Dat staat nota bene op de vorige pagina nog uitgelegd...quote:Op maandag 18 april 2011 17:36 schreef LambertFransz het volgende:
Hey jongens, ben nieuw hier en zit met een vraagje. Ik zit nog in mijn eerste maand dat ik werk voor EW en moet morgen bij een groot lease bedrijf in Almere (had begrepen dat ik geen bedrijfsnamen mocht noemen) een auto afleveren. De vraag gaat over het parkeren van de auto want zoals ik op de foto's in mn ritgegevens zie moet ie naar binnen door die "buffer". Maar dan staat er nog een wazige groene pijl door het rek aan de rechter zijde van de ingang.. wijst deze naar het loket of moet de auto aan die zijde van het hek geparkeerd worden? Iemand ervaring hiermee?
Er is daar één dame die mij wel kan bekorenquote:Op maandag 18 april 2011 17:57 schreef Jorian29 het volgende:
Vrij appetijtelijk valt ook wel mee, ik heb daar alleen maar dikke mokkels meegemaakt
Initialen <en weer weg>?quote:Op maandag 18 april 2011 18:12 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Er is daar één dame die mij wel kan bekoren
Geloof me, daar heeft hij het over.quote:Op maandag 18 april 2011 18:29 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Initialen?
Ik ben er vandaag ook weer geweest met een Avensis en toen Amstelveen - Breda in een Corsa. Gelukkig had dat ding airco![]()
Verder niks bijzonders meegemaakt
Het zal toch niet?quote:
Nou Joppie heeft al aardig indruk gemaakt als ik de verhalen moet geloven.quote:Op maandag 18 april 2011 18:40 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dan sla ik een beurtje over denk ik
Nee, en dat heeft een redequote:Op maandag 18 april 2011 18:48 schreef joppie_saus het volgende:
Jullie hebben geen smaak. Ooit eens goed naar dat zitvlak gekeken?
Goed idee, gedaan. Als nu de rest netjes hun quote edit...quote:Op maandag 18 april 2011 18:49 schreef joppie_saus het volgende:
O ja, misschien handig als die initialen nu weer weggehaald worden
Leg je haar over de tafel ofzo, kan dat zitvlak nooit zien? Nee, daar kan ik geen smaak voor opbrengenquote:Op maandag 18 april 2011 18:48 schreef joppie_saus het volgende:
Jullie hebben geen smaak. Ooit eens goed naar dat zitvlak gekeken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |