quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:40 schreef superkokje het volgende:
[..]
Zo heb em ff een paar watsen om de oren gegeven, en hij is weer beschikbaar
quote:
altijd lekker een beetje natuur snuiven.....quote:Op vrijdag 8 april 2011 13:33 schreef superkokje het volgende:
[..]
was lekker, ff langs de rijn gezeten en uit gewaaid
moie foto, waar is diegemaakt ?quote:
zeker. Ben blij dat het weer zomer wordt, op vrije dagen lekker fietsen en zwemmen. 's winters de sneeuw in heerlijkquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:35 schreef bollokus het volgende:
[..]
altijd lekker een beetje natuur snuiven.....
absoluut ik doe dat ook graag, gelukkig is mijn werk ook de hele dagin de natuur en tussen de dieren dat isecht genieten!quote:Op vrijdag 8 april 2011 13:36 schreef superkokje het volgende:
[..]
zeker. Ben blij dat het weer zomer wordt, op vrije dagen lekker fietsen en zwemmen. 's winters de sneeuw in heerlijk
bij mij in de stadquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:35 schreef bollokus het volgende:
[..]
altijd lekker een beetje natuur snuiven.....
Voor mijn werk zou ik het niet kunnen en tuinieren heb ik een hekel aan. Maar kan zeker genieten van geuren en kleuren van de natuurquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:39 schreef bollokus het volgende:
[..]
absoluut ik doe dat ook graag, gelukkig is mijn werk ook de hele dagin de natuur en tussen de dieren dat isecht genieten!
ik had het ook nooit verwacht ben opgeleid als manager opslag en vervoerquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:42 schreef superkokje het volgende:
[..]
Voor mijn werk zou ik het niet kunnen en tuinieren heb ik een hekel aan. Maar kan zeker genieten van geuren en kleuren van de natuur
Is idd totaal iets anders. Denk er wel eens over na wat ik anders zou willen/kunnen. Kan daar niks bij bedenken. Wilde als kleine jongen al kok worden, en heb er nog nooit spijt van gehad. Dom, maar mijn werk heeft bijna altijd op een gestaan ,zoveel plezier heb ik er in.quote:Op vrijdag 8 april 2011 13:46 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik had het ook nooit verwacht ben opgeleid als manager opslag en vervoeren heb de eerste jaren alleen op kantoor gezeten
en dat is ook zeker het belangrijkste! je moet er wel schik in hebben had het ook altijd supper na mijn zin in duitland, maar vond het toch tijd worden om mijn leven eens om te gooien!quote:Op vrijdag 8 april 2011 13:52 schreef superkokje het volgende:
[..]
Is idd totaal iets anders. Denk er wel eens over na wat ik anders zou willen/kunnen. Kan daar niks bij bedenken. Wilde als kleine jongen al kok worden, en heb er nog nooit spijt van gehad. Dom, maar mijn werk heeft bijna altijd op een gestaan ,zoveel plezier heb ik er in.
en wat voor ommezwaai. Voor zo'n switch moet je wel bekenden en kennis hebben in die wereld. Boeren bedrijf is niet zomaar ietsquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:54 schreef bollokus het volgende:
[..]
en dat is ook zeker het belangrijkste! je moet er wel schik in hebben had het ook altijd supper na mijn zin in duitland, maar vond het toch tijd worden om mijn leven eens om te gooien!
eigenloijk iemand met toeval onmoet hier in het dorp toen ik hier op vakantie wasquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:57 schreef superkokje het volgende:
[..]
en wat voor ommezwaai. Voor zo'n switch moet je wel bekenden en kennis hebben in die wereld. Boeren bedrijf is niet zomaar iets
zo kan het ook, en dan de sprong maar wagenquote:Op vrijdag 8 april 2011 13:59 schreef bollokus het volgende:
[..]
eigenloijk iemand met toeval onmoet hier in het dorp toen ik hier op vakantie was
quote:Op vrijdag 8 april 2011 14:01 schreef superkokje het volgende:
[..]
zo kan het ook, en dan de sprong maar wagen
ach het leven zit vol verrasingen, de ene keer ga je verhuizen de andere keer lig je in het ziekenhuis. en waar een wil is is een weg soms eentje met heel veel bochtenquote:Op vrijdag 8 april 2011 14:01 schreef superkokje het volgende:
[..]
zo kan het ook, en dan de sprong maar wagen
Zolang je maar positief blijft, komt het vanzelf wel goed zeg ik altijd. En zolang ik nog kan eten en een dak boven me hoofd heb is er niks aan de handquote:Op vrijdag 8 april 2011 14:03 schreef bollokus het volgende:
[..]
[..]
ach het leven zit vol verrasingen, de ene keer ga je verhuizen de andere keer lig je in het ziekenhuis. en waar een wil is is een weg soms eentje met heel veel bochten
juist! ik ga eens even een rondje maken met de hond en het eten klaar akenquote:Op vrijdag 8 april 2011 14:05 schreef superkokje het volgende:
[..]
Zolang je maar positief blijft, komt het vanzelf wel goed zeg ik altijd. En zolang ik nog kan eten en een dak boven me hoofd heb is er niks aan de hand
tot latorrrquote:Op vrijdag 8 april 2011 14:06 schreef bollokus het volgende:
[..]
juist! ik ga eens even een rondje maken met de hond en het eten klaar aken
ciao!
anders slijten de banden teveelquote:Op vrijdag 8 april 2011 15:07 schreef superkokje het volgende:
[..]
was maar een klein rondje op dat grote land
maar 600 kmquote:
dat red je niet met een uurtje fietsenquote:
quote:Op vrijdag 8 april 2011 15:23 schreef Vultarian het volgende:
[..]
dat red je niet met een uurtje fietsen
Okay, muziektherapie?quote:Op vrijdag 8 april 2011 15:36 schreef Vultarian het volgende:
ik heb nazorg nodig vrees ik, was een erg traumatische ervaring
quote:
we zitten nu ook de WvdA!quote:
haha ja had ik nog niet eens aan gedacht, dat maakt hem alleen nog maar beterquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |