Afgunst zeg ik je, Krea!quote:Op woensdag 6 april 2011 11:27 schreef Kreator het volgende:
[..]
Toen ik dat vroeg, verdween hij. Zodat hij morgen weer opnieuw een inhoudsloze opmerking kan maken. Dus we zullen het wel nooit weten. Misschien is het een gebrek aan discussievermogen. Of IQ. Of afgunst. Of allemaal.
Wel als ze 110 kilo weegt.quote:Op woensdag 6 april 2011 11:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
HOAX op 16jarigen is geen enkel shirtje te strak.
Dan zit ie nog steeds te strak.quote:
Welke fokster heb je nu weer aan de haak geslagen?quote:
Eeeehmmm, ja dat halen mensen er echt uitquote:Op woensdag 6 april 2011 11:30 schreef Barbusse het volgende:
Speciaal voor HW; een jailbait-fishing TT
Like, duh.quote:Op woensdag 6 april 2011 11:30 schreef Kreator het volgende:
[..]
Mja, meest veilige keuze lijkt me. Logisch ook.
Ik weeg heul nie 110 kiloquote:
Dat is wel tof van jequote:Op woensdag 6 april 2011 11:27 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Tsja, ik hou je imago graag in stand, of je nou tijdelijk monogaam bent of niet.
Eh ja, zoietsquote:
Want?quote:Op woensdag 6 april 2011 11:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Je naam moet worden veranderd in muts ipv kluts
Ow mij hoor je niet over jou zeurenquote:Op woensdag 6 april 2011 11:16 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ik post hier nog maar zelden, met name vanwege het feit dat ik élke dag tegen het geneuzel van Peu en Rival aan moet kijken. (en niet te vergeten de twittermeuk van een paar kansloze vrouwen). Af en toe laat ik de beer los en reageer ik erop. Klaag me maar aan.
Shirtjes zitten nooit te strak!!quote:
Vandaar dat ik het even melden moet. Ter uitleg en andere overbodige onzin. Koffie?quote:Op woensdag 6 april 2011 11:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Eeeehmmm, ja dat halen mensen er echt uit.
Verveeld. Wilde deze week vrij om aquarium op te bouwen, maar collega heeft vrij, dus ik moet een weekje wachten.quote:
Sorry, verkeerde SC, KSC is in GCquote:Op woensdag 6 april 2011 11:32 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Vandaar dat ik het even melden moet. Ter uitleg en andere overbodige onzin. Koffie?
Wat scherp van je zeg!quote:Op woensdag 6 april 2011 11:32 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Shirtjes zitten nooit te strak!!
Wel op meisjes van 110 kg.
Dan zit ie nog steeds te strak.
Daarom.
Niemandquote:Op woensdag 6 april 2011 11:30 schreef Kluts het volgende:
[..]
Welke fokster heb je nu weer aan de haak geslagen?
Of aan het spit geregen?
Waarom willen alle mannen een aquarium?quote:Op woensdag 6 april 2011 11:32 schreef Kreator het volgende:
[..]
Verveeld. Wilde deze week vrij om aquarium op te bouwen, maar collega heeft vrij, dus ik moet een weekje wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |