Maar in de 10% van de tijd dat ze niet in jouw eigen tuin zitten, schijten ze wel lekker de boel onder bij anderen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:18 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Gefeliciteerd! Jij bent het schoolvoorbeeld van een bekrompen autist!
Bij ons in het blok is het precies hetzelfde, er zit hier gemiddeld per huishouden toch wel 1 a 2 katten. Tuurlijk overschrijden ze de "buurtgrens" (ik weet niet echt waar je het over hebt); lekker boeiend, als ze dan een hond in iemand anders tuin tegenkomen rennen ze wel weg. Oh, en om je niet-onderbouwde argumenten voor te zijn; hier is de tuin groot zat (daar zitten ze dan ook 90% van de tijd als ze buiten zijn).
Ben je soms bang voor katten? Lijkt er wel een beetje op.
Jij hebt blijkbaar de rest van mijn posts niet gelezen in dit topic, aangezien je zomaar lukraak op een post van mij reageert met een reactie die werkelijk nergens op slaat. Althans, het slaat absoluut niet op mij, hoe ik over katten en kattenoverlast denk.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:18 schreef LompeHork het volgende:
Gefeliciteerd! Jij bent het schoolvoorbeeld van een bekrompen autist!
Bij ons in het blok is het precies hetzelfde, er zit hier gemiddeld per huishouden toch wel 1 a 2 katten. Tuurlijk overschrijden ze de "buurtgrens" (ik weet niet echt waar je het over hebt); lekker boeiend, als ze dan een hond in iemand anders tuin tegenkomen rennen ze wel weg. Oh, en om je niet-onderbouwde argumenten voor te zijn; hier is de tuin groot zat (daar zitten ze dan ook 90% van de tijd als ze buiten zijn).
Ben je soms bang voor katten? Lijkt er wel een beetje op.
Nee, valt erg mee, ze lopen eigenlijk alleen de tuin uit om andere katten weg te houden. Zelf dumpen ze hier en daar ook wel iets in onze tuin, maarja, dat heb je met katten. Overigens gaan ze liever op de kattebak dan buitenquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:20 schreef Geelman het volgende:
[..]
Maar in de 10% van de tijd dat ze niet in jouw eigen tuin zitten, schijten ze wel lekker de boel onder bij anderen.
En die andere 10% zijn ze bezig om in een andere tuin hun boodschap te doen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:18 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Oh, en om je niet-onderbouwde argumenten voor te zijn; hier is de tuin groot zat (daar zitten ze dan ook 90% van de tijd als ze buiten zijn).
Dit dacht zei ik dus ook al, maar volgens meneer poepen ze in z'n eigen tuin. Niet al te fris, maar zolang het geen stankoverlast oplevert, zou ik daar geen moeite mee hebben.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:22 schreef Lastpost het volgende:
[..]
En die andere 10% zijn ze bezig om in een andere tuin hun boodschap te doen.
Van een hondenbezitter had ik ook geen andere opmerking verwacht. Laat jij je hond wel eens in/voor andermans tuin schijten of in bosjes of veldjes waar ook kinderen spelen? Moet toch bijna wel als je in Rotterdam woont, lekker sociaal zeker?quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:22 schreef Lastpost het volgende:
[..]
En die andere 10% zijn ze bezig om in een andere tuin hun boodschap te doen.
Van opruimen heb jij zeker ook nooit gehoord?quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:24 schreef Geelman het volgende:
[..]
Dit dacht zei ik dus ook al, maar volgens meneer poepen ze in z'n eigen tuin. Niet al te fris, maar zolang het geen stankoverlast oplevert, zou ik daar geen moeite mee hebben.
Een kattenbezitter heeft gewoon een goede kattebak en grind waar z'n kat mee overweg kan.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:26 schreef Geelman het volgende:
Een beetje hondenbezitter kent de goede spots waar z'n hondje ongestoord kan poepen zonder dat anderen daar last van hebben. En natuurlijk altijd zakjes mee.
Katten hebben daar personeel voor.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:30 schreef Geelman het volgende:
Hondenbezitter betaalt tenminste nog belasting.
Gek genoeg laat ik m'n hond niet in de tuin van een ander schijten nee en we hebben hier in de gemeente voldoende honden-uitlaatplaatsen en woon tevens in de groenste gemeente van Zuid-Holland dus er is bos genoeg om de hoek.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:25 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Van een hondenbezitter had ik ook geen andere opmerking verwacht. Laat jij je hond wel eens in/voor andermans tuin schijten of in bosjes of veldjes waar ook kinderen spelen? Moet toch bijna wel als je in Rotterdam woont, lekker sociaal zeker?
Nee, ik heb zelf weinig kattenoverlast hier, omdat ik hoog woon en geen tuin heb. Maar ik kan me goed inleven in andere mensen met bijvoorbeeld konijnen/vissen/planten in de tuin die er wél last van hebben. Zo'n bekrompen autist ben ik namelijk.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:22 schreef LompeHork het volgende:
@Yu-Kee: Redelijkerwijs wel, echter slaan je posts kant nog wal.
Klinkt als een behoorlijke tegenstelling.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:37 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Nee, ik heb zelf weinig kattenoverlast hier, omdat ik hoog woon en geen tuin heb. Maar ik kan me goed inleven in andere mensen met bijvoorbeeld konijnen/vissen/planten in de tuin die er wél last van hebben. Zo'n bekrompen autist ben ik namelijk.
En hoe los jij de overlast die jouw katten in andermans tuinen veroorzaken dan op?quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:33 schreef Taurus het volgende:
Je mag katten best buiten laten lopen. Als er een buurman last van ondervindt wil ik best even met de beste man praten en zoeken naar een oplossing, maar ik hou de kat niet alleen maar binnen. Ik vind het fijn als ik hem af en toe naar buiten kan doen.![]()
Heb zelf ook een tuin, maar het beest houdt zich natuurlijk niet aan de erfgrens. Gelukkig heb ik buren die over het algemeen gewoon gelukkig zijn en het best leuk vinden als de poes even langskomt.
Zo hoort het! Ik woon in 1 van de groenste gemeentes in Noord-Holland (duidelijk niet Amsterdam), helaas zijn de hondenbezitters hier een beetje onnadenkend. Lekker de hond uitlaten op het veldje waar ook kleine kinderen een balletje trappen, terwijl 20 meter verderop een parkje is waar het gewoon mag. Vandaar ook de wat geïrriteerde reactiequote:Op dinsdag 12 april 2011 15:36 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Gek genoeg laat ik m'n hond niet in de tuin van een ander schijten nee en we hebben hier in de gemeente voldoende honden-uitlaatplaatsen en woon tevens in de groenste gemeente van Zuid-Holland dus er is bos genoeg om de hoek.
Woon trouwens niet in Rotterdam, maar net om de hoek.![]()
En ik ben tevens in het bezit van 2 poezen en een kat.
Ach, ik kan mij ook wel inleven in mensen met vissen en dergelijke, de woning van mijn ouders had vissen, die zijn er alleen uitgehaald door reigers (dat gebeurt hier wat sneller, die vissen ontwijken die katten wel). Overigens zullen konijnen er weinig last van hebben, die schoppen wel redelijk hard (katten houden absoluut niet van die beesten!). Planten zullen er misschien last van hebben, die katten van ons willen nog wel eens aan een blaadje knagenquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:37 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Nee, ik heb zelf weinig kattenoverlast hier, omdat ik hoog woon en geen tuin heb. Maar ik kan me goed inleven in andere mensen met bijvoorbeeld konijnen/vissen/planten in de tuin die er wél last van hebben. Zo'n bekrompen autist ben ik namelijk.
Jij hebt het over schijt in je tuin; ik heb het over een stinkende barbecue. Als buren zijnde mag je best wat van elkaar pikken.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:41 schreef Geelman het volgende:
[..]
En hoe los jij de overlast die jouw katten in andermans tuinen veroorzaken dan op?
Je klinkt alsof je de belangen van de kat haast nog belangrijker vindt dan het leefgenot van de buren. Je hebt geluk dat je buren er zo instaan.
Ja jij, wees er trots opquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:33 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Katten hebben daar personeel voor.
Die los ik niet op, want ik krijg geen klachten.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:41 schreef Geelman het volgende:
[..]
En hoe los jij de overlast die jouw katten in andermans tuinen veroorzaken dan op?
Je klinkt alsof je de belangen van de kat haast nog belangrijker vindt dan het leefgenot van de buren. Je hebt geluk dat je buren er zo instaan.
Ja, ben ik ook welquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:45 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja jij, wees er trots op
En alsof alle kattenbezitters goeie grind en kattenbak hebben 'waarmee ze overweg kunnen' zoals jij oppert, beste zwartwitkijker.
Ik las 'negers'.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:44 schreef LompeHork het volgende:
Ach, ik kan mij ook wel inleven in mensen met vissen en dergelijke, de woning van mijn ouders had vissen, die zijn er alleen uitgehaald door reigers
Grote konijnen kunnen een kat misschien nog wel aan, maar kleintjes niet.quote:Overigens zullen konijnen er weinig last van hebben, die schoppen wel redelijk hard (katten houden absoluut niet van die beesten!).
Ze knagen er niet alleen aan, ze graven de planten ook uit. Bovendien poepen ze natuurlijk niet alleen bij de planten, maar ook op de tegels.quote:Planten zullen er misschien last van hebben, die katten van ons willen nog wel eens aan een blaadje knagen, van schijt hebben die planten geen last (zullen eerder harder groeien).
Ja, en daarom nogmaals: Geen kat aanschaffen als je er de ruimte/faciliteiten niet voor hebt.quote:Het zijn eerder de mensen die vaak stellig beweren dat katten kutbeesten zijn omdat ze niet op hun eigen erf (huhu, ik zei "erf") die enorm bekrompen zijn, die beestjes horen nou eenmaal een beetje te kunnen bewegen!
Kijk, uiteindelijk ligt het allemaal aan het baasje.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:47 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ja, ben ik ook welsarcasme is een kunstvorm.
Tuurlijk niet, echter had meneer het over "een beetje hondenbezitter", vandaar de vergelijking.
Natuurlijk mag je wel katten aanschaffen als je er de ruimte niet voor hebt (althans, op een flat zou ik het niet doen), katten zijn lastig in eigen tuin te houden. Je moet alleen even checken of je buren er gewoon vrolijk onder blijven.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:51 schreef Yu-Kee het volgende:
Ik las 'negers'.Maar alsof je 24/7 zit te checken of een reiger, een neger, een kat of het Monster van Lochness de vissen eruit haalt...
[..]
Grote konijnen kunnen een kat misschien nog wel aan, maar kleintjes niet.
[..]
Ze knagen er niet alleen aan, ze graven de planten ook uit. Bovendien poepen ze natuurlijk niet alleen bij de planten, maar ook op de tegels.
[..]
Ja, en daarom nogmaals: Geen kat aanschaffen als je er de ruimte/faciliteiten niet voor hebt.
En als de buren er niet vrolijk onder blijven, de kat in huis houden of in een mooie stalen kooi stoppen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:53 schreef Taurus het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je wel katten aanschaffen als je er de ruimte niet voor hebt (althans, op een flat zou ik het niet doen), katten zijn lastig in eigen tuin te houden. Je moet alleen even checken of je buren er gewoon vrolijk onder blijven.
Maar hoe ga je dat bij al je buren checken? Je weet toch niet waar jouw kat allemaal rondloopt of wel?quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:53 schreef Taurus het volgende:
Natuurlijk mag je wel katten aanschaffen als je er de ruimte niet voor hebt (althans, op een flat zou ik het niet doen), katten zijn lastig in eigen tuin te houden. Je moet alleen even checken of je buren er gewoon vrolijk onder blijven.
Als mijn buurman bij mij komt klagen dat hij de kleur van mijn fiets niet mooi vindt, vind ik dat een zodanige onzinklacht dat ik daar niet naar luister. Ik neig hetzelfde te vinden van jouw klachtquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:51 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Kijk, uiteindelijk ligt het allemaal aan het baasje.
Of het nou honden of katten zijn.
Echter, ik zie dat heel veel kattenbezitters altijd zo makkelijk praten, van die heeft er geen last van en die maakt het niet uit.
Terwijl ik denk dat er heel veel mensen wel last van hebben maar het gewoon maar accepteren, omdat het 'normaal' lijkt te zijn.
in mijn persoonlijke voorbeeld, ik heb niets met katten maar ze lopen wel mijn schuur in die kan ik niet open laten, ze pissen tegen de deuren, mijn fiets, mijn BBQ, stoelen met kussens, ik kan die shit nergens bewaren... ja, als ik alles dichtlaat. Dat is toch ergik moet mij aanpassen aan katten, wtf.
Als jij of een andere kattenbezitter niet inziet dat het heel vervelend is allemaal, vind ik dat echt gewoon te sneu.
Als het die laatste (of de tweedequote:Op dinsdag 12 april 2011 15:51 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Ik las 'negers'.Maar alsof je 24/7 zit te checken of een reiger, een neger, een kat of het Monster van Lochness de vissen eruit haalt...
Hok! Daarnaast weten buren vaak wel of er katten rondlopen en op die manier kunnen ze best inschatten of ze dat beest los willen laten lopen; eigen risico natuurlijk.quote:[..]
Grote konijnen kunnen een kat misschien nog wel aan, maar kleintjes niet.
Uitgraven? Nooit gezien, dan moet je wel een paar miezerige plantjes in je tuin hebben staan, dan kan net zo goed dat hierboven genoemde konijn het uitgraven, of een mol, of...quote:[..]
Ze knagen er niet alleen aan, ze graven de planten ook uit. Bovendien poepen ze natuurlijk niet alleen bij de planten, maar ook op de tegels.
De ruimte is er sowieso wel, katten mogen nou eenmaal gewoon loslopen in Nederland. Het naar buiten trappen van je katten en ze geen mogelijkheid geven om naar binnen te komen is een ander verhaal (dat soort mensen ken ik helaas ook), dat is niet alleen kut voor de buurt (leuk, 's nachts katten voor je raam), maar ook voor de katten zelf. Een beetje kattenbezitter heeft gewoon een luik dat dicht kan, zo hou ik bijvoorbeeld ook gewoon de katten 's avonds binnen.quote:[..]
Ja, en daarom nogmaals: Geen kat aanschaffen als je er de ruimte/faciliteiten niet voor hebt.
Ik vraag me inderdaad wel af hoe Taurus het op gaat lossen als bepaalde buren niet gediend zijn van haar katten. Schuift ze het probleem dan op de buren af à la:quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:54 schreef Geelman het volgende:
En als de buren er niet vrolijk onder blijven, de kat in huis houden of in een mooie stalen kooi stoppen.
Of gaat ze zélf een oplossen bedenken en maken...quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:15 schreef Yu-Kee het volgende:
Dachten die katteneigenaren die hun katten aan de buurt geven maar zo bewust. Probleem is juist dat ze helemaal niet nadenken:
"Ik wil een kat!"
"Heb je daar de ruimte/faciliteiten voor dan?"
"Nee, maar ik wil een kat!"
en
"Oh, daar heeft de buurt geen last van hoor en als ze er wél last van hebben, dan moeten ze gewoon niet zeuren, WANT IK WIL EEN KAT!"
Ik check dat ook niet? Kom nou, ik vind het ook weer voorbarig om er van uit te gaan dat mijn katten overlast veroorzaken en gelijk een buurtonderzoek in te stellenquote:Op dinsdag 12 april 2011 15:55 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Maar hoe ga je dat bij al je buren checken? Je weet toch niet waar jouw kat allemaal rondloopt of wel?
De kleur van een fiets en het pissen van katten in andermans schuur vind ik nou niet bepaald een gelijkwaardige klacht.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:56 schreef Taurus het volgende:
[..]
Als mijn buurman bij mij komt klagen dat hij de kleur van mijn fiets niet mooi vindt, vind ik dat een zodanige onzinklacht dat ik daar niet naar luister. Ik neig hetzelfde te vinden van jouw klachtDan doe je de schuurdeur toch dicht? Is het echt zo erg dat je je aanpast aan katten? Ja dus, vind jij. Nu, ik vind van niet. Het lijkt me althans niet bepalend voor jouw levensgeluk, of laat je hierdoor echt je humeur verpesten?
En dan weer dat kattengedrag dat ik niet herken: ik heb ook een schuur maar ze pissen nergens tegenaan in die schuur. Dat is sowieso echt raar gedrag hoor, katten willen graven en de ontlasting vervolgens begraven, in de tuin of in een grindbak. Niet gewoon tegen een fiets aan, het zijn geen hondjes.
Ik zie het hier ook gebeuren hoor, vanuit mijn woonwijk is het serieus nog geen 50 meter lopen tot je in het bos bent en ze presteren het gewoon om op de groenstroken langs de voetpaden hun viervoeter te laten poepen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:44 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Zo hoort het! Ik woon in 1 van de groenste gemeentes in Noord-Holland (duidelijk niet Amsterdam), helaas zijn de hondenbezitters hier een beetje onnadenkend. Lekker de hond uitlaten op het veldje waar ook kleine kinderen een balletje trappen, terwijl 20 meter verderop een parkje is waar het gewoon mag. Vandaar ook de wat geïrriteerde reactie
Dan zorg je voor een afweermiddel, zoals al verteld; koffieprut doet wonderen, succes ermee. Ik kan wel zien dat het op den duur vervelend kan zijn, maar ik snap dan ook niet dat je die beesten dan niet wegjaag en anders doe je het verkeerd.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:51 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Kijk, uiteindelijk ligt het allemaal aan het baasje.
Of het nou honden of katten zijn.
Echter, ik zie dat heel veel kattenbezitters altijd zo makkelijk praten, van die heeft er geen last van en die maakt het niet uit.
Terwijl ik denk dat er heel veel mensen wel last van hebben maar het gewoon maar accepteren, omdat het 'normaal' lijkt te zijn.
in mijn persoonlijke voorbeeld, ik heb niets met katten maar ze lopen wel mijn schuur in die kan ik niet open laten, ze pissen tegen de deuren, mijn fiets, mijn BBQ, stoelen met kussens, ik kan die shit nergens bewaren... ja, als ik alles dichtlaat. Dat is toch ergik moet mij aanpassen aan katten, wtf.
Als jij of een andere kattenbezitter niet inziet dat het heel vervelend is allemaal, vind ik dat echt gewoon te sneu.
Ook dit inderdaad, dat kun je makkelijk checken. Veel katten komen niet verder dan hun eigen straat. Voornamelijk zul je het toch van je buren moeten horen, mochten er überhaupt klachten zijn/komen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:53 schreef Taurus het volgende:
[..]
Natuurlijk mag je wel katten aanschaffen als je er de ruimte niet voor hebt (althans, op een flat zou ik het niet doen), katten zijn lastig in eigen tuin te houden. Je moet alleen even checken of je buren er gewoon vrolijk onder blijven.
Zie boven, slechte troll, dan ga jij maar lekker in een stalen kooi zitten zodat de katten er niet bij kunnen komen, het is immers gewoon legaal in Nederland om die beesten buiten te laten lopen. Als jij daar niet tegen kunt, of een andere buurman, dan komen ze maar klagen, succes ermee. Ik wil er best naar luisteren, maar mensen die vinden dat die beesten dan maar binnen moeten blijven zijn behoorlijk bekrompen en kunnen het waarschijnlijk ook niet hebben als iets niet gaat zoals ze zelf willen of het buiten hun patroon valt. Autist, noemen we dat.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:54 schreef Geelman het volgende:
[..]
En als de buren er niet vrolijk onder blijven, de kat in huis houden of in een mooie stalen kooi stoppen.
Als die buren rond gaan bellen zou ik ze uiteraard te woord staan en kijken of ik de klacht serieus neem (planten uitgraven zoals hierboven beschreven zou ik wel het overwegen waard vinden een oplossing te zoeken voor mijn loslopende katten, al weet ik eigenlijk zeker dat mijn katten dat niet doen), maar inderdaad: ik zoek zelf niet de problemen op. Dat wil zeggen: ik ga niet rondbellen en vragen; heeft u problemen van mijn kat? Behalve bij mijn naaste buren. Dit simpelweg omdat ik een loslopende kat niet als een probleem beschouw, voor niemand. Als een kat echt iets aanricht is dat een uitzondering en mag daar melding van gemaakt worden bij mij.quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:57 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Ik vraag me inderdaad wel af hoe Taurus het op gaat lossen als bepaalde buren niet gediend zijn van haar katten. Schuift ze het probleem dan op de buren af à la:
[..]
Of gaat ze zélf een oplossen bedenken en maken...
En andersom: Hoe denk jij erover als jouw kat in een tuin komt waar een hond zit die jouw kat kapotbijt? Verantwoordelijkheid van jou (had je je kat maar niet los moeten laten lopen) of verantwoordelijkheid van je buren (die hond moet binnen blijven en niet in zijn eigen tuin zitten)?quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:57 schreef LompeHork het volgende:
Hok! Daarnaast weten buren vaak wel of er katten rondlopen en op die manier kunnen ze best inschatten of ze dat beest los willen laten lopen; eigen risico natuurlijk.
Oh, ik zo vaak.quote:Uitgraven? Nooit gezien,
Of een neger...quote:dan moet je wel een paar miezerige plantjes in je tuin hebben staan, dan kan net zo goed dat hierboven genoemde konijn het uitgraven, of een mol, of...
Ik vergelijk ze ook niet, ik vind het totaal verschillende zaken, maar ik vind ze beiden niet klachtwaardig. En ongeloofwaardig nogmaals (mijn katten pissen niet ergens tegenaan, dan zou ik daar zelf ook last van moeten hebben).quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:02 schreef Geelman het volgende:
[..]
De kleur van een fiets en het pissen van katten in andermans schuur vind ik nou niet bepaald een gelijkwaardige klacht.
Ik heb er in principe geen problemen mee als de kat buiten loopt, en zelfs niet als hij door mijn tuin loopt om daarna zijn weg te vervolgen. Ik heb er wel moeite mee als zo'n beest structureel de perkjes loopt om te woelen en in de tuin loopt te drollen.quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:04 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dan zorg je voor een afweermiddel, zoals al verteld; koffieprut doet wonderen, succes ermee. Ik kan wel zien dat het op den duur vervelend kan zijn, maar ik snap dan ook niet dat je die beesten dan niet wegjaag en anders doe je het verkeerd.
[..]
Ook dit inderdaad, dat kun je makkelijk checken. Veel katten komen niet verder dan hun eigen straat. Voornamelijk zul je het toch van je buren moeten horen, mochten er überhaupt klachten zijn/komen.
[..]
Zie boven, slechte troll, dan ga jij maar lekker in een stalen kooi zitten zodat de katten er niet bij kunnen komen, het is immers gewoon legaal in Nederland om die beesten buiten te laten lopen. Als jij daar niet tegen kunt, of een andere buurman, dan komen ze maar klagen, succes ermee. Ik wil er best naar luisteren, maar mensen die vinden dat die beesten dan maar binnen moeten blijven zijn behoorlijk bekrompen en kunnen het waarschijnlijk ook niet hebben als iets niet gaat zoals ze zelf willen of het buiten hun patroon valt. Autist, noemen we dat.
Zoals ik al eerder aangaf; je barbecue stinkt, wil je hem niet meer aansteken of even een ijzeren gordijn opwerpen als je hem weer aansteekt?quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:02 schreef Geelman het volgende:
[..]
De kleur van een fiets en het pissen van katten in andermans schuur vind ik nou niet bepaald een gelijkwaardige klacht.
Dit! En ik kan het natuurlijk wel begrijpen als je hond ergens schijt als hij hoognodig moet, hier laten ze echter de hond rustig aan mijn coniferen snuffelen en rustig staan zeiken/schijten. Dat is een heel ander verhaal. Verder dik eens! Wij hebben hier twee kattenbakken waar gretig gebruik van wordt gemaakt (1 voor elk, sommige mensen noemen het overkill, ik noem het logica).quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:03 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Ik zie het hier ook gebeuren hoor, vanuit mijn woonwijk is het serieus nog geen 50 meter lopen tot je in het bos bent en ze presteren het gewoon om op de groenstroken langs de voetpaden hun viervoeter te laten poepen.
En het opruimen? Nee, natuurlijk niet.
Kijk, als mijn hond in het bos ergens z'n boodschap doet ruim ik het ook niet op moet ik zeggen, maar als ie toevallig op een open veldje in dat bos of in de wijk al hoognodig moet wel.
Overigens heb ik zelf natuurlijk ook dat katten dilemma met 3 van die dieren in huis en inderdaad, 90% van de tijd hangen ze in de tuin, dollen ze wat op de schutting of liggen ze te slapen in de zon.
Maar gegarandeerd dat ze geregeld ergens een achtertuin geschikt vinden als kattenbak en ik kan me prima inleven dat dat nogal wat irritaties oplevert, zou ik zelf ook hebben als mijn mooie tuin wordt gebruikt als schijtlocatie.
Nooit klachten gehad, hebben ook nog een kattenbak extra in het tuinschuurtje staan, maar ik zal zeker niet stellig zeggen dat mijn katten niet in iemands tuin hun behoefte doen.
Maar die beesten binnen houden is ook niet te doen.
quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:09 schreef Nikmans het volgende:
Mensen die verwachten dat anderen zich aanpassen (koffieprut, netjes spannen, spullen binnenzetten, schuttingen) aan hun vlooienbaal
Ik heb een tropische oase nagebouwd, fonteintjes palmboompjes alles en dan verwachten jullie dat ik daar een net overheen ga spannen? Hou jij je kat zelf maar thuisMijn hobby (naast kois verzamelen) is toevallig het uitstallen van berenklemmen in mijn achtertuin.
Dat is dan ook de beste oplossingquote:Op dinsdag 12 april 2011 16:10 schreef electronique het volgende:
mijn pa had vroeger dure vogels in de tuin, en de buren hadden een kat, die steeds aan de vogels kwam.
toen heeft hij een kattenval gekocht, heeft de kat gevangen en heeft hem 100 km verderop in belgie ergens in het bos los gelaten. beestje is nooit meer teruggekomen
Beiden schuld. Ik heb het gehad met mijn huidige buurman; hij laat zijn hond loslopen en mijn kat denkt even daar rond te kijken (kippen in een kooi, interessant!quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:05 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
En andersom: Hoe denk jij erover als jouw kat in een tuin komt waar een hond zit die jouw kat kapotbijt? Verantwoordelijkheid van jou (had je je kat maar niet los moeten laten lopen) of verantwoordelijkheid van je buren (die hond moet binnen blijven en niet in zijn eigen tuin zitten)?
Da's jammer, dan zou ik zeggen: succes met de plantenspuit en koffieprutquote:[..]
Oh, ik zo vaak.
Die neger is een terugkerend fenomeenquote:[..]
Of een neger...Maar als het konijn van de konijneneigenaar in zijn eigen tuin planten opgraaft, heeft de buurt daar toch geen last van?
Dat snap ik, maar die kooi is wel cru, je kan er natuurlijk ook zelf iets over doen, maar de oplossing die ik je geef schijn je gewoon te negeren.quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:07 schreef Geelman het volgende:
[..]
Ik heb er in principe geen problemen mee als de kat buiten loopt, en zelfs niet als hij door mijn tuin loopt om daarna zijn weg te vervolgen. Ik heb er wel moeite mee als zo'n beest structureel de perkjes loopt om te woelen en in de tuin loopt te drollen.
Dan moet 'ie maar in een kooi gestopt worden vind ik. En dat zeg ik niet om te trollen.
Taurus ga ik niet eens op in want dat is wel een erg sneu figuur hoorquote:Op dinsdag 12 april 2011 16:04 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Dan zorg je voor een afweermiddel, zoals al verteld; koffieprut doet wonderen, succes ermee. Ik kan wel zien dat het op den duur vervelend kan zijn, maar ik snap dan ook niet dat je die beesten dan niet wegjaag en anders doe je het verkeerd.
[..]
Ook dit inderdaad, dat kun je makkelijk checken. Veel katten komen niet verder dan hun eigen straat. Voornamelijk zul je het toch van je buren moeten horen, mochten er überhaupt klachten zijn/komen.
[..]
Zie boven, slechte troll, dan ga jij maar lekker in een stalen kooi zitten zodat de katten er niet bij kunnen komen, het is immers gewoon legaal in Nederland om die beesten buiten te laten lopen. Als jij daar niet tegen kunt, of een andere buurman, dan komen ze maar klagen, succes ermee. Ik wil er best naar luisteren, maar mensen die vinden dat die beesten dan maar binnen moeten blijven zijn behoorlijk bekrompen en kunnen het waarschijnlijk ook niet hebben als iets niet gaat zoals ze zelf willen of het buiten hun patroon valt. Autist, noemen we dat.
Tegenwoordig open je dan een topic op FOK!quote:Op dinsdag 12 april 2011 16:14 schreef Geelman het volgende:
Tsja, dat vind ik ook weer een beetje zielig want ik hou wel van dieren, ik heb zelf een hondje.
Maar ik hou ook van m'n tuin, en de beesten moeten niet lopen te donderjagen in mijn perkjes.
De bloemen staan er momenteel mooi bij, en dat wil ik zo houden.
De kat van m'n opa heeft wel eens door de sla lopen rauzen en toen werd mijn opa zo boos dat hij de kat keihard tegen de grond heeft gesmeten. Toen moest 'ie een nieuwe kat kopen.
Zo ging dat vroeger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |