dat het om Marokkaanse homo's gaat.
Nieuw deurbeleid voor alle uitgaansgelegenheden: Marokkanen komen alleen met een homo binnen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:56 schreef Weltschmerz het volgende:
Leuk, komen die Marokkanen ook een keer een tent binnen.
Dit dus. Alleen leuk voor het krantenberichtje.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:51 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vertrouw de selectie niet. Welke Marokkaanse jongeren gaan hierbij mee? Vast niet de Marokkanen die je wilt overtuigen, want die zitten hier echt niet op te wachten.
En bovendien denk ik niet dat je veel Marokkanen van mening doet veranderen door ze tussen een paar leernichten en pretty boys in een homokroeg te zetten.
Het zal wel gesubsidieerd zijn, dus dan is het ook gewoon een avondje gratis stappen voor ze.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:51 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vertrouw de selectie niet. Welke Marokkaanse jongeren gaan hierbij mee? Vast niet de Marokkanen die je wilt overtuigen, want die zitten hier echt niet op te wachten.
En bovendien denk ik niet dat je veel Marokkanen van mening doet veranderen door ze tussen een paar leernichten en pretty boys in een homokroeg te zetten.
Wat dacht je van de voorbeeldfunctie? Ongetwijfeld gaat erover gepraat worden en dat is alleen maar goed.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:51 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vertrouw de selectie niet. Welke Marokkaanse jongeren gaan hierbij mee? Vast niet de Marokkanen die je wilt overtuigen, want die zitten hier echt niet op te wachten.
En bovendien denk ik niet dat je veel Marokkanen van mening doet veranderen door ze tussen een paar leernichten en pretty boys in een homokroeg te zetten.
20 Marokkaanse jongeren gaan gepest worden in hun wijk?quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat dacht je van de voorbeeldfunctie? Ongetwijfeld gaat erover gepraat worden en dat is alleen maar goed.
hey man heb je gehoort?quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat dacht je van de voorbeeldfunctie? Ongetwijfeld gaat erover gepraat worden en dat is alleen maar goed.
Oh lang niet elke homo is een leernicht of pretty boy.
Ik chargeer een beetje en ik ben heel erg voor allerlei sociale projecten om de cohesie te verbeteren. Maar daar mag wel iets meer creativiteit achter zitten dan het spreekwoordelijke thee drinken. Waar het mij om gaat is de groep die je aanspreekt. Ik ben sceptisch over het simpelweg bij elkaar zetten van een paar 'kutmarokkaantjes' en homo's in een gaykroeg. Klinkt heel erg als een ambtenaartje die weer een leuk plannentje uit de mouw wil schudden zonder er goed over na te denken.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat dacht je van de voorbeeldfunctie? Ongetwijfeld gaat erover gepraat worden en dat is alleen maar goed.
Oh lang niet elke homo is een leernicht of pretty boy.
Ik vind het anders vrij baanbrekend, had niet gedacht dat er Marokkanen voor te vinden zouden zijn. En voor homo's kan het ook niet makkelijk zijn, die worden regelmatig nageroepen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:11 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ik chargeer een beetje en ik ben heel erg voor allerlei sociale projecten om de cohesie te verbeteren. Maar daar mag wel iets meer creativiteit achter zitten dan het spreekwoordelijke thee drinken. Waar het mij om gaat is de groep die je aanspreekt. Ik ben sceptisch over het simpelweg bij elkaar zetten van een paar 'kutmarokkaantjes' en homo's in een gaykroeg. Klinkt heel erg als een ambtenaartje die weer een leuk plannentje uit de mouw wil schudden zonder er goed over na te denken.
Niet als de ondersteuning van het initiatief goed is. Ik neem ook aan dat de betrokkenen zelf wel kunnen bepalen of ze het aan kunnen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:06 schreef n0ir het volgende:
20 Marokkaanse jongeren gaan gepest worden in hun wijk?
Maar dat is dus precies wat ik bedoel. De mensen die aan dit project mee willen doen lijken mij mensen die een dergelijk project sowieso al niet nodig hebben. Anders hadden ze er niet aan meegedaan. Het is heel moeilijk, omdat het om een heel belangrijk probleem gaat waar absoluut beleid op gemaakt moet worden. Maar dit lijkt toch wel erg op symboolpolitiek.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Niet als de ondersteuning van het initiatief goed is. Ik neem ook aan dat de betrokkenen zelf wel kunnen bepalen of ze het aan kunnen.
Is het ooit anders dan dat de sterksten het voortouw nemen? Ik zie niet in wat daar onlogisch aan is.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:24 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Maar dat is dus precies wat ik bedoel. De mensen die aan dit project mee willen doen lijken mij mensen die een dergelijk project sowieso al niet nodig hebben. Anders hadden ze er niet aan meegedaan. Het is heel moeilijk, omdat het om een heel belangrijk probleem gaat waar absoluut beleid op gemaakt moet worden. Maar dit lijkt toch wel erg op symboolpolitiek.
Ik haal al mijn info uit het bovenstaande nieuwbericht, dus misschien mis ik iets. Maar ik weet wel iets van gemeentepolitiek en daardoor weet ik dat het niet zo moeilijk is om subsidie te krijgen voor initiatief voor integratieprojectjes. Daarom ben ik nogal sceptisch over de resultaten.
Je had niet gedacht dat er 10 Marokkanen te vinden waren die in de buurt van homo's kunnen komen zonder ze in elkaar te meppen? Tijd voor een gesubsidieerde stapavond met een groepje Marokkanen lijkt me.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het anders vrij baanbrekend, had niet gedacht dat er Marokkanen voor te vinden zouden zijn. En voor homo's kan het ook niet makkelijk zijn, die worden regelmatig nageroepen.
Nee, vind het juist wel een goed initiatief.
De mensen die voor overlast zorgen, zullen dat volgende week echt niet nalaten omdat de kansrijke(re) buurjongen Achmed zich heeft laten overhalen om aan zo'n stapavondje mee te doen.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Is het ooit anders dan dat de sterksten het voortouw nemen? Ik zie niet in wat daar onlogisch aan is.
Haquote:Op vrijdag 22 april 2011 21:29 schreef Rechtse_Hippie het volgende:
[..]
Je had niet gedacht dat er 10 Marokkanen te vinden waren die in de buurt van homo's kunnen komen zonder ze in elkaar te meppen? Tijd voor een gesubsidieerde stapavond met een groepje Marokkanen lijkt me.
Ja daarom zeg ik ook dat ik voorstander ben van allerlei cohesieprojecten. Maar dit project oogt zo incidentieel. Dit soort dingen moet je imo stuctureel aanpakken en niet met één stapavondje.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Is het ooit anders dan dat de sterksten het voortouw nemen? Ik zie niet in wat daar onlogisch aan is.
Dus doe je maar niets? Ik ben niet zo pessimistisch, voorbeeldfuncties doen meestal hun werk wel op termijn.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:30 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
De mensen die voor overlast zorgen, zullen dat volgende week echt niet nalaten omdat de kansrijke(re) buurjongen Achmed zich heeft laten overhalen om aan zo'n stapavondje mee te doen.
Je kunt het wel doen, maar het is ridicuul om te denken dat er minder homohaat en gebash zal zijn de komende jaren in A'dam door dit initiatief.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Dus doe je maar niets? Ik ben niet zo pessimistisch, voorbeeldfuncties doen meestal hun werk wel op termijn.
Je doet alsof het in grote krantenkoppen als megaproject wordt aangekondigd. Wat is het nou helemaal? Gewoon een leuk initiatief van een homostichting en een jongerencentrum. Wat is daar nou mis mee.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:32 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ja daarom zeg ik ook dat ik voorstander ben van allerlei cohesieprojecten. Maar dit project oogt zo incidentieel. Dit soort dingen moet je imo stuctureel aanpakken en niet met één stapavondje.
Je ziet het dus zwart-wit: er zijn Marokkanen die nergens respect voor hebben en een afkeer hebben van homo's, en Marokkanen die verlicht genoeg zijn om met homo's te gaan stappen. Daar tussen in is volgens jou niets.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:33 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
Je kunt het wel doen, maar het is ridicuul om te denken dat er minder homohaat en gebash zal zijn de komende jaren in A'dam door dit initiatief.
Het punt is juist dat de mensen die de problemen veroorzaken totaal geen respect hebben voor de mensen die zogenaamd een "voorbeeldfunctie" vervullen dat avondje.
Ik denk dat het niet meer dan logisch is dat er wel een aantal te vinden zijn die niet bang zijn voor een stigma en daarom juist is dit project zo nutteloos. Het trekt niet de mensen die homo's lastigvallen maar hooguit degenen die homofilie vreemd vinden.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:31 schreef Disana het volgende:
[..]
HaIk had gedacht dat ze te bang voor een stigma zouden zijn, precies zoals hier wordt betoogd.
Neehoor, er zijn zat van dit soort initiatieven en gelukkig halen ze niet allemaal de krant. Daar gaat het me ook niet om. Ik ben een gewoon beetje moe van die symboolprojecten.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Je doet alsof het in grote krantenkoppen als megaproject wordt aangekondigd. Wat is het nou helemaal? Gewoon een leuk initiatief van een homostichting en een jongerencentrum. Wat is daar nou mis mee.
Tuurlijk wel. En terwijl de Marokkaantjes eindelijk het licht eens gaan zien, is het sluitingstijd en gaat de verlichting aan in de darkroom. Ja, da's even slikken.quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:51 schreef Thomas B. het volgende:
Ik vertrouw de selectie niet. Welke Marokkaanse jongeren gaan hierbij mee? Vast niet de Marokkanen die je wilt overtuigen, want die zitten hier echt niet op te wachten.
En bovendien denk ik niet dat je veel Marokkanen van mening doet veranderen door ze tussen een paar leernichten en pretty boys in een homokroeg te zetten.
mijn tt was bedoeld omdat jullie altijd meten met 2 matenquote:Op vrijdag 22 april 2011 17:30 schreef Cinch het volgende:
Er staat niet dat het om Marokkaanse homo's gaat.
Mooi. En helemaal zonder tegenwerking ging het dus niet, ik hoop dat herhaling voor meer gewenning kan zorgen, ook bij de uitbaters.quote:Op zaterdag 23 april 2011 09:15 schreef Thomas B. het volgende:
Gelukkig hebben ze iig een leuke avond gehad.
Uitgaan homo's en Marokkanen 'verbroederend'
Potverdorie, volgens mij ben ik het voor het eerst met je eens.quote:Op zaterdag 23 april 2011 13:33 schreef Mutant01 het volgende:
Bizar dat ze zo hameren op sexuele geaardheid en/of etniciteit. Leuk initiatief, maar het heeft wmb een averrechtse, onnatuurlijke werking.
De normale mens interesseert etniciteit en of sexuele geaardheid geen moer. Als ik het met iemand kan vinden, dan kan ik het met iemand vinden. Heel simpel.
Klinkt het alsof het van twee kanten komt...quote:Marokkanen en homos: dat zijn meestal twee groepen die elkaar niet dulden
Ik vind het zinloos, hol gedoe om plaatsvervangende schaamte van te krijgen. Ik geloof totaal niet in dit soort initiatieven. Dit soort initiatieven zijn alleen maar een soort collectieve morele zelfbevrediging: Ik laat zien wat voor verschrikkelijk goed mens ik ben.quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:22 schreef Athlon64x het volgende:
http://www.webregio.nl/am(...)s-samen-op-stap.aspx
[..]
wat vinden jullie hiervan ik vind goed initiatief
ik had van vriend gehoord dat er in Marokko tegenwoordig aardig veel homos zijn in grote steden
Ja, het klinkt politiek correct, zo van: we doen net alsof ze beiden fout zijnquote:Op zaterdag 23 april 2011 16:53 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Klinkt het alsof het van twee kanten komt...
De Marokkanen slaan de homo's in elkaar, bedreigen ze en pesten ze weg, MAAAARRRR.... de homo's vinden mensen van het gelijke geslacht leuk dus die zijn net zo fout bezig.quote:Op zaterdag 23 april 2011 17:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, het klinkt politiek correct, zo van: we doen net alsof ze beiden fout zijn![]()
En dan, 4 organisaties die toch wel 20 personen zover krijgen dat ze samen op stap gaan. Poe poe
Oh! Ja, zo had ik het nog niet bekekenquote:Op zaterdag 23 april 2011 17:56 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De Marokkanen slaan de homo's in elkaar, bedreigen ze en pesten ze weg, MAAAARRRR.... de homo's vinden mensen van het gelijke geslacht leuk dus die zijn net zo fout bezig.
Ja en nee.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:40 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Neehoor, er zijn zat van dit soort initiatieven en gelukkig halen ze niet allemaal de krant. Daar gaat het me ook niet om. Ik ben een gewoon beetje moe van die symboolprojecten.
Als ik niet met gristenen homo's of hardrockers wil omgaan dan is dat toch mijn recht, of moet ik de komende tijd wat meer kinderporno kijken omdat het een groot uitvoerproduct van Nederland is en ik dan integreer?quote:Op vrijdag 22 april 2011 20:07 schreef waht het volgende:
[..]
Nieuw deurbeleid voor alle uitgaansgelegenheden: Marokkanen komen alleen met een homo binnen.
Keihard integreren zul je!
Nou die jongens kwamen niet alleen in de Exit voor de meisjes hoorquote:Op zaterdag 23 april 2011 17:01 schreef Tarak het volgende:
[..]
Ik vind het zinloos, hol gedoe om plaatsvervangende schaamte van te krijgen. Ik geloof totaal niet in dit soort initiatieven. Dit soort initiatieven zijn alleen maar een soort collectieve morele zelfbevrediging: Ik laat zien wat voor verschrikkelijk goed mens ik ben.
Volkomen zinloos, draait alleen maar om het ego van de betrokkenen.
Bovendien vroeger..... () stikte het in de Exit altijd van de Marokkanen die er uit op waren om daar vrouwen te versieren. Ik kwam ooit een jongen van Marokkaanse afkomst uit Haarlem tegen (homo) die niet in Amsterdam uitging omdat hij bang was daar bekenden tegen te komen.
Het aantal mensen van Marokkaanse afkomst in de homoscene neemt vanzelf wel toe, die hebben dit soort initiatieven van bemoeizuchtigen gutmenschen echt niet nodig.
Ja, ik ben zo'n tutflikker die niet naar dat soort zaken gaat omdat ik dat decadent vind.quote:Op maandag 25 april 2011 07:33 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nou die jongens kwamen niet alleen in de Exit voor de meisjes hoor
Na afloop zag je ze ook in de Thermos, en dat was nou niet omdat het na het stappen zo goed toeven is in de Sauna
Aan de andere kant ben ik dan ook weer niet zo tuttig dat ik van mening ben dat het hoogst haalbare "normaal gevonden" is.quote:Op maandag 25 april 2011 07:35 schreef raptorix het volgende:
Overigens 1 keer spontaan me voetbalteam mee naar de Exit genomen, gewoon om te laten zien dat de meeste homos redelijk normaal zijn, en zeker niet opdringerig.
Volgens mij staat daar maar één groep die de andere over het algemeen niet duldt.quote:Marokkanen en homo’s: dat zijn meestal twee groepen die elkaar niet dulden
wat een kickquote:Op donderdag 29 december 2011 04:27 schreef Steve_Perry het volgende:
Ik heb me als voormalig redacteur veel verdiept in de homocultuur onder Marokkanen. Het 'bestaat niet.' Althans: er wordt niet over gesproken, maar onder Marokkanen heerst een grote penetratiedrang. Is ook weer niet zo onlogisch als je weet dat vrouwen geen seks mogen hebben voor het huwelijk.
In praktijk komt seks met schapen (ja, dit is dus écht waar) en seks met jongens onderling dus vaak voor.
Dat wil dus niet automatisch zeggen dat die Marokkanen die seks met het zelfde geslacht homo zijn, maar uiteraard zijn er ook veel jongens die dat wel zijn, maar hun leven lang 'ontkennen.'
Terugkomend op die penetratiedrang: het is in wezen zo dat de oudere altijd de jongere penetreert. Dus vaak zijn het wat oudere 'jongemannen' die tieners en jongvolwassenen neuken. Daar komt geen zoenen bij kijken. Als die jongere eenmaal ouder is dan wordt hij degene die dan een andere jongere neukt (en zelf dus niet meer geneukt wordt).
Allemaal verborgen vroeger 20-30 jaar terug. Tegenwoordig komen ze er wel voor uit. Er waren in de jaren 90 zelfs homo discotheken met travo's en dergelijke. Stond een beetje versteld van wat ik daar allemaal zagquote:Op vrijdag 22 april 2011 17:22 schreef Athlon64x het volgende:
http://www.webregio.nl/am(...)s-samen-op-stap.aspx
[..]
wat vinden jullie hiervan ik vind goed initiatief
ik had van vriend gehoord dat er in Marokko tegenwoordig aardig veel homos zijn in grote steden
Exact.quote:Op donderdag 29 december 2011 12:30 schreef ems. het volgende:
Schattig doch futiel initiatief. Ben benieuwd hoeveel centen het weer heeft gekost voordat ze op dit 'briljante' plan kwamen.
En trouwens
[..]
Volgens mij staat daar maar één groep die de andere over het algemeen niet duldt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |