Linkje? Kan hem niet echt vinden...quote:Op zondag 3 april 2011 21:12 schreef Whuzz het volgende:
lol wtf dat huis in Smilde. Dat is vlak bij fucking Assen midden in het absolute niets, ver boven de normale startersprijzen, maar toch niet groter dan de gemiddelde starterswoning
Klikkerdeklikquote:Op zondag 3 april 2011 21:37 schreef Bayswater het volgende:
Niet te vaak op klikken aangezien Lavendelbloempje ieder ochtend als eerste naar de viewstatistieken kijkt. Geeft zoveel valse hoop.
nou t is een mooie twee onder een kap met vrije uitgang naar het bos en garagequote:Op zondag 3 april 2011 21:36 schreef Whuzz het volgende:
http://www.funda.nl/koop/(...)straat-17/kenmerken/
Ja. Je moet regelmatig je Viva skills updaten. Doe je dat niet..... Tja.... Dan verlies je het contact met de realiteit.quote:Op zondag 3 april 2011 21:43 schreef tjoptjop het volgende:
Stelletje wijven, zitten jullie nog steeds op Viva forum?
Twee onder één kap is dus gewoon een hoekhuis. Het heeft een garage, maar is verder vrij klein. Woonkamer is krapjes met een lelijk laag plafond. Keuken is aan de kleine kant en erg simpel. Die "vrije uitgang" is gewoon omdat het in een achterlijk klein dorp ligt. *elk* huis in dat dorp heeft een vrije uitgang, duh. Dat moet ook wel, omdat in zo'n dorp geen fatsoenlijke winkel te vinden is. (is niet veel groter dan het dorp waar mijn ouders wonen, ik kan het weten)quote:Op zondag 3 april 2011 21:43 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou t is een mooie twee onder een kap met vrije uitgang naar het bos en garage
nee geen starter
In regio Utrecht zou ie 275.000 doen
Nou, nog eens gekeken, maar volgens mij is t wel degelijk 2 onder 1 kap. (2 hoekhuizen dusquote:Op zondag 3 april 2011 21:47 schreef Whuzz het volgende:
Twee onder één kap is dus gewoon een hoekhuis.
Lelijk: ja, laag nee. Op foto 6 zie je toch nog een behoorlijk stuk boven de deur zitten dus ik denk dat de woonkamer minimaal 2,40 is, maar ik denk 2,50. (Uitgaande van wat ik boven de deur heb zitten en dat is totaal 2,50)quote:Woonkamer is krapjes met een lelijk laag plafond.
Mijn ervaring? Sinds wanneer hecht jij daar waarde aanquote:Op zondag 3 april 2011 21:12 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Xeno, leg jij het even uit? Jij hebt een soortgelijke ervaring met Dronten.
Sinds ik me ervan bewust ben geworden dat het viva-forum toonaangevend is. Dus dan kun jij er ook nog wel bij.quote:Op zondag 3 april 2011 21:57 schreef xenobinol het volgende:
Mijn ervaring? Sinds wanneer hecht jij daar waarde aan
Wat zou het uitmaken voor de prijs van een huis of je buurman tegelijkertijd een hoekhuis is?quote:Op zondag 3 april 2011 21:55 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nou, nog eens gekeken, maar volgens mij is t wel degelijk 2 onder 1 kap. (2 hoekhuizen dus)
Dat zeg ik. Een hoekhuis. "Twee-onder-één-kap" is makelaarpraat voor hoekhuis. Want dat is hetquote:Op zondag 3 april 2011 21:55 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Nou, nog eens gekeken, maar volgens mij is t wel degelijk 2 onder 1 kap. (2 hoekhuizen dus)
Hmm, misschien dat het dan wat vertekend is, of dat ik verwend ben. Ik kom vanuit een '30 woning (3m20 plafond) en mijn huidige huis heeft ook 2m80 plafonds. Ik vind het er laag uit zienquote:Lelijk: ja, laag nee. Op foto 6 zie je toch nog een behoorlijk stuk boven de deur zitten dus ik denk dat de woonkamer minimaal 2,40 is, maar ik denk 2,50. (Uitgaande van wat ik boven de deur heb zitten en dat is totaal 2,50)
Voor mij niks. Ging mij er alleen even om dat er gezegd werd dat het geen 2 onder 1 kap was.quote:Op zondag 3 april 2011 21:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat zou het uitmaken voor de prijs van een huis of je buurman tegelijkertijd een hoekhuis is?
Neuh... Ik heb een hoekhuis, maar dat is echt geen 2 onder 1 kap. Mijn huis is een 5 onder 1 kap.quote:Op zondag 3 april 2011 22:00 schreef Whuzz het volgende:
Dat zeg ik. Een hoekhuis. "Twee-onder-één-kap" is makelaarpraat voor hoekhuis. Want dat is het
Nee, dat zei ik nietquote:Op zondag 3 april 2011 22:00 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Voor mij niks. Ging mij er alleen even om dat er gezegd werd dat het geen 2 onder 1 kap was.
omg dat zeg ik toch? Niet elk hoekhuis is een 2 onder 1 kap. Maar elke 2 onder 1 kap is wél een hoekhuisquote:Op zondag 3 april 2011 22:01 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Neuh... Ik heb een hoekhuis, maar dat is echt geen 2 onder 1 kap. Mijn huis is een 5 onder 1 kap.
Ja, dat klopt dan weer wel. Maar omdat de foto's er een beetje uitzien alsof het een blok is dacht ik dat je de weg naar Smilde kwijt was.quote:Op zondag 3 april 2011 22:01 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Nee, dat zei ik niet
Ik zei dat het een hoekhuis is. Het is een hoekhuis én een twee-onder-één-kap, wat uit twee hoekhuizen bestaat. Makelaars willen het graag laten klinken als "bijna geen buren!!11one". Net zoveel buren als een hoekhuis dus
Dus de makelaar heeft gelijk. Het is een 2 onder 1 kap. (En ja, dat is een hoekhuis) Immers niet ieder hoekhuis is een 2 onder 1 kap.quote:Op zondag 3 april 2011 22:02 schreef Whuzz het volgende:
omg dat zeg ik toch? Niet elk hoekhuis is een 2 onder 1 kap. Maar elke 2 onder 1 kap is wél een hoekhuis
fu. is gewoon een hoekhuis. Nou kappen!quote:Op zondag 3 april 2011 22:05 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dus de makelaar heeft gelijk. Het is een 2 onder 1 kap. (En ja, dat is een hoekhuis) Immers niet ieder hoekhuis is een 2 onder 1 kap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |