Hoezo moet het naast het stopcontact perse? Je kan ook besluiten om het op de vloer te doen net boven je plint. Dus bv onder je bureau. Je muren gaan er toch uit, en het elektra moet toch gedaan worden dus dan kun je ook makkelijk ff het naar benee trekkenquote:Op zondag 10 april 2011 17:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Das ook wel zo ja, en nu moeten toch de muren open en de plafonds er uit. Maarja, het is ook geen porem om in iedere kamer 2 van die dikke UTP poorten te hebben, is dat er ook een beetje in een low-profile design dan?"
Het is idd verder wel ideaal, patchpaneltje in trapkast bij router, ergens netwerkverbinding nodig is het alleen ff prikken van router -> patchpanel en gaaaaan
Ja die kleppie ellende zie je overal op het werk ja, maar das vaak opbouw dus geen porem voor thuis. Maar ik zal eens kijken, als er idd wat low profile inbouw is dan valt het vaak nog wel weg te werken natuurlijk. Zeker als het bv. achter je TV-meubel of onder een bureau zit ofzo zie je er weinig vanquote:Op zondag 10 april 2011 18:04 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hoezo moet het naast het stopcontact perse? Je kan ook besluiten om het op de vloer te doen net boven je plint. Dus bv onder je bureau. Je muren gaan er toch uit, en het elektra moet toch gedaan worden dus dan kun je ook makkelijk ff het naar benee trekken
Het is rete ideaal
Je moet sowieso inbouw nemen. Geen opbouw. Dat zou ik voor alles nemen. Zowel je licht schakelaar, je stopcontact en dan je utp contact. Opbouw hebben we hier... want inbouw kan helaas niet. Moet je alles weer overhoop gaan trekken (boven). Ik had veel liever inbouw gehad.
[ afbeelding ]
Inbouw. Met kleppies. Kleppie dicht, staat helegaar niet zo mal IMHO
Ze zijn er in zoveel soorten en maten
Wat Q laat zien op het plaatje is voor in huis. Niet meer low profile dan datquote:Op zondag 10 april 2011 18:08 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja die kleppie ellende zie je overal op het werk ja, maar das vaak opbouw dus geen porem voor thuis. Maar ik zal eens kijken, als er idd wat low profile inbouw is dan valt het vaak nog wel weg te werken natuurlijk. Zeker als het bv. achter je TV-meubel of onder een bureau zit ofzo zie je er weinig van
Dat kan ja, maar ik gok dat als je draadloos muziek speelt, én met je telefoon en laptop draadloos zit, en dan nog een 1080p filmpje wil gaan streamen het toch niet zo soepel loopt als gewoon een gigabit bedraadquote:Op zondag 10 april 2011 18:09 schreef APK het volgende:
Alles kan toch gewoon draadloos tegenwoordig?
Niet bepaald low profile dusquote:Op zondag 10 april 2011 18:12 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Wat Q laat zien op het plaatje is voor in huis. Niet meer low profile dan dat
Dan moet je 160 worden.quote:Op zondag 10 april 2011 18:37 schreef APK het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
Nog een jaar of 80, dan heb ik geen inkijk meer
Mja ze zitten hier naast de stopcontacten, 1 meer of minder in de hoek valt echt niet op.quote:
Ze gingen nét uitleggen waarom ze hoowmoow-porno kijkenquote:Op zondag 10 april 2011 17:55 schreef Loveless85 het volgende:
Serieus?zo ver heb ik niet gekeken
![]()
Tenminste, de film wel, maar niet de gebrandde DVD.
Ik ga nog es kijken![]()
Telefoonaansluiting enz. Verder kun je zo alles makkelijk aansluiten voor wie wel met gadgets hier binnen komt gerendquote:Op zondag 10 april 2011 19:02 schreef Loveless85 het volgende:
Hmm ik weet het nog niet
Waarom heb hij ze eigenlijk Ml? Jij bent toch niet zo'n gadgetfreak?
quote:Op zondag 10 april 2011 19:06 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ze gingen nét uitleggen waarom ze hoowmoow-porno kijken
Als je de gordijnen dicht doet bij het verwekken hoef je niet zo lang te wachten tot je geen inkijk meer hebt hoor.quote:
Hoi!quote:
quote:
Sinds een bepaalde gebeurtenis of zo?quote:Op zondag 10 april 2011 20:27 schreef Oognip het volgende:
[..]
Neewas het maar zo, dan wist ik waarom ik al weken ontzettend misselijk ben en buikpijn heb
Sinds ik een keer de pil was vergeten dus had ergens verwacht dat ik zwanger was maar dat is dus niet zo. Ik vind het wel eng want wat is het dan wel?quote:Op zondag 10 april 2011 20:35 schreef senesta het volgende:
[..]Bevalt het?
[..]
Sinds een bepaalde gebeurtenis of zo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |