Thxquote:Op zondag 10 april 2011 22:01 schreef de_boswachter het volgende:
Ajax kampioen
Ik zeg het al een paar maanden.
PSV is zoooo dramatisch he.
Mee eens. Iedereen kan wel blijven janken over kampioenschap verspeelt e.d. maar feit is gewoon dat PSV het hele seizoen al ondermaats presteert. Zowel coach als spelers zijn op één of andere manier niet kampioenswaardig.quote:Op maandag 11 april 2011 09:59 schreef Lemming22 het volgende:
Ik zei het tijdens de wedstrijd al: PSV speelt niet als een kampioen en verdient het niet om kampioen te worden. En gaat het helaas dus ook niet worden.
Klopt. PSV heeft het alleen aan zichzelf te danken dat het nu niet ruim bovenaan staat...quote:Op maandag 11 april 2011 09:59 schreef Lemming22 het volgende:
Ik zei het tijdens de wedstrijd al: PSV speelt niet als een kampioen en verdient het niet om kampioen te worden. En gaat het helaas dus ook niet worden.
Het hele seizoen is overdreven, vind ik. Op het moment dat Reis wegviel miste je letterlijk minimaal 1 goal per wedstrijd. Ik kan me alleen NAC uit herinneren als echt een collectieve faal. Zelfs tegen Utrecht uit, na de rode kaart van Reis speelde ze als een collectief die wedstrijd uit.quote:Op maandag 11 april 2011 10:23 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Mee eens. Iedereen kan wel blijven janken over kampioenschap verspeelt e.d. maar feit is gewoon dat PSV het hele seizoen al ondermaats presteert. Zowel coach als spelers zijn op één of andere manier niet kampioenswaardig.
Verdedigend echt weer opperslecht, en aanvallend niet (daad)krachtig genoeg.
Het mag een wonder zijn als PSV nog 2e wordt dit jaar.
Denk het nietquote:Op zondag 10 april 2011 21:28 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ben benieuwd of Rutten dan mag blijven
Ik als Ajax supporter snap jou mening totaal niet, leg uit?quote:Op zondag 10 april 2011 22:01 schreef de_boswachter het volgende:
Ajax kampioen
Ik zeg het al een paar maanden.
PSV is zoooo dramatisch he.
quote:'Geprikkelde Hiddink verkoopt nee aan Cruijff'
11/04/2011 13:13
Guus Hiddink zal niet een van de leden in de Raad van Commissarissen van Ajax worden. Johan Cruijff had de bondscoach van Turkije dat verzoek gedaan, maar Hiddink heeft redenen om van de functie af te zien.
Volgens het Eindhovens Dagblad vond Hiddink het idee een prikkelende gedachte. Eerder had de oefenmeester al laten weten dat hij in de toekomst best door Ajax heen zou willen knuppelen.
Cruijff kreeg echter te horen van Hiddink dat hij zich nog teveel met PSV verbonden voelde om in Amsterdam aan de slag te gaan. Daarnaast heeft hij een voorstel van Chelsea in beraad. De Londenaren hebben een strategische functie in de aanbieding voor Hiddink.
De Raad van Commissarissen van Ajax stapte eind maart op, tegelijk met het bestuur van de Amsterdamse club. Door de druk die werd uitgeoefend door het kamp-Cruijff was volgens hen onwerkbaar geworden en besloot daarom hun functie ter beschikking te stellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |