En dat studeert aan de RuGquote:Op vrijdag 15 april 2011 11:09 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Oh ja, priemgetal. Maar in principe is priem en pi gewoon hetzelfde, dus dat maakt niet zo veel uit.
7 is deelbaar door 1, 11 is deelbaar door 1, 5 is deelbaar door 1..quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:16 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Nee, want dat is deelbaar door 1
quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:09 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Oh ja, priemgetal. Maar in principe is priem en pi gewoon hetzelfde, dus dat maakt niet zo veel uit.
Die getallen die jij noemt zijn ook allemaal deelbaar door zichzelf. Je haalt je eigen theorie onderuit.quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:18 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
7 is deelbaar door 1, 11 is deelbaar door 1, 5 is deelbaar door 1..Dus dat zijn ook geen priemgetallen natuurlijk.
Volgens mij moet ik de basisschool overdoen.. Als ik zoiets elementairs al verkeerd heb gedacht, dan dan dan.. kak!ik ben dom!
Ik ga mijn hoofd kapot bonken tegen de muur..quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:19 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Die getallen die jij noemt zijn ook allemaal deelbaar door zichzelf. Je haalt je eigen theorie onderuit.
Even quotenquote:Op vrijdag 15 april 2011 11:21 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Ik ga mijn hoofd kapot bonken tegen de muur..
Hehe, je zou toch denken dat iemand die fiscaal recht studeert wel een klein beetje kaas gegeten heeft van getallen..quote:
Ben je aan het trollen?quote:Op vrijdag 15 april 2011 11:25 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Hehe, je zou toch denken dat iemand die fiscaal recht studeert wel een klein beetje kaas gegeten heeft van getallen..
Maar als het zo triest is gesteld met de wereld.. dan verdien ik het niet om hierin te leven, ik ben te goed voor deze wereld
Zou jij de definities van PI en priemgetallen eens op willen zoeken en kom dan maar terug.. Lees ook nog even je eigen opmerkingen door dan..quote:
Ik snap het, je maakt een grapjequote:Op vrijdag 15 april 2011 11:16 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Nee, want dat is deelbaar door 1
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |