quote:
Je moeder.quote:
Ik dacht t zelfdequote:Op zaterdag 9 april 2011 22:42 schreef Isdatzo het volgende:
Wacht, hadden we überhaupt een OP?
Sinds wanneer dan.
Gaaf is het daar hé! Ik ben daar in 2009 geweest. Jij bent dus ook in die torens geweest?quote:Op zondag 10 april 2011 10:14 schreef Ynske het volgende:
t was zo ontzettend gaaf gister in t Landschaftspark!
hoog! maar zo gaaf!
jaquote:Op zondag 10 april 2011 10:16 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Gaaf is het daar hé! Ik ben daar in 2009 geweest. Jij bent dus ook in die torens geweest?
Was die mooie lichtshow er? Die heb ik helaas gemist, we waren 's ochtends vroeg al naar Duisburg gegaan. Een aantal van het groepje had geen zin om nog op de lichtshow te wachten helaas.quote:Op zondag 10 april 2011 10:20 schreef Ynske het volgende:
[..]
ja
de angsthaas is met bonkend hart, knikkende knieën en hyperventileren 2 keer boven geweest
een keer met daglicht en savonds weer![]()
je wil niet weten hoe ik heb staan beven, maar t is zo de moeite waard
ik weet wel dat als ik alleen was geweest, was ik niet tot boven gekomen
ja die was erquote:Op zondag 10 april 2011 10:26 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Was die mooie lichtshow er? Die heb ik helaas gemist, we waren 's ochtends vroeg al naar Duisburg gegaan. Een aantal van het groepje had geen zin om nog op de lichtshow te wachten helaas.
Leukquote:Op zondag 10 april 2011 11:18 schreef Wiebeldak het volgende:
Tijd om ze de stad in te gaan met 135mm en 17-40. Ik heb geen idee wat ik van plan ben maar dat zal wel weer 'alles wat los en vast zit' schieten worden.
Dit keer een beetje het wat oudere gedeelte van Rotterdam denk ik. Oude en nieuwe binnenweg en ik wil denk ik even bij de bouwput in Rotterdam centraal langs. Daarnaast ook proberen een beetje een kleurtje te krijgen.quote:
Nice! De wok was ook nice btwquote:Op zondag 10 april 2011 10:30 schreef Ynske het volgende:
[..]
ja die was er
wij waren met een groep die om 11 uur naar huis wilden, jammer maar ok, ik ga nog wel een keer. echt zo indrukwekkend en mooi
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |