Jij bent toch al gebondenquote:Op woensdag 20 april 2011 12:29 schreef missyB het volgende:
wat zijn jullie ervaringen met speeddating?
Seks en zoenen is wat anders dan een relatie.quote:Op woensdag 20 april 2011 17:24 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Je laatste zin vat ik ff nie. Zij moet minimaal half jaar lang met 1 gozer bezig zijn voor ze een relatie met hem wilt? 6 lange maanden zonder seks, zonder gezoen als vrienden met elkaar omgaan en na 6 maanden omschakelen naar meer?
Seks en zoenen zijn out of the question vanaf nu. Net als drank tijdens het uitgaan. Net uitgeschreven op paiq. Ik wacht nog paar dagen met parship want date van gisteren gaat anders misschien denken dat ik heel desperate ben en me uitgeschreven heb voor hem speciaal, dat zou wel heel stom zijn natuurlijk na een 'leuke, normale' date. Neemt niet weg dat seks en zoenen uitgesloten zijn, ook met hem.quote:Op woensdag 20 april 2011 20:38 schreef macondo het volgende:
[..]
Seks en zoenen is wat anders dan een relatie.
Lijkt me sterk.quote:Op woensdag 20 april 2011 20:44 schreef DigitalGirl het volgende:
Seven je moet gewoon een star trek conventie bezoeken, weet zeker dat je daar de juiste man voor jouw tegenkomt.
Boh, ik heb er nb ingezet dat ik gratis member ben en je dus je emailadres achter moet laten! Heeft deze ook nog eens haar 'interesse-berichtjes' uitgezet, kan dus helemaal -niks- terugsturen.quote:Hi You!
Haha super orgineel en aanstekend je oproep dat moet ik aan je kwijt echt top;
Ja wie wil zo'n man nou niet als baron, wit paard, massage en veel meer klinken goed in mijn bruine oortjes door....
Ben een open, eelijk, zorgzaam, pit, impulsief, sportiefe knuffelbeer
die een bruin paard heeft en net zo leuk is als de klik en match die je wil in een super leuke date;-)
Lijkt me leuk je te horen ik kan er helaas niet zo'n mooi verhaal van maken ben meer van de face to face gesprek!
Greetz
Lady
Qua kapsel passen jij en Data heel goedquote:
Mijn kapsel lijkt niet op dat van Data.quote:Op woensdag 20 april 2011 22:39 schreef Godshand het volgende:
Qua kapsel passen jij en Data heel goed
Sorry voor het gebrek aan vertrouwen in je plan A Seven, maar ik geef je een maandje en dan ligt ie zijn siesta's op je te houden.quote:Op woensdag 20 april 2011 22:11 schreef Seven. het volgende:
En, je raadt het nooit. De Spanjaard die voor zijn ex koos, heeft een paar uur geleden contact opgenomen met mij via facebook, gewoon om eens te vragen hoe het is. Wát een timing. Beleefd geantwoord. Niet van plan om er verder op in te gaan, al ben ik wel benieuwd waarom hij me mailt en eerlijk gezegd: ik heb hem niet uit mijn kop gezet in de afgelopen 3 maanden. Ik ben nog om de dag op zijn facebook te vinden(alwaar van een significant other nooit echt sprake leek te zijn).
¿Hola nena, te vas conmigo?quote:Op woensdag 20 april 2011 22:52 schreef kastanova het volgende:
Sorry voor het gebrek aan vertrouwen in je plan A Seven, maar ik geef je een maandje en dan ligt ie zijn siesta's op je te houden.
?frente a un club grande, nunca digo decir que no¿quote:
Zo lang ik niet drink.quote:Op woensdag 20 april 2011 22:26 schreef Silenus het volgende:
Hoe lang denk je dat je dit vol gaat houden?
Tja. Ik heb toch liever een plan A waaraan ik me probeer te houden, dan me volledig aan de willekeur van 'de man in zijn algemeenheid' over te leveren. Hoe dan ook, hij wilde gewoon weten hoe het is, meer niet denk ik. Alleen ik kom hierdoor even keihard tot het besef dat ik eigenlijk iedere dag wel aan hem gedacht heb door iets simpels als een 'hey, how are you'.quote:Op woensdag 20 april 2011 22:52 schreef kastanova het volgende:
[..]
Sorry voor het gebrek aan vertrouwen in je plan A Seven, maar ik geef je een maandje en dan ligt ie zijn siesta's op je te houden.
quote:Op woensdag 20 april 2011 23:19 schreef kastanova het volgende:
[..]
?frente a un club grande, nunca digo decir que no¿
Vertel me dan maar eens wat ik wél zou moeten doen. dawg, als ik ergens als vriendin gefaald heb in jouw optiek, laten we er dan onder 4 ogen over praten. Waarom communiceer jij alleen via steekjes op fok? Een smiley verandert daar niets aan.quote:Op donderdag 21 april 2011 00:31 schreef dawg het volgende:
ik vind t ook overkomen als een failsafe inbouwen, alsof je zelf wel weet dat je voornemen niet gaat werken, zoals uit je eerdere voornemens ook al eens gebleken is
is geen steek, als jij het zo ziet, tja.quote:Op donderdag 21 april 2011 01:06 schreef Seven. het volgende:
[..]
Vertel me dan maar eens wat ik wél zou moeten doen. dawg, als ik ergens als vriendin gefaald heb in jouw optiek, laten we er dan onder 4 ogen over praten. Waarom communiceer jij alleen via steekjes op fok? Een smiley verandert daar niets aan..
quote:Op donderdag 21 april 2011 02:15 schreef dawg het volgende:
[..]
is geen steek, als jij het zo ziet, tja.
ik ken je nu bijna 3 jaar, ook best wel goed denk ik, en in die 3 jaar is het bijna altijd zo gegaan met de mannen in je leven. het zijn stuk voor stuk vage types, latino's of afrikanen meestal, lowlifes waarbij je meestal vantevoren al weet dat er geen echte toekomst in zit. ik heb geen oplossing, maar het is wel opvallend, en aan sommige reacties te zien ben ik ook niet de enige. dan ken ik je irl, kun je nagaan
Vast wel, maar echt niet tof om het als real life vriend zo in het openbaar via fok te doenquote:Op donderdag 21 april 2011 07:54 schreef Asfyxia het volgende:
[..]
iemand moest het haar recht voor z'n raap zeggen...
6 maanden voordat ze kan voldoen aan de eisen die aan je gesteld worden in een relatie.quote:Op woensdag 20 april 2011 17:24 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Je laatste zin vat ik ff nie. Zij moet minimaal half jaar lang met 1 gozer bezig zijn voor ze een relatie met hem wilt? 6 lange maanden zonder seks, zonder gezoen als vrienden met elkaar omgaan en na 6 maanden omschakelen naar meer?
Dit is toch allemaal al eens gezegd volgens mij, ook door hem.quote:Op donderdag 21 april 2011 08:08 schreef Spirit82 het volgende:
Vast wel, maar echt niet tof om het als real life vriend zo in het openbaar via fok te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |