Mwah ik houd ook niet bepaald van horror, maar zo'n toneelstukje is toch wel effe iets anders en daarbij komt dat het iemands laatste avond is en die verpest je niet.quote:Op woensdag 13 april 2011 22:59 schreef Fikkert2 het volgende:
Toch vreemd, eerst is Gerard tegen horor films en wil ie niks met dit soort dingen te maken hebben, nu zetten ze zelf een scene in elkaar en maakt het niks meer uit
dit is toch niet normaal meer ? wat een kleuter opdrachtquote:
waar het hart van vol is loopt de mond van over...quote:Op woensdag 13 april 2011 23:04 schreef PoezeligDing het volgende:
Laura denkt dat ze door de makers gezien wordt als het lieve meisje.
Wat zei ze? Had reclamequote:Op woensdag 13 april 2011 23:03 schreef Day het volgende:
Laura zet weer een ontzettend grote bek op.
ik weet het wel zeker..het is een groot vies serpentquote:Op woensdag 13 april 2011 23:04 schreef Day het volgende:
Laura suggereert dat zij die versier Karim-opdracht heeft gekregen omdat de stem haar als het lieve meisje ziet. Ik denk dat ze zich vergist.
Ze moeten het toch ook voor kleuters opvoeren. (behalve Karim)quote:Op woensdag 13 april 2011 23:04 schreef Stability het volgende:
[..]
dit is toch niet normaal meer ? wat een kleuter opdracht
Inderdaad, dit is gewoon niveautje 0quote:Op woensdag 13 april 2011 23:04 schreef Stability het volgende:
[..]
dit is toch niet normaal meer ? wat een kleuter opdracht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |