Laten ze volgende week die Jo maar eens flink sarren.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:37 schreef Stability het volgende:
ze moeten gerard ook wel hebben he? wat een contrast die twee opdrachten zeg!
Jottum....quote:Op donderdag 14 april 2011 22:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Yep, maar daarvoor heb je wel Servio terug
Helaas zal daar geen rekening mee worden gehouden in de finalequote:Op donderdag 14 april 2011 22:38 schreef ZaZoe het volgende:
Geer is minder populair in den lande dan de cossen hier doen vermoeden, Sharon is een geducht tegenstander. Van Jo weten we al dat ze hoog scoort.
Mag niet vam Maik. Ze mocht niet als een hoopje gaan schreeuwen en huilen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:36 schreef MaryMouse het volgende:
[ afbeelding ]
waarom jankt ze nu niet ?
Dat mag niet van mammajoquote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Coos het volgende:
[..]
Laten ze volgende week die Jo maar eens flink sarren.
En ineens weet ik waar Jerney Kaagman haar look vandaan heeft!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Chanel5 het volgende:
Het is dat mamajo die twee lijntjes (van de mondhoeken naar beneden) heeft laten wegspuiten en ondanks dat lijkt ze nog op een buikspreekpop.
een man een man een woord een woordquote:Op donderdag 14 april 2011 22:35 schreef Chanel5 het volgende:
Zeker sterk van Geer dat hij zich niet tot iets laat dwingen
ik heb het gevoel dat ze die meiden overal mee sparen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Coos het volgende:
[..]
Laten ze volgende week die Jo maar eens flink sarren.
Krijg nou wat hahahahaquote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Ireth het volgende:
[..]
En ineens weet ik waar Jerney Kaagman haar look vandaan heeft!Dies natuurlijk ook bij Diana geweest!
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:42 schreef knagsje het volgende:
[..]
een man een man een woord een woord
Mo volgende week er maar uit, dan hoeft ze Maik maar een weekje te missen!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:36 schreef Day het volgende:
Oh Mo is alweer bezig met de nominaties, het valt allemaal wel mee.
ondanks die botox troep vind ik nog steeds dat ze een ouwe kop heeftquote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Chanel5 het volgende:
Het is dat mamajo die twee lijntjes (van de mondhoeken naar beneden) heeft laten wegspuiten en ondanks dat lijkt ze nog op een buikspreekpop.
Maar dat was al duidelijk ik hou wel van mensen met principes.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:42 schreef knagsje het volgende:
[..]
een man een man een woord een woord
Dat gaat niet gebeuren, die rolt zo door naar de finale en wint hem dan wss ook nog.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:41 schreef Coos het volgende:
[..]
Laten ze volgende week die Jo maar eens flink sarren.
ja en als eerste nu Lauraquote:Op donderdag 14 april 2011 22:42 schreef Stability het volgende:
[..]
ik heb het gevoel dat ze die meiden overal mee sparen.
ze moeten ze gewoon eens echt aanpakken daar.
geen smoesjes, geen gejank , maar gaaaaaan met die banaan
en die stervio eruit ! nu nu nu , arrogant eng mannetje
(sorry ben boos)
Heel herkenbaarquote:Op donderdag 14 april 2011 22:38 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat is nog niet het allerergste... Dat is dat ik weer schichtig om mezelf heen zit te blikken naar hoekjes, gaatjes en plafonds om naar spinnen te speuren.... Dat wordt weer halve bak slapen vannacht
Het lijkt wel of Jo hier d'r opa vasthoudtquote:
Ach, daar staan toch alleen maar hartjes en kusjes in..quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef flugeltje het volgende:
Hoe zou Mo reageren als Maik z'n map nu aan Sharon nalaat ofzo?
Eerst zien en dan gelovenquote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef IamCurious het volgende:
Morgen Mo maar even in de spinnenbak!!
Dat had ze vanavond ook wel gedaan zegt ze.....
Ook mee eens. Weer dat luie varken wat weer wat krijgt.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef iBenny het volgende:
Ik vind het ook niet eerlijk dat Sharon helemaal niks van buiten krijgt.
Joanna weer meteen naar d'r klere-winkel vragen, gatverdamme.quote:
Same here.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef Ireth het volgende:
Ik geef de voorkeur aan het gemiep van Lau en Mo.. enkel om Servio niet te hoeven horen.... how low can you go....
quote:Op [url= 14 april 2011 22:43[/url] schreef akveor het volgende:
Wat ziet Joannaer ongelooflijk hot uit uit vanavond....wow en potdomme..
Zij heeft toch contact gehad?quote:Op donderdag 14 april 2011 22:44 schreef Hatseflats89 het volgende:
Emo is weer bezig hoor... gezeik... zogenaamd eerst tegen Sharon "jij hebt nog geen 1 x..." en daarachteraan meteen "En ik ook niks geen 1 x andere hebben echt geluk" *kots*
Hij heeft Karim natuurlijk ongelooflijk genaaid.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:44 schreef Noelle06 het volgende:
Respect voor Gerard dat hij wiegerde kakkerlakken te vreten.
Karim komt terug maar de manier waarop
oooooh was het maar waar !!!!!! ik zal eerlijk zeggen, hmkgljhhkfghfjghfkjl...het komt er bijna niet uit, maar .....................jgdfkljghdfg;gjhmmm nog liever stervio er ff in dan die hark met kerkschoenenquote:
Heb je die close up gezien van die verimpelde lippen daarstraksquote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef akveor het volgende:
Wat ziet Joannaer ongelooflijk hot uit uit vanavond....wow en potdomme..
Ik stel de week van de porno voorquote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef iBenny het volgende:
Wat voor thema week zullen we vanaf morgen krijgen?
Gooi het er maar uit meid.quote:
Tja het is de week van de angst toch... Dan gaan ze geen leuke bewoners terughalen haha (Al vond ik Servio in het begin best tof)quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef Soury het volgende:
Best een knappe doordachte actie om gasten die door de "stemmers" weg gesms-ed zijn weer in het programma te gooien.. Briljant
Het kleinste ding zie ik meteen lopen.... En er is maar 1 ding erger dan een spin zin.... Een spin ineens niet meer zien en niet weten waar die gebleven is.... brrrquote:Op donderdag 14 april 2011 22:44 schreef md89 het volgende:
[..]
Heel herkenbaarDan heb je zeker ook zo'n radar dat als dr iets zit je hem meteen ziet? Alsof je ogen er heen worden getrokken..brr.
Ontopic: Jammer dat Sharon niet even naar Geer gaat..
Zout toch eens op met je uitdagingen en je mening opdringenquote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Hij heeft Karim natuurlijk ongelooflijk genaaid.
Week van de lust is wel een goeiequote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Stranger1977 het volgende:
[..]
Ik stel de week van de porno voor
die snol wil je nog niet in de goot dumpenquote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef mangalie het volgende:
[..]
Heb je die close up gezien van die verimpelde lippen daarstraks![]()
![]()
Dat dus!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef Stability het volgende:
[..]
ondanks die botox troep vind ik nog steeds dat ze een ouwe kop heeft
ja ja is goed zoquote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Je_Psychiater het volgende:
Gerard laat zomaar een kans zijn angst te overwinnen aan zijn neus voorbij gaan wat een lafbak.
Hij is bang voor iets dat totaal niets voorstelt, zoals twee hapjes insekten wegwerken en dan is het uit principe ren ik ervoor weg.
Vreet op dan NUUUUU...quote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Je_Psychiater het volgende:
Gerard laat zomaar een kans zijn angst te overwinnen aan zijn neus voorbij gaan wat een lafbak.
Hij is bang voor iets dat totaal niets voorstelt, zoals twee hapjes insekten wegwerken en dan is het uit principe ren ik ervoor weg.
Als ik jou 2 hapjes smegma van mo wil voeren ren je toch ook weg?quote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Je_Psychiater het volgende:
Gerard laat zomaar een kans zijn angst te overwinnen aan zijn neus voorbij gaan wat een lafbak.
Hij is bang voor iets dat totaal niets voorstelt, zoals twee hapjes insekten wegwerken en dan is het uit principe ren ik ervoor weg.
schandalig dat ze voor dr zelf wel de missie volbracht maar voor alex niet zegt al genoeg over die lange trutquote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Stability het volgende:
[..]
oooooh was het maar waar !!!!!! ik zal eerlijk zeggen, hmkgljhhkfghfjghfkjl...het komt er bijna niet uit, maar .....................jgdfkljghdfg;gjhmmm nog liever stervio er ff in dan die hark met kerkschoenen
De Badjas! Helemaal niet meer aan gedacht! Die ranzige badjas zit niet meer aan de ontbijttafel!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:44 schreef Sweet_Lavinia het volgende:
Och Och Mo vindt zichzelf weer tekort gekomen
Ze vergeet weer dat de badjas voor HAAR weken erin is gebleven terwijl hij eruit moest
Zoiets jaquote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Toverheks het volgende:
weet iemand wanneer de finale is was dat niet 13 mei???
Het is al de show van de lust gewordenquote:
Dacht het wel.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Toverheks het volgende:
weet iemand wanneer de finale is was dat niet 13 mei???
Deze opmerking!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Stability het volgende:
[..]
oooooh was het maar waar !!!!!! ik zal eerlijk zeggen, hmkgljhhkfghfjghfkjl...het komt er bijna niet uit, maar .....................jgdfkljghdfg;gjhmmm nog liever stervio er ff in dan die hark met kerkschoenen
kan het echt nergens terug vinden zelf niet op die bagger SST sitequote:
Vind haar weer net zo'n real-doll net als MamaJo, maargoed ze heeft er dan wel weer hard d'r best op gedaan terwijl de rest gezellig samen bezig was met koken, eten en afwassen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:43 schreef akveor het volgende:
Wat ziet Joannaer ongelooflijk hot uit uit vanavond....wow en potdomme..
Mo IS een eiquote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Sonera het volgende:
Sjezus komt mo uit een ei? geen streamers hahaha
Want ik zit in Secret Storyquote:Op donderdag 14 april 2011 22:46 schreef Stranger1977 het volgende:
[..]
Als ik jou 2 hapjes smegma van mo wil voeren ren je toch ook weg?
ja dat dacht ik dus ook.....smerig hypocriet wijf dat ze is...en alex nog steeds trots op haar....pffff een egoiste eerste klas is zequote:Op donderdag 14 april 2011 22:46 schreef Freule het volgende:
[..]
schandalig dat ze voor dr zelf wel de missie volbracht maar voor alex niet zegt al genoeg over die lange trut
Geef je lijstje maar doorquote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef farscapevr8 het volgende:
kun je ook users op negeer zetten op dit forum?
snak je naar het einde wijffie?quote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Toverheks het volgende:
weet iemand wanneer de finale is was dat niet 13 mei???
ff opgezocht... 12 meiquote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Toverheks het volgende:
[..]
kan het echt nergens terug vinden zelf niet op die bagger SST site
Ik ben het zo ontieglijk met je eensquote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Stability het volgende:
[..]
oooooh was het maar waar !!!!!! ik zal eerlijk zeggen, hmkgljhhkfghfjghfkjl...het komt er bijna niet uit, maar .....................jgdfkljghdfg;gjhmmm nog liever stervio er ff in dan die hark met kerkschoenen
Menig opdringen? Hoezo? Karim zit in de andere kamer omdat hij weigerde die kakkerlakken te eten. Prima maar door die keuze is het wel waarom Karim daar nu zit.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:45 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Zout toch eens op met je uitdagingen en je mening opdringen
dit had ze zelf in de hand karim moest dan ook meewerken wel wat andersquote:Op donderdag 14 april 2011 22:46 schreef Freule het volgende:
[..]
schandalig dat ze voor dr zelf wel de missie volbracht maar voor alex niet zegt al genoeg over die lange trut
Zoiets werkt ook alleen als hij wél info van buiten het huis naar binnen mag brengen, zo heeft het helemaal geen toegevoegde waarde...quote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Day het volgende:
Ik denk overigens niet dat Servio aansluiting vindt bij alle bewoners. Jo en Sharon misschien, maar de rest.
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Stability het volgende:
[..]
ja dat dacht ik dus ook.....smerig hypocriet wijf dat ze is...en alex nog steeds trots op haar....pffff een egoiste eerste klas is ze
Denk ook wel bij Gerard. Hij heb Gerard nu kunnen zien van een andrer kant.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Day het volgende:
Ik denk overigens niet dat Servio aansluiting vindt bij alle bewoners. Jo en Sharon misschien, maar de rest.
Ja idd dacht ik ook al !!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Denk ook wel bij Gerard. Hij heb Gerard nu kunnen zien van een andrer kant.
quote:
<<<------ komt aanrennen met een dwijltjequote:
Helmaal mee eens. Zo is het maar net. Keiharde logica en de waarheid.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef akveor het volgende:
[..]
Menig opdringen? Hoezo? Karim zit in de andere kamer omdat hij weigerde die kakkerlakken te eten. Prima maar door die keuze is het wel waarom Karim daar nu zit.
Daar zat ik ook al op te lettenquote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef suzi1 het volgende:
wat ik niet snap is dat als je je titten zo laat oppompen dan toch nog moeilijk gaat doen als je een ander shirt aan gaat trekken
Na een paar uurtjes zijn ze met hem uitgespeeld en ligt ie weer voor dood in een hoek z'n boek te lezen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:47 schreef Day het volgende:
Ik denk overigens niet dat Servio aansluiting vindt bij alle bewoners. Jo en Sharon misschien, maar de rest.
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Stability het volgende:
[..]
ja dat dacht ik dus ook.....smerig hypocriet wijf dat ze is...en alex nog steeds trots op haar....pffff een egoiste eerste klas is ze
Ik ging over me nek toen hij zei Gerard is me beste vriend bahbahquote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Stability het volgende:
[..]
ja dat dacht ik dus ook.....smerig hypocriet wijf dat ze is...en alex nog steeds trots op haar....pffff een egoiste eerste klas is ze
Je hebt helemaal gelijk!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Stability het volgende:
[..]
ja dat dacht ik dus ook.....smerig hypocriet wijf dat ze is...en alex nog steeds trots op haar....pffff een egoiste eerste klas is ze
ik ook !! zooo kinderachtig ook, hoe hij dat zeiquote:Op donderdag 14 april 2011 22:50 schreef Freule het volgende:
[..]
[..]
Ik ging over me nek toen hij zei Gerard is me beste vriend bahbah
Ja samen met Karim...quote:Op donderdag 14 april 2011 22:49 schreef Maver24 het volgende:
Zeg, die Sharon zou toch het zwembad ingaan vanavond zei ze vanochtend!!!
Ik was glazen, dat is mijn opdracht, en ik lul niet wat ik achter die glazen zie tijdens mijn werkquote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef Je_Psychiater het volgende:
[..]
Want ik zit in Secret Storyen dat is de opdracht
hij maakte wel meteen duidelijk dat gerard zn enige vriend is .....quote:Op donderdag 14 april 2011 22:50 schreef Freule het volgende:
[..]
[..]
Ik ging over me nek toen hij zei Gerard is me beste vriend bahbah
Ik ookquote:Op donderdag 14 april 2011 22:50 schreef Freule het volgende:
[..]
[..]
Ik ging over me nek toen hij zei Gerard is me beste vriend bahbah
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Je_Psychiater het volgende:
Met dank aan Gerard zit Servio weer even in het huis. Geniet ervan.
Je had nog zo beloofd dat het niet zou gaan gebeuren...quote:
Echt hequote:Op donderdag 14 april 2011 22:50 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ik ook !! zooo kinderachtig ook, hoe hij dat zei![]()
Jahquote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Roguee het volgende:
Laura: ik vond het de gaafste week evah!!!
Ehm en gister zat ze nog te janken!!
JA!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Hatseflats89 het volgende:
Nouja zeg jullie doen net alsof Jo elke dag met mama praat?... ze heeft haar moeder volgens mij 2 of 3 x gesproken toch? Een dat van die ex gekregen... Laura heeft ook al 3 of 4 x iets vanuit huis gekregen dus wat is het verschil....
Dat "geen contact met de buitenwereld" klopt gewoon helemaal niet (niet alleen bij Jo)
Of mis ik echt heel veel dingen op de streams ofzo?...
Amen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Chanel5 het volgende:
Gerard hoeft geen grenzen meer op te zoeken of te bedwingen, zo staat hij in dit spel. Tuurlijk zou het leuk zijn als hij het zou proberen, zie Fenneke haar uitspraak. Hij is nog steeds baas over zichzelf en Karim respecteert dat. Het gaat hier namelijk niet om levensbedreigende situ's en dat vergeten sommige mensen met hun vervelende, doordrammerige gedoe!
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:52 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Lau beweegt zelfs bijna het beeld uit
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:52 schreef DjinN het volgende:
[..]
Echt he![]()
[..]
Jah
"Ik voel me zo eenzaaaaaaaahaaaaaaaamBoehoeee!"
Pleur op mager scharminkel
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:52 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Lau beweegt zelfs bijna het beeld uit
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:52 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Lau beweegt zelfs bijna het beeld uit
ach gerard heeft ook vaak gezegd dat Alex zijn vriend was... is dus wederzijdsquote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Stability het volgende:
[..]
hij maakte wel meteen duidelijk dat gerard zn enige vriend is .....
Terecht dat Gerard het niet op at. Zou jij het doen voor een miljoen.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:48 schreef akveor het volgende:
[..]
Menig opdringen? Hoezo? Karim zit in de andere kamer omdat hij weigerde die kakkerlakken te eten. Prima maar door die keuze is het wel waarom Karim daar nu zit.
nooit of te neverquote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Toverheks het volgende:
[..]
zal ze haar koffer pakken, hoop het
Geer weet dat het een spel is, daarom!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef sjampoeh het volgende:
En toch had ik gedacht dat geer het wel zou doen v karim ..valt me toch 1 % van hem tegen
Ja ongelofelijk, hoe er toch steeds over bijvoorbeeld over Jo, Mo, Laura eindeloos en massaal op negatieve toon wordt doorgedramt.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Chanel5 het volgende:
Gerard hoeft geen grenzen meer op te zoeken of te bedwingen, zo staat hij in dit spel. Tuurlijk zou het leuk zijn als hij het zou proberen, zie Fenneke haar uitspraak. Hij is nog steeds baas over zichzelf en Karim respecteert dat. Het gaat hier namelijk niet om levensbedreigende situ's en dat vergeten sommige mensen met hun vervelende, doordrammerige gedoe!
Maakt niet uitquote:Op donderdag 14 april 2011 22:52 schreef Hatseflats89 het volgende:
[..]
Nou als dat echt zo is dan neem ik mijn woorden terug, sorry
Ja die hele familie is raar vader had ronnie tober schoenen aanquote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Stability het volgende:
ff tussen door.....zagen jullie dat die zus van lau ook van die rare kerkschoenen aanhad?![]()
ja is ook wel zoquote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Geer weet dat het een spel is, daarom!
wil haar persoonlijk ook wel dat huis uit schoppenquote:
Vind je? Ik vind het, tot nu toe, nog wel meevallen.quote:
huh?!?!?! wat?!?1quote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Roguee het volgende:
[..]
Maakt niet uithet is gewoon echt heel opvallend, ze heeft zelfs aan kunnen sturen op het ver of aankopen van een auto.
ja ben dan wel benieuwd wanneer sharon voor het eerst wat van haar familie hoort, want oneerlijk is het wel.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Hatseflats89 het volgende:
Nouja zeg jullie doen net alsof Jo elke dag met mama praat?... ze heeft haar moeder volgens mij 2 of 3 x gesproken toch? Een dat van die ex gekregen... Laura heeft ook al 3 of 4 x iets vanuit huis gekregen dus wat is het verschil....
Dat "geen contact met de buitenwereld" klopt gewoon helemaal niet (niet alleen bij Jo)
Of mis ik echt heel veel dingen op de streams ofzo?...
En dan die plukjes, uit 1998.quote:Op donderdag 14 april 2011 22:54 schreef Candyfreak het volgende:
Door die vlechtjes zie je de flaporen beter
ik denk als gerard van fenneke de waarheid hoort, dat het bij een oppervlakkige bak koffie blijftquote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef waterkant het volgende:
[..]
ach gerard heeft ook vaak gezegd dat Alex zijn vriend was... is dus wederzijds
Precies, maar het gaat het er om dat Sharon nog helemaal geen bericht van thuis heeft gehadquote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Hatseflats89 het volgende:
Nouja zeg jullie doen net alsof Jo elke dag met mama praat?... ze heeft haar moeder volgens mij 2 of 3 x gesproken toch? Een dat van die ex gekregen... Laura heeft ook al 3 of 4 x iets vanuit huis gekregen dus wat is het verschil....
Dat "geen contact met de buitenwereld" klopt gewoon helemaal niet (niet alleen bij Jo)
Of mis ik echt heel veel dingen op de streams ofzo?...
ja vriend oke maar elke minuut Beste Vriend is een beetje te veel van het goedquote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef waterkant het volgende:
[..]
ach gerard heeft ook vaak gezegd dat Alex zijn vriend was... is dus wederzijds
HAHAHAHA wat zijn dat dan? hahhahahaquote:Op donderdag 14 april 2011 22:54 schreef Freule het volgende:
[..]
Ja die hele familie is raar vader had ronnie tober schoenen aan
2 voor de prijs van 1!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Stability het volgende:
ff tussen door.....zagen jullie dat die zus van lau ook van die rare kerkschoenen aanhad?![]()
Je vergeet de Njaaa Njaaquote:Op donderdag 14 april 2011 22:55 schreef Ireth het volgende:
Kan Mo uberhaupt wel eens een zin helemaal uitspreken? Meestal blijft ze ergens op de helft hangen om vervolgens weer een andere halve zin er uit te gooien afgewisseld met de nodige "eehh's"
Jo is een wandelende botoxspuit met een kutkarakter, Mo is een ranzig meisje met labiele gevoelens en laura is gewoon saai saai saai en nog eens saai en ook achter der elleboogjesquote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Je_Psychiater het volgende:
[..]
Ja ongelofelijk, hoe er toch steeds over bijvoorbeeld over Jo, Mo, Laura eindeloos en massaal op negatieve toon wordt doorgedramt.
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:51 schreef Chanel5 het volgende:
Gerard hoeft geen grenzen meer op te zoeken of te bedwingen, zo staat hij in dit spel. Tuurlijk zou het leuk zijn als hij het zou proberen, zie Fenneke haar uitspraak. Hij is nog steeds baas over zichzelf en Karim respecteert dat. Het gaat hier namelijk niet om levensbedreigende situ's en dat vergeten sommige mensen met hun vervelende, doordrammerige gedoe!
quote:Op donderdag 14 april 2011 22:55 schreef md89 het volgende:
Ik hoop voor Karim dat ie op de zolder zit want om na vannacht nog in dat bed van de geheime kamer te liggen..
Ik begrijp je reaktie in deze niet!quote:Op donderdag 14 april 2011 22:53 schreef Je_Psychiater het volgende:
[..]
Ja ongelofelijk, hoe er toch steeds over bijvoorbeeld over Jo, Mo, Laura eindeloos en massaal op negatieve toon wordt doorgedramt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |