Wij hebben alleen maar praktische opdrachten en vertaaltoetsen gehad dit jaar.quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:41 schreef DidoCarthago het volgende:
Ik ook niet heel erg maar heb veel teksten toch aardig bekeken voor schoolexamens(de vraag is alleen of ik het nog weet, vast wel iets blijven hangen).
Heel veel succes dan!^^
quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:44 schreef DidoCarthago het volgende:
Haha dan snap ik het... dan zou ik ook nog nooit die teksten bekeken hebben.
Een 2,8.quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:47 schreef DidoCarthago het volgende:
Thnx.
Mag je een beetje een laag cijfer halen voor een 5.5?
In de vierde en de vijfde heb ik gebikkeld ja. En vertalen gaat me ook wel makkelijk af.quote:Op vrijdag 22 april 2011 23:50 schreef DidoCarthago het volgende:
Ooooooh dan sta je echt heel goed! Wel leuk als je dan een mooi cijfer haalt!
Ik moet een 4,5 ofzo halen voor een 5,5.
Bij voorkeur praten over vissenvoer in het Latijnquote:Op zaterdag 23 april 2011 09:22 schreef TJV het volgende:
Er staat toch SC in de titel? Dan mag je hier lullen over onderwerpen van Latijn tot vissenvoer.
Misschien een domme vraag, maar wat is SC dan?quote:Op zaterdag 23 april 2011 09:22 schreef TJV het volgende:
Er staat toch SC in de titel? Dan mag je hier lullen over onderwerpen van Latijn tot vissenvoer.
Inderdaad. Zo jammer dat ze die Nederlandse tussenkopjes (zoals die in het boek staan) er nooit bij zettenquote:Op vrijdag 22 april 2011 23:35 schreef Dastan het volgende:
[..]
Haha. Ik vind het altijd zo lastig om op de toets te herkennen welk deel van de tekst het is.
Naja, vooral een stuk snellerquote:Op zaterdag 23 april 2011 23:52 schreef DidoCarthago het volgende:
Dat is idd ook jammer... weet je toch een stuk beter waar het over gaat.
Indeed. Op naar de 88!quote:
Sowieso wel chill toch? Ajaaaax!quote:Op zondag 24 april 2011 19:04 schreef Proletariaat het volgende:
PSV VERLOREN HET KAMPIOENSCHAP GAAT ERAAN DAT IS AAN DE ENE KANT GOED VOOR MIJN EXAMEN WEL MAAR WEL KUT AAN DE ANDERE KANT
Optyfen met je AJAXquote:Op zondag 24 april 2011 19:05 schreef ViaRegnum2 het volgende:
[..]
Sowieso wel chill toch? Ajaaaax!
Wacht even, wanneer is de laatste speelronde eigenlijk? Toch niet in een weekend van examens hè?
bek houwe.quote:Op zondag 24 april 2011 19:31 schreef ViaRegnum2 het volgende:
Owh echt? Naja, feesten de 15de is wel wat minder voor m'n Nederlands-examen, maar dat moet toch wel lukkenEn sowieso, wss wordt Twente toch kampioen... als Ajax maar 2e wordt.
En ik vind bijna nooit dat Feyenoord moet winnen, maar was wel chill vandaag hehe
Ja, leuk idee! Ik ga 't wel een keer schrijven als ik inspiratie heb, denk ik!quote:Op zondag 24 april 2011 19:47 schreef Maraca het volgende:
Even spammen hoor..
[Win] Speciaal voor de EXA-kandidaten: Succesvol studeren voor Dummies
Einde spam
Moblo en ik zijn er nog.quote:Op zondag 24 april 2011 19:49 schreef Proletariaat het volgende:
Als ik een verhaaltje schrijf gaat iedereen meteen commentaar leveren op mijn spelfouten
je bent te laatquote:Op zondag 24 april 2011 19:47 schreef Maraca het volgende:
Even spammen hoor..
[Win] Speciaal voor de EXA-kandidaten: Succesvol studeren voor Dummies
Einde spam
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |