Zal wel naar Beverwijk gebracht zijn.quote:Op woensdag 6 april 2011 13:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
De ambulance met escorte is kort geleden wel weer met sirenes vertrokken vanaf het OLVG. Waarschijnlijk voor verdere behandeling naar anders getransporteerd.
Zo'n man een Rennie geven is nooit grappig.quote:Op woensdag 6 april 2011 14:06 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Nu aan die man vragen of hij een vuurtje voor je heeft is niet echt toepasselijk he?
quote:Op woensdag 6 april 2011 14:07 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jij bent juist de racist, je ziet homo's en christenen blijkbaar als ras..
Dan zou het wel eens een verhitte discussie kunnen worden.quote:Op woensdag 6 april 2011 14:06 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Nu aan die man vragen of hij een vuurtje voor je heeft is niet echt toepasselijk he?
Misschien maar eens een ideologische reclame van SIRE uitzenden.quote:Op woensdag 6 april 2011 14:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik ken ook iemand die zichzelf ooit vanwege relatieproblemen in de fik heeft gestoken. Ziet er jaren later nog steeds niet uit.
ghehequote:Op woensdag 6 april 2011 12:50 schreef waht het volgende:
Als hij dacht dat hij hier een Tunesië-achtige opstand kon beginnen heeft hij het fout.
Het kan ook gewoon iemand zijn die een foute falafel had gegeten en een beetje te enthousiast zijn darmen de vrije loop heeft gelaten.quote:Op woensdag 6 april 2011 14:10 schreef Muhammedalislaam het volgende:
Ik vrees dat deze arme man slachtoffer is geworden van racisme en afgewezen is door de westerse maatschappij. Heel triest dit.
prachtige vergelijkingquote:Op woensdag 6 april 2011 14:12 schreef SEMTEX het volgende:
Dit figuur is van eenzelfde soort als Karst Tates. Ook wanhopig genoeg voor een extreme daad.
Dan drinken we samen na afloop gewoon een Brand biertje.quote:Op woensdag 6 april 2011 14:10 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dan zou het wel eens een verhitte discussie kunnen worden.
Ja maar niemand luistert naar me omdat ik geen homo of christen benquote:Op woensdag 6 april 2011 14:13 schreef Vengerr het volgende:
[..]
Doe nou maar niet.
Als je een bak lava probeert te eten hebben we zo weer iemand die in de fik staat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |