Mooi beeld, de video laadde alleen erg langzaam. gp400sje zo te zien.quote:
Uploaden is helemaal een drama. Computer heeft de halve nacht aangestaan, en toen was 'ie klaar.quote:Op vrijdag 22 april 2011 17:27 schreef No-P het volgende:
[..]
Mooi beeld, de video laadde alleen erg langzaam. gp400sje zo te zien.
Grappig zo'n filmpjequote:Op vrijdag 22 april 2011 17:42 schreef marcodej het volgende:
[..]
Uploaden is helemaal een drama. Computer heeft de halve nacht aangestaan, en toen was 'ie klaar.![]()
En inderdaad GP4000s'je, alweer redelijk vierkant.En ik heb een slagje in mijn wiel, zag ik.
Iets onder de 300,- kaal. Komen er nog bevestingen (zoals bijv. op helm, borst of dus stuur/zadelpen) bij.quote:Op vrijdag 22 april 2011 19:19 schreef Yankee het volgende:
[..]
Grappig zo'n filmpjeWat kost zo'n camera?
Puike beelden. Mooi groepje ook om mee te fietsen. Ik ken ook wel wat mannen die fietsen hier maar mijn niveau is niet toereikend voor dat werk.quote:
Met dit groepje moet je wel meekunnen. Handjes op het stuur en rustig trappen, eindgemiddelde was 28 ofzo, denk dat mn hartslag niet boven de 120 is geweest. Onderweg sterke verhalen vertellen, dat werk. De captain van deze groep (die op die hybride) hoeft niet meer zo nodig hard, maar kent wel de hele omgeving als zijn broekzak. Ideaal als je lekker rustig wil toeren. De twee die achteraan rijden, rijden komende juni trouwens de Marmotte, rijden normaal in de A-groep. Ik normaal B/C.quote:Op vrijdag 22 april 2011 21:39 schreef jackson het volgende:
[..]
Puike beelden. Mooi groepje ook om mee te fietsen. Ik ken ook wel wat mannen die fietsen hier maar mijn niveau is niet toereikend voor dat werk.
Dat klinkt als goed te doen ja. Met een groepje is ook beter te doen dan alleen. Pak nu regelmatig 40-60km alleen maar 60 alleen is toch wel lang. Morgen weer 60 denk ik, waarschijnlijk met mijn zwager en anders alleenquote:Op vrijdag 22 april 2011 22:20 schreef marcodej het volgende:
[..]
Met dit groepje moet je wel meekunnen. Handjes op het stuur en rustig trappen, eindgemiddelde was 28 ofzo, denk dat mn hartslag niet boven de 120 is geweest. Onderweg sterke verhalen vertellen, dat werk. De captain van deze groep (die op die hybride) hoeft niet meer zo nodig hard, maar kent wel de hele omgeving als zijn broekzak. Ideaal als je lekker rustig wil toeren. De twee die achteraan rijden, rijden komende juni trouwens de Marmotte, rijden normaal in de A-groep. Ik normaal B/C.
Wat is net wat kouder? Kniestukken zijn in eerste instantie vooral handig om te gebruiken op dagen dat het nog kouder is wanneer je weggaat, maar het gaandeweg de dag warmer zal worden.quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:06 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Voor de net wat koudere dagen; koop ik beter een 3/4 broek of een korte broek en kniestukken?
En iemand nog tips voor een goede helm? Prijsklasse iig niet meer als 100 euro.
Beenstukken. Ideaal.quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
De lente-dagen die er onvermijdelijk weer aankomen. Dus best ok weer, maar tegen de tijd dat ik doordeweeks kan fietsen is het dan toch al behoorlijk afgekoeld. Beter 3/4 broek dus?
Daar zit wat in! Binnenkort maar weer eens naar de decathlon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alvast bedankt ik kan hem niet vinden
Edit: http://www.bobshop.de/nl/(...)hampion-2010-11.html
Dit is een iets andere broek maar komt in de buurt
[ Bericht 19% gewijzigd door Snuf. op 23-04-2011 12:46:14 ]
Garmin forerunner 305. Horloge formaat voor multisport.quote:Op vrijdag 22 april 2011 18:45 schreef OlivierV het volgende:
@No-p
Wat voor GPS-apparaat gebruik je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |