staat speciaal in de up datequote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef DjinN het volgende:
verdorie...kan het filmpje niet vinden van Geer tegen Jo
if it smells like a duck.....quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef meneertje1972 het volgende:
Het lijkt erop alsof Joanna iedereen nu manipuleert onder het mom van 'ik ben zielig en labiel maar ik wil wel dat alles zo gaat als ik het wil maar stiekum zeg ik steeds dat het me niks kan schelen en het me niks uitmaakt en ik me nergens mee bemoei'.
haha hoe komen ze erbij dat zij populair zijn. Er is er maar 1 populair (Gerard) en dan een hele tijd niks.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef Toverheks het volgende:
hahahhahaah 2 populairste spelers in nederland over keetje en Flip....wie heeft er een stoffer en blik bij de hand veeg me nu maar op
Misschien gaat ze dan toch Flip nog neuken, want daardoor is Mo het populairs natuurlijk!quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:51 schreef Sonera het volgende:
Jo zegt dat Mo de populairste is in NL... die heeft er verstand van zeg
BarbaMama heeft haar verkeerde infoquote:Op dinsdag 5 april 2011 18:51 schreef meneertje1972 het volgende:
[..]
haha hoe komen ze erbij dat zij populair zijn. Er is er maar 1 populair (Gerard) en dan een hele tijd niks.
En ze is gelijk weer met het spel bezig wat ze niet aan kan in haar situatie.quote:
O, onze huispsychaiter, liet zich recentelijk ontvallen dat de bewoners onheus bejegend werden door het uiten van scheldnamen en dergelijke door de anonieme forum bezoekers. Wat schets mijn verbazing.....quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:47 schreef Je_Psychiater het volgende:
Ah daar zijn de streams weer. Het zou mooi zijn als ze Gerat nomineren.
Pag 1 van dit topicquote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef DjinN het volgende:
verdorie...kan het filmpje niet vinden van Geer tegen Jo
Ja telefoontje van mama die heeft gezegd je blijft daar anders pleur ik je spullen naar buiten en bulletje erbij. Alles voor reklame voor kliniek en webshop.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:50 schreef Je_Psychiater het volgende:
Joanna heeft weer wat kracht gevonden. Het gesprek heeft haar duidelijk goed gedaan.
Thanks ... je bent weer rapquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |