Tja, het verhaal is losjes gebaseerd op de War of the Roses. En ik denk dat the Borgias ook wel wat inspiratie hebben opgeleverd voor Martin.quote:Op zaterdag 23 april 2011 17:49 schreef Seam het volgende:
[..]
Het doet me nu teveel denken aan the Tudors en Borgias met een fantasy sausje, maar ik ben benieuwd. Het zal vast niet voor niets zo'n populaire boekenserie zijn. Sowieso beloven zo'n uitgebreide kaarten al voldoende. Ik laat me verrassen.
quote:Op zondag 24 april 2011 13:25 schreef Houniet het volgende:
Ik ben verkocht! Wat een aflevering! De laatste scene!
Ja, morgen aflevering 2 kijken, the Hound krijgt meer tijdquote:Op zondag 24 april 2011 17:55 schreef boem-dikkie het volgende:
Vannacht/morgenochtend aflevering twee toch?
Heb je een uurtje de tijd? Kijk de pilot en je weet meteen of het wat voor je isquote:Op zondag 24 april 2011 23:34 schreef TBNA het volgende:
Wil deze serie miss gaan volgen, is het tot nu toe goed/leuk? Had hoge verwachtingen van Camelot maar zelfs de tieten van Eva Green (!) kon die serie niet voor me redden, dus misschien dat dit wel aan mijn verwachtingen voldoet
10x zo goed, zoek gewoon ff die 15min van de eerste aflevering die je legaal kan kijken op.quote:Op zondag 24 april 2011 23:34 schreef TBNA het volgende:
Wil deze serie miss gaan volgen, is het tot nu toe goed/leuk? Had hoge verwachtingen van Camelot maar zelfs de tieten van Eva Green (!) kon die serie niet voor me redden, dus misschien dat dit wel aan mijn verwachtingen voldoet
Dat is nog niet op tv geweest, beter even duidelijk maken dat alleen dingen die OP tv zijn geweest gewoon gezegd kunnen worden, de rest in spoilers.quote:Op maandag 25 april 2011 09:37 schreef Viking84 het volgende:
[..]
niet hier kijken voor je de nieuwste ep gezien hebt.
wat bedoel je met 'dat'? Dingen uit de boeken die nog niet op tv zijn geweest staan wel in spoilers.quote:Op maandag 25 april 2011 09:45 schreef Fingon het volgende:
[..]
Dat is nog niet op tv geweest, beter even duidelijk maken dat alleen dingen die OP tv zijn geweest gewoon gezegd kunnen worden, de rest in spoilers.
Het is het USA topic. We bespreken hier de afleveringen die in USA worden uitgezonden. Dat scheelt soms wel een half jaar voordat ze in Nederland überhaupt op TV komen.quote:Op maandag 25 april 2011 09:45 schreef Fingon het volgende:
[..]
Dat is nog niet op tv geweest, beter even duidelijk maken dat alleen dingen die OP tv zijn geweest gewoon gezegd kunnen worden, de rest in spoilers.
quote:Op maandag 25 april 2011 10:00 schreef Viking84 het volgende:
[..]
wat bedoel je met 'dat'? Dingen uit de boeken die nog niet op tv zijn geweest staan wel in spoilers.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beneath the gold, bitter steel
quote:Op maandag 25 april 2011 10:19 schreef boem-dikkie het volgende:
Tweede aflevering was overigens weer tof!
quote:Op maandag 25 april 2011 10:48 schreef Fingon het volgende:
[..]Jawel hoor, Magister Illyrio zegt tegen Viserys dat op een Dothraki trouwerij altijd minimaal 3 doden vallen. Dat is gewoon in episode 1. (toch?)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |