Ik ga het eens proberenquote:Op woensdag 20 april 2011 11:41 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Minder kansen, dus minder goals voor én tegen. Maar ook meer conditie verlies aan jou kant als ik het goed heb...
Is dus vooral handig als je verwacht (dik) te verliezen en zo de schade wil beperken
klinkt goedquote:Op woensdag 20 april 2011 16:23 schreef TheVulture het volgende:
Mijn competitie gaat waarschijnlijk in de laatste pot beslist worden, voordeel is wel dat zowel ik als mijn concurrent dan dik boven de streep staan voor directe promotie. En ik speel thuis dus da's dan ook fijn
quote:Op woensdag 20 april 2011 17:35 schreef NelisZ het volgende:
1-0 achter gestaan, maar intussen al 3-1 voor![]()
Lijkt erop dat ik volgende week nog eens mag aantreden in de beker
Beetje wel ja. Maar zonder geluk vaart niemand welquote:Op woensdag 20 april 2011 18:58 schreef NelisZ het volgende:
[ afbeelding ]
Volgens mij heb ik wel wat geluk gehad, aangezien ik met 4-2 heb gewonnen
Jij mag niet klagen inderdaad met die gatenkaas achterin. Is maar net hoe die dobbelsteen rolt dan..quote:Op woensdag 20 april 2011 18:58 schreef NelisZ het volgende:
[ afbeelding ]
Volgens mij heb ik wel wat geluk gehad, aangezien ik met 4-2 heb gewonnen
Tja, die gatenkaas achterin is het gevolg van een schorsing voor een basisdef, een reserve def die niks voorstelt en een tweede keeper met redelijk keepen en formi def...quote:Op woensdag 20 april 2011 19:05 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Jij mag niet klagen inderdaad met die gatenkaas achterin. Is maar net hoe die dobbelsteen rolt dan..
@Koekje: ook gefeliciteerd.
Nixx- zit momenteel in verlenging: (330890278). Tegen een counteraar die 53% bbz haalt, dus als die het achterin goed dicht heeft kan dat wel eens lastig worden. Gelukkig voor hem een defje met 2x geel en een ander met blessure eraf. Dat zou een gaatje kunnen bieden
En je eerste keeper dan? Of wacht, je trainde Keepen zeker?quote:Op woensdag 20 april 2011 19:11 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Tja, die gatenkaas achterin is het gevolg van een schorsing voor een basisdef, een reserve def die niks voorstelt en een tweede keeper met redelijk keepen en formi def...
Inderdaad, ik train keepersquote:Op woensdag 20 april 2011 19:13 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
En je eerste keeper dan? Of wacht, je trainde Keepen zeker?
Bij mij huisgenoot ook, alleen heeft hij ze niet ingesteldquote:
Zit bij mij ook wel enig verschil tussen 1e en 2e keeper (9 niveaus Verdedigen). Ze worden echter beide op Spelhervatting getraind nu, dus dat valt nog relatief mee. En afhankelijk van de tegenstander spelen ze competitie of beker. Heb momenteel verder nog maar een beperkt aantal B-trainees, dus zo kan ik over het algemeen iedereen wel training geven tot dusver. En dan als ik straks uit de beker lig maar even snel geld verdienen met SP-training, althans, een poging doen totquote:Op woensdag 20 april 2011 19:16 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Inderdaad, ik train keepers
Mn eerste keeper is wel van een iets beter kaliber, maar die speelt over het algemeen in de competitie
Jammer van 't controversieel, had best nog een C-spitsje er bij kunnen gebruiken om wat SP mee te geven. Risico op een TS-hit neem ik echter liever nietquote:Op woensdag 20 april 2011 20:03 schreef Kefmania het volgende:
Jerzy Matracki (309844225)
18 jaar en 62 dagen, volgende verjaardag: 09-06-2011
goed in vorm, conditie redelijk
Een controversieel persoon die kalm en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een goed leider.
Eigenaar: AC Capelle (sinds 31-01-2011)
Total Skill Index (TSI): 2 160
Loon: 420 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Deadline: 22-04-2011 20:39
Vraagprijs: 0 ¤
Plaats een bod op deze speler ¤
Huidige vaardigheden
Keepen: rampzalig
Verdedigen: waardeloos
Positiespel: zwak
Vleugelspel: zwak
Passen: goed
Scoren: goed
Spelhervatting: redelijk
Je hebt wel het voordeel van een Groningse derby. Je wedstrijd van a.s. zondag is echter ook niet bepaald een makkie, dus om dan daar je B-keeper op te stellen..quote:Op woensdag 20 april 2011 20:15 schreef NelisZ het volgende:
Poeh, bekertegenstander van volgende week is een zware dobber. Eerst maar ff goed denken of ik er nog moeite voor wil doen, of dat ik lekker ga piccen en mij volledig op de competitie ga richten...
Volgens mij is de laatste wel minimaal een normal, en zelfs een MOTS. Gezien het feit dat hij in de competitiewedstrijd voor zijn laatste beker precies dezelfde opstelling heeft, en het wel 2 hele lvls (dus verschil pic en mots!) scheelt..quote:Op woensdag 20 april 2011 20:15 schreef NelisZ het volgende:
Poeh, bekertegenstander van volgende week is een zware dobber. Eerst maar ff goed denken of ik er nog moeite voor wil doen, of dat ik lekker ga piccen en mij volledig op de competitie ga richten...
quote:Op woensdag 20 april 2011 20:37 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Je hebt wel het voordeel van een Groningse derby. Je wedstrijd van a.s. zondag is echter ook niet bepaald een makkie, dus om dan daar je B-keeper op te stellen..
Lol, het was mij nog niet eens opgevallen dat ik een derby speel, en verder had ik er nog niet goed naar gekeken. Ik zal er in ieder geval nog een goed over nadenken, en dan misschien zondag maar piccen, dat is toch maar een uitwedstrijd...quote:Op woensdag 20 april 2011 20:49 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Volgens mij is de laatste wel minimaal een normal, en zelfs een MOTS. Gezien het feit dat hij in de competitiewedstrijd voor zijn laatste beker precies dezelfde opstelling heeft, en het wel 2 hele lvls (dus verschil pic en mots!) scheelt..
(al speelde hij bij zijn mindere comp. wedstrijd ook counter.. scheelt ok 1 à 2 sublvls..)
Dit alles icm derby zou ik gewoon iets proberen.. ;-) denk dat je misschien wel gewoon een counter krijgt tegen je.. Maar dan is het nog pittig met zo'n verdediging
Jaquote:Op woensdag 20 april 2011 20:56 schreef IPeePie het volgende:
Hoe zit het nou met die cup? Is er een groepsfase?
Het valt wat tegen ja..quote:Op woensdag 20 april 2011 21:00 schreef IPeePie het volgende:
[..]
Hoe groot zijn de groepen dan? Er zijn tot nu toe 11 aanmeldingen..
de drukte hier ook.. en dat op een woensdagavond..quote:Op woensdag 20 april 2011 21:05 schreef Drassss het volgende:
[..]
Het valt wat tegen ja..
Gaan we nog even bekijken dus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 20 april 2011 21:53 schreef IPeePie het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport 1
Wie niet dom is moet slim zijn!
quote:Op woensdag 20 april 2011 21:54 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport 1
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 20 april 2011 21:58 schreef IPeePie het volgende:
[..]Real Madrid had al met 9 man moeten staan, hun doel is wel duidelijk. Na een actie ff vol op de enkels van Messi trappen (expres) en daarna met opstaan even vol op de kuit van Villa staan, om deze ff met 2 man omhoog te hijsen dat hij zich niet zo moet aanstellen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie niet dom is moet slim zijn!
Elke week laten spelen...quote:Op woensdag 20 april 2011 22:13 schreef Armageddon het volgende:
Jongens, hoe krijg ik de vorm en conditie van een bepaalde speler die ik net heb gekocht weer omhoog?
Qua conditie kan dat het geval zijn, vorm kan ook 'random' zijn. Ook al staat een speler iedere wedstrijd op het veld, hij kan 'uit vorm' raken. Conditie kan dalen door ofwel een te laag conditiepercentage, ofwel het niet spelen van wedstrijden (en dus niet ontvangen van conditietraining)quote:Op woensdag 20 april 2011 22:19 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Die gast die ik gekocht heb is dus gewoon verwaarloosd bij de vorige eigenaar?
hoeft niet, vorm is een cyclus..quote:Op woensdag 20 april 2011 22:19 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Die gast die ik gekocht heb is dus gewoon verwaarloosd bij de vorige eigenaar?
quote:Op woensdag 20 april 2011 22:21 schreef MrMoon het volgende:
[..]
hoeft niet, vorm is een cyclus random tot op zekere hoogte..
quote:Op woensdag 20 april 2011 22:51 schreef WAHRHEIT het volgende:
Kut... of ik effe 4,200,000 wil terugbetalen. Valsspelen is ook niet meer wat 't geweest is. Daar gaan mn toffe midfielders
WAT? Niet leukquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |