Ik zou geen woord uit m'n mond kunnen krijgen..hij is TE leukquote:Op donderdag 14 april 2011 20:02 schreef Little_Lunatic het volgende:
[..]
Al zou ik willen .... ik kan echt niet zomaar ff weg.
Waarom durf je niet?
Ja die zijn alleen maar bezig met hoe hun gedrag invloed zal hebben op de stemming en nominaties, jammer.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:03 schreef Urb het volgende:
[..]
Yep, geld ook voor Karim en in mindere mate voor Sharon, daarom vind ik je juist zo geweldig, de andere bewoners zijn alleen maar bezig met hoe ze overkomen op de kijkers.
Hij hoefde ze niet op te eten alleen te verplaatsenquote:Op donderdag 14 april 2011 20:03 schreef MightyDude het volgende:
[..]
Deed hij gewoon niet uit principe. Sommige dingen eet je gewoon niet op. Dat de regie hier weer misbruik van gaat maken is gewoon belachelijk. Maargoed het is niet op klef en bef dus kan het
Hij is klaar met die kleuterklas.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Daarom mag ik Geer zo graag. Maar hij is het echt zat hoor.
Tsja, leeghoofden hè? Op Sharon en Karim na dan.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:03 schreef Ferdo het volgende:
Maar waarom hij? Er zijn anderen die zichzelf die vraag eerder zouden moeten stellen.
Je zegt het zelf alquote:Op donderdag 14 april 2011 20:03 schreef MightyDude het volgende:
[..]
Deed hij gewoon niet uit principe. Sommige dingen eet je gewoon niet op. Dat de regie hier weer misbruik van gaat maken is gewoon belachelijk. Maargoed het is niet op klef en bef dus kan het
Bepaalde mensen denken dat heel Nederland hierna kijkt. Dat er dranghekken op schiphol klaarstaan om alle fans tegen te houden.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:03 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Maar waarom hij? Er zijn anderen die zichzelf die vraag eerder zouden moeten stellen.
Dat heb ik alleen als ik ECHT helemaal verliefd ben .... dan laat ik overigens ook alles uit mijn handen vallenquote:Op donderdag 14 april 2011 20:04 schreef Sweet_Lavinia het volgende:
[..]
Ik zou geen woord uit m'n mond kunnen krijgen..hij is TE leuk
en net zeuren dat flip ordinair deedquote:Op donderdag 14 april 2011 20:06 schreef beequeen het volgende:
Djoon maar schuren met die nepborsten.
Dat idee heb ik ook. Mede vanwege dat gedoe met dat ouijabord, daar had hij veel last van.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:02 schreef beequeen het volgende:
[..]
Daarom mag ik Geer zo graag. Maar hij is het echt zat hoor.
Dat riep sowieso heftige reacties op.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:07 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ook. Mede vanwege dat gedoe met dat ouijabord, daar had hij veel last van.
quote:Op donderdag 14 april 2011 20:07 schreef MightyDude het volgende:
[..]
Episch. Most people are so ungrateful to be alive, but not you, not any more... GAME OVER
In drievoud.quote:Op donderdag 14 april 2011 20:07 schreef Blue Thunder het volgende:
plaatsvervangende schaamte meldt zich!
quote:Op donderdag 14 april 2011 20:07 schreef Blue Thunder het volgende:
plaatsvervangende schaamte meldt zich!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |