Ik zit mezelf dat ook af te vragenquote:
quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:12 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
ja, daarom klapte spontaan mijn laptop uit
Ja, ik maar eens naar bed.quote:
en wanneer komen de foto's?quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:57 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ja, ik maar eens naar bed.
En in de kast hangt een nieuw jurkje, een shirt met waterval colen een klassieke broekmet de mooiste pasvorm van de wereld ( eigen merk Witteveen! een aanrader) en nog wat t basic shirts.
Broek Exemplaar 3 in donkerblauw, naast taupe - bruin - donkergrijs.
Ik ken Scheveningen niet zo goed, maar als ik op zoek ga kom ik deze overzicht-site tegen met allerlei strandtenten:quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:54 schreef FutureFairytale het volgende:
zaterdag zussenavond in Scheveningen. heeft iemand een tip voor een leuke strandtent om 's avonds te eten? Blue Lagoon ziet er leuk uit maar heeft veel slechte recensies
oja die actie.. ga gauw checken want scheveningen stond er dacht ik ook bijquote:Op dinsdag 19 april 2011 22:11 schreef golfer het volgende:
Wij gaan zaterdag in het kader van die Lentekriebel-actie (2 voor de prijs van 1) ook bij een soort strandtent in Bloemendaal eten:
http://www.restaurantorbit.nl/bloemendaal.php
Pardon?quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:01 schreef PdeHoog het volgende:
Maar jouw smaak is dan soms ook twijfelachtig
Een waterval col is leuheukquote:Op dinsdag 19 april 2011 21:57 schreef AnneX het volgende:
Ja, ik maar eens naar bed.
En in de kast hangt een nieuw jurkje, een shirt met waterval colen een klassieke broekmet de mooiste pasvorm van de wereld ( eigen merk Witteveen! een aanrader) en nog wat t basic shirts.
Broek Exemplaar 3 in donkerblauw, naast taupe - bruin - donkergrijs.
Ja, vrij veel strandtenten in Scheveningen staan er bij.quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:18 schreef FutureFairytale het volgende:
oja die actie.. ga gauw checken want scheveningen stond er dacht ik ook bij
bora bora staat er bijquote:Op dinsdag 19 april 2011 22:20 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, vrij veel strandtenten in Scheveningen staan er bij.
http://www.hoerahetislente.nl/restaurants.html
nee dit is het aantal gangen/gerechten.quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
bora bora staat er bij
ik wil reserveren en er staat 'aantal couverts: 1' betekent dat 1 persoon?(kun je veranderen) kan toch niet want is toch min. 2? kan ik voor 4 pers reserveren?
nou ik heb maar 4 gedaan en toen kreeg ik bevestiging email met: 'persons: 4' dus tis toch aantal personenquote:Op dinsdag 19 april 2011 22:28 schreef z80 het volgende:
[..]
nee dit is het aantal gangen/gerechten.
dus de keuzen tussen 1 t/m 8 gerechten
verkeert gelezen. bij bora dus niet.quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:29 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
nou ik heb maar 4 gedaan en toen kreeg ik bevestiging email met: 'persons: 4' dus tis toch aantal personen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |