en karim die zegt dat ze hem toch niet hadden kunnen versierenquote:Op woensdag 13 april 2011 23:04 schreef Day het volgende:
Laura suggereert dat zij die versier Karim-opdracht heeft gekregen omdat de stem haar als het lieve meisje ziet. Ik denk dat ze zich vergist.
ik wil het niet eens zien,die voorbereidingquote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef Mita het volgende:
[..]
Ze moeten het toch ook voor kleuters opvoeren. (behalve Karim)
Als ze het te moeilijk maken snappen ze het niet moet karim het de hele tijd uitleggenquote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Inderdaad, dit is gewoon niveautje 0
quote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef Ransjih het volgende:
[..]
en karim die zegt dat ze hem toch niet hadden kunnen versieren
HAHAHAHAHAHA inddquote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef Niki.P het volgende:
Mo zegt dat ze karikaturen leuk vind.. Ben benieuwd wat ze van die dingen van jou vind Stability..
Ondankbaar kreng is hetquote:Op woensdag 13 april 2011 23:06 schreef willllll het volgende:
laura zegt van thuis weet je helemaal niks, zij is de enige die veel post heeft gehad
Meer voor het geldquote:Op woensdag 13 april 2011 23:06 schreef mevrouwdebok het volgende:
laura snapt nog niet dat ze gezien word als een hoer die zich vastklampt aan welke man dan ook handy is voor het spel![]()
![]()
Ze zei daarstrax dat ze "Geirriteerd aan haarzelf is"quote:Op woensdag 13 april 2011 23:06 schreef Day het volgende:
Wat is er met Jo eigenlijk? Ze hangt niet aan Flip, is ze nog steeds boos over het schoonmaken? Of heeft hij weer iets verkeerds gezegd.
Goed zo Karimquote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef Ransjih het volgende:
[..]
en karim die zegt dat ze hem toch niet hadden kunnen versieren
zie hij dat ? hij vond haar toch wel leuk..quote:Op woensdag 13 april 2011 23:05 schreef Ransjih het volgende:
[..]
en karim die zegt dat ze hem toch niet hadden kunnen versieren
en ondertussen hard bezig is om indruk op karim te maken....nummer 3 in de reeks...quote:Op woensdag 13 april 2011 23:06 schreef mevrouwdebok het volgende:
laura snapt nog niet dat ze gezien word als een hoer die zich vastklampt aan welke man dan ook handy is voor het spel![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |