Of gewoon alle filmpjes van Flashbox.quote:Op zondag 3 april 2011 21:48 schreef chufi het volgende:
Alx we als streamer gewoon maandag met ons allen niet gaan kijken om te zien dat wat we toch al weten ,,, Is het aan de einde van de week exit en over toch?
duivels ogen ja ! ik vind ze absoluut niet mooi, mensen met van die knijpoogjes zijn over het algemeen niet te vertrouwenquote:Op zondag 3 april 2011 21:52 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
Kan best..........maar hij heeft zulke mooie ogen
fijn he gewoon omdat het kanquote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef iBenny het volgende:
Ik ben wel blij dat ik op mijn weetikveelhoeveelinch grote tvscherm naar een schrijvende Jo mag kijken. Bedankt!
Wil je ze op een schoteltje of in een bakje?quote:Op zondag 3 april 2011 21:52 schreef Blackprinces het volgende:
[..]
Kan best..........maar hij heeft zulke mooie ogen
Fijn he? Komen haar grote ogen nog beter uit!quote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef iBenny het volgende:
Ik ben wel blij dat ik op mijn weetikveelhoeveelinch grote tvscherm naar een schrijvende Jo mag kijken. Bedankt!
Ik heb het enkele weken geleden al gezegd: "Dit is Secreet Story..."quote:Op zondag 3 april 2011 21:52 schreef Stability het volgende:
waarom geen gerard in beeld? het word steeds duidelijker dat dit de jojo show is, ipv sst
Je bedoeld Maik?quote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef Stability het volgende:
[..]
duivels ogen ja ! ik vind ze absoluut niet mooi, mensen met van die knijpoogjes zijn over het algemeen niet te vertrouwen
Geef maar toe, daar wordt je keiblij van hè?quote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef iBenny het volgende:
Ik ben wel blij dat ik op mijn weetikveelhoeveelinch grote tvscherm naar een schrijvende Jo mag kijken. Bedankt!
quote:Op zondag 3 april 2011 21:53 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Wil je ze op een schoteltje of in een bakje?
quote:Op zondag 3 april 2011 21:54 schreef Capt1caveman het volgende:
[..]
Ik heb het enkele weken geleden al gezegd: "Dit is Secreet Story..."
Het is toch naïef om te denken dat wanneer je geen entertainment brengt er mensen naar je willen kijken? Het gaat juist allemaal om het creëren van je eigen karakter.quote:Op zondag 3 april 2011 21:49 schreef Ransjih het volgende:
een aantal bewoners geeft aan dat SSt zo anders is dan ze hadden verwacht, ik zou weleens willen weten wie van hen opnieuw mee zou willen doen als ze dit hadden geweten, een gescripte soap ipv geheimen raden
Mijn dag kan niet meer stukquote:Op zondag 3 april 2011 21:54 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Geef maar toe, daar wordt je keiblij van hè?
Gedaan!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |