En nu moeten we je helpen ofzoquote:Op zondag 22 mei 2011 00:55 schreef bjanaan het volgende:
Heb hier al een tijdje blueray The Dark Knight staan maar vertik het de heletijd om hem in me PS3 te stoppen en te kijken.
Heb hem pas 11 x gezien ofzo geniale film!quote:Op zondag 22 mei 2011 00:55 schreef bjanaan het volgende:
Heb hier al een tijdje blueray The Dark Knight staan maar vertik het de heletijd om hem in me PS3 te stoppen en te kijken.
quote:Op zondag 22 mei 2011 00:34 schreef Tanin het volgende:
Ja daarom. Ik las laatst een gerucht datMoeten geruchten ook in spoilertagsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
anyway:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dit? Dit zijn mijn oorlogswonden, heb jarenlang oorlog gevoerd met mezelf, maar ik heb gewonnen!"
mwa ze brengen natuurlijk niet voor niets officieel deze foto naar buiten. Je ziet nog niet alles dus daar kunnen ze nog aan aan schaven, maar heel anders zal het niet worden. Lijkt mequote:Op zondag 22 mei 2011 00:28 schreef Komakie het volgende:
[..]
Er is nog niets van te zeggen. Voor hetzelfde geld ziet het er uiteindelijk heel anders uit dan dat op dit plaatje lijkt.
Ik bedoel meer dat het vanaf de voorkant gezien een heel ander beeld zou kunnen geven....quote:Op maandag 23 mei 2011 12:28 schreef planethugo het volgende:
[..]
mwa ze brengen natuurlijk niet voor niets officieel deze foto naar buiten. Je ziet nog niet alles dus daar kunnen ze nog aan aan schaven, maar heel anders zal het niet worden. Lijkt me
quote:Op zondag 22 mei 2011 01:14 schreef Tanin het volgende:
Geen idee wat moet, maar ik vind het wel zo netjes, kan iedereen vrolijk het topic blijven lezen, ook zij die geen enkele spoiler willen hebben (wat die hier dan doen is een tweede...)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Komakie op 23-05-2011 12:49:03 ]Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
Dat is dan wel weer zo.quote:Op maandag 23 mei 2011 12:44 schreef Tanin het volgende:
Mjah, dat soort zenuwaandoeningen komen gewoon voor hoor. Meestal mensen die half blind zijn/vingers afgekloven hebben omdat ze als baby/kind niet gestopt worden door pijn.
absoluut. En daarom zijn die spoilertags ook zo overbodigquote:Op maandag 23 mei 2011 12:50 schreef Komakie het volgende:
Nouja we zien het wel. We kunnen speculeren wat we willen, maar voordat onze grote vriend Nolan iets los laat weten we toch niets
die hadden we al, maar stond onder de spoiler tagsquote:Op maandag 23 mei 2011 21:43 schreef Kneivster het volgende:
De site van de film doet het (soort van): http://www.thedarkknightrises.com/
En ze hebben een preview-picture van Bane gereleased:
[ afbeelding ]
Ah, ja nou zie ik 't... Verdomde spoiler tags ook!quote:Op maandag 23 mei 2011 22:07 schreef Komakie het volgende:
[..]
die hadden we al, maar stond onder de spoiler tags
Ik zie trouwens niets op de site behalve een zwart scherm. Of was dat de "soort van" ?
Misschien is het wel een foto van de donkerste ruimte van de batcave.quote:Op maandag 23 mei 2011 22:07 schreef Komakie het volgende:
[..]
die hadden we al, maar stond onder de spoiler tags
Ik zie trouwens niets op de site behalve een zwart scherm. Of was dat de "soort van" ?
Ah nu gehoord.quote:Op maandag 23 mei 2011 22:24 schreef Kneivster het volgende:
[..]
Ah, ja nou zie ik 't... Verdomde spoiler tags ook!![]()
Anyway, sorry voor de repost
Site is idd een zwart scherm, maar zit een audiofragment achter...
Zou dat ook de kleinste ruimte zijn?quote:Op maandag 23 mei 2011 23:07 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Misschien is het wel een foto van de donkerste ruimte van de batcave.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.he
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
quote:Op zondag 5 juni 2011 15:40 schreef One_conundrum het volgende:
Tjah, dieshet schijnt in een flashback te zijn, van voor batman begins...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.he
quote:Op zondag 5 juni 2011 15:40 schreef One_conundrum het volgende:
Tjah, diesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
Geen robin alsjeblieft.quote:Op zondag 5 juni 2011 15:41 schreef Nielsch het volgende:
als bane de villain is, had robin er ook best in kunnen zitten... als ze de verhaallijn met king snake hadden uitgewerkt was dat echt wel gaaf geweest...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |