Dat is inderdaad goedkoop!quote:Op woensdag 20 april 2011 00:33 schreef BBQSausage het volgende:
Ik zie trouwens op de website van het Commissariaat van de Media dat de kosten voor een commerciële televisie-zender per jaar zo'n ¤3.000,- bedragen, Das goedkoop! Moet je alleen wel minstens 12 uur per dag kunnen uitzenden, en een programma-overzicht hebben, waarom heeft Fok! dit niet gedaan?
Het zullen vast niet de enige kosten zijn.quote:
Zo makkelijk ligt dat niet, als je in televisieland een format koopt heb je ook recht op het volgende seizoen en daarna weer recht op het volgende seizoen. Dus die formats blijven nog even doorgaan, hetzij misschien zonder Linda.quote:Op woensdag 20 april 2011 00:25 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ja, en dan volgen natuurlijk TVOH en Life4you ook, en waarschijnlijk samenwerkingen tussen alle presentatoren. Ik zie dan wel gebeuren dat SBS6 en RTL4 de twee "topkanalen" blijven, en de overige 5 kanalen langzaam leeglopen, wegens gebrek aan variatie.
Is er een live stream?quote:Op woensdag 20 april 2011 11:14 schreef Kwaliteit het volgende:
om 12:00 uur persconferentie live op RTL 7
Vergeet niet dat John de Mol ook al grootaandeelhouder van RTL isquote:Op woensdag 20 april 2011 00:18 schreef Mylene het volgende:
Wat zullen de gevolgen voor RTL zijn? Ik neem aan dat Linda naar Mol naar SBS6 verhuist met haar programma Ik hou van Holland.
Interessante ontwikkelingen.
Talpa heeft geen plannen om zijn belang van 26,3 procent in RTL Nederland te verkopen, maar de toekomst ervan is onder meer afhankelijk van wat moederconcern RTL Group wil, aldus de zegsman.quote:Op woensdag 20 april 2011 12:02 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Vergeet niet dat John de Mol ook al grootaandeelhouder van RTL is(wat misschien wel voor problemen kan zorgen met de NMa)
Nanninga: SBS 6 zinkend schipquote:Wilma Nanninga denkt dat John de Mol's Talpa en Sanoma met SBS 6 een 'zinkend schip' hebben gekocht. De hoofdredactrice van Pagina Privé van De Telegraaf noemt de tv-zender kansloos.
"De kijker weet de weg naar de zender gewoon niet (meer) te vinden en de sterren die er de afgelopen tijd zijn binnengehaald zien het allemaal met lede ogen aan. Je zult er maar werken. Danny de Munk wil zelfs allerlei ideeën voordragen. En dat is misschien niet eens zo'n gek plan", aldus Nanninga.
Nanninga vindt dat Gerard Joling beter ingezet moet worden en Patty Brard een eigen tv-show moet krijgen: "SBS is gezellig met een knipoog. En dat moet de zender mijns inziens terug zien te vinden. Misschien heeft Beau een te intellectuele uitstraling en kan hij toch beter terug naar RTL. Geef Dries Roelvink of Frans Duijts een eigen show, ofzo."
Ook heeft de hoofdredactrice een gouden tip voor de kopers van SBS: "Begin nieuwe programma's niet steeds op het moeilijke tijdstip van half acht. Dan kijkt Nederland tegenwoordig naar RTL Nieuws of De Wereld Draait Door. Secret Story en Show Me The Money waren kansloos."
SBS 6-weerman en kijkcijferkanon Piet Paulusma ziet de overname echter wel zitten: "Ik ben blij met de nieuwe baas en we gaan zien wat er allemaal gebeurt. Ik voorspel heel veel mooi weer voor SBS onder John de Mol." De overname van SBS door Sanoma en Talpa moet nog wel door de autoriteiten goedgekeurd worden.
Het enige recht van Wilma Nanninga is het aanrecht. Maar zelfs afwassen kan ze niet...quote:Op woensdag 20 april 2011 13:32 schreef Ferdo het volgende:
De deal is nog niet getekend of het media-orakel Wilma Nanninga heeft gesproken
[..]
Nanninga: SBS 6 zinkend schip
Da's overigens wel die dame die riep dat Secret Story echt die drie miljoen kijkers dagelijks zou halen...
quote:Op woensdag 20 april 2011 13:32 schreef Ferdo het volgende:
De deal is nog niet getekend of het media-orakel Wilma Nanninga heeft gesproken
[..]
Nanninga: SBS 6 zinkend schip
Da's overigens wel die dame die riep dat Secret Story echt die drie miljoen kijkers dagelijks zou halen...
quote:Nanninga vindt dat ... Patty Brard een eigen tv-show moet krijgen
quote:Misschien heeft Beau een te intellectuele uitstraling
quote:Geef Dries Roelvink of Frans Duijts een eigen show
Op den duur stapt ze wel over.quote:Op woensdag 20 april 2011 15:38 schreef Bellatrix het volgende:
RTL kan gedag zeggen tegen paradepaardje Linda zo te zien.
Geweldig iddquote:Op woensdag 20 april 2011 16:06 schreef Mylene het volgende:
[..]
Op den duur stapt ze wel over.
Ik lach me overigens weer suf om de reacties van RTL fanbois op mediacourant. Er is paniek onder hen en men is verzuurd. Het zijn de lui die echt alles afzeiken van SBS en RTL ophemelen. Holland's has got talent gemaakt door hetzelfde productiehuis is nu in helemaal geweldig omdat het door RTL wordt uitgezonden. Patricia Paay idem dito omdat ze nu bij RTL werkt.
Het zal me niets verbazen als Linda de Mol en Ik hou van Holland met de grond gelijk worden gemaakt omdat het later door SBS wordt uitgezonden.
Eerder samenwerkenquote:Op woensdag 20 april 2011 19:54 schreef De_Nuance het volgende:
Gaat Linda de Mol nu concurreren met John de Mol?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |